Kin, intikam alma duygumu nasıl bastırabilirim?

Şuan da o kızı öldürecek haldeyim. İntikam alma duygusu mahvetti beni. Yapılanları hazmedemiyorum. Bütün gece resmen uyku girmedi gözüme :( Bu duyguyu nasıl yenebilirim hiç bilmiyorum. Hiçbirşey düşünemez haldeyim. Sadece içimde nefret,kin ve bana yapılana karşı karşı tarafla inatlaşma, bu zamana kadar o kıza sustuğum şeyleri söyleyip kavga etme isteği var. Şuana kadar bana yaptığı bütün şeyleri hep alttan aldım.Çünkü en yakın arkadaşımdı o benim. Ta ki akşama kadar. Ben bu kadar kinci biri olduğumu hiç hatırlamıyorum. Sadece o kızın canını yakma duyguları var içimde. Ne yapabilirim nasıl bastırabilirim bu duyguları yardım edebilecek var mı ? :(

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• papatya çayı gibi sakinleştirici bitkisel çaylar içebilirsin. Ayrıca stres susuzluğua susuzlukta strese neden olur. bu kadar gergin olman kanını koyulaştırıyor. Tansiyonun yukselebilir. Bu kadar fazla nefretden vucudun zarar görecek öncelikle bunu düşün. sebebi bilinmeyen rahatsızlıkların ortaya cıkabilir. sakin olmalısın. bunun için kitap okuyabilir, sosyal aktiviteler yapabilirsin. hatta bir lunaparka gidip adrenalin patlaması yasatan oyuncaklara binebilirsin. Öyle yada böyle bu yogun kin ve nefret duygusundan bir an önce kurtulup normal hayata dönmelisin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Allah'a olan imanınla ilgili bir durum. Çünkü "Allah, insanlara merhamet etmeyene rahmette bulunmaz." ( Buhari ) Bir gün sizin de affedilmeye ihtiyacınız olabilir ki hepimizin her dakika affedilmeye ihtiyacı var unutmamalı.

1|0
    0|0
  • Bastırmana gerek yok ancak planlarını yaparken yaptıklarının sonuçlarınıda düşünüp ona göre hareket etmen gerek. Suskun kalman onun için daha büyük bir ceza olacaksa sukunet en güzel intikamdır anlayana.

0|0
    0|0
  • tedavi ol...

0|0
    0|0
  • açıkçası kin beslemek çok kötü bir dugu kendimden bilirim. sana tavsiyem o kişiye öfkelendiğin zaman soğuk suyla yüzünü yıka

0|0
    0|0
  • doktora görün

0|0
    0|0
  • Spor salonuna git sabaha kadar koş

İnsan yorulunca içindeki kini de boşaltmış oluyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bir psikologa git yardımcı olabileceği noktalar olur kesin

1|2
    0|0
  • ılımlı çözüm onu s..t et hayatından dışla.

Kaba çözüm yolu karşılaştığın anda yerin dibine sok at içinden kini kus.

0|0
    0|0
  • neden kızdığını anlatırsan daha mantıklı bir yaklaşımda bulunabiliriz:)?

0|0
    0|0
    • aşk konuları.bu kız benim en yakın arkadaşımdı sevdiğim adamı aldı benden. benim gözümün önünde çıkdılar bişe demedim mademki mutlular dedim. ama dün gece bu kız beni tek kelimede sildi düşman etti beni herkese.:) bende inadına oğlanın yanında durarak ona acı vermek istiyorum. yaşarken ölmeyi o da öğrensin diye.

• söylediği laflar gerçekten çok can acıtıcıydı oğlana karşıda doldurması cabası. demediği laf kalmamış.hakaretler küfürler. bunun bir bedeli olucak elbet

• o bedeli ödetmek sana düşmez kardeşim

önüne bak sen

bu saçmalıklarla güzel vaktini kaybetme

hayat kısa...giden zaman gelmiyor

• nefret kin sadece sana zarar veriyor..yapan yaptığı ile kalıyor diye düşünme..gün geliyor ne ekerse onu biçiyor insan , biz bile..

0|0
    0|0
Yükleniyor...