Sevdiğiniz uzakta ise ne yaparsınız?

sevdiginiz uzakta ise ne yaparsınız mesela siz 4 yıl boyunca cıkıyosunuz fakat sevdiginizle ayrı yerlerdesiniz mesela siz istanbuldasınız sevdiginiz ankarada 2 yıl sonra evlenmeyi düşünüyosunuz sizce sevdiginizin size yanlıs yapmayacagından eminmisiniz?

0|1
7|5

En İyi Kız Görüşü

• bizim ilişki öyle. ben ağrıdayım o ıspartada. zorlukları var elbet ama iki taraf da çocukça hareket etmediğinden problem olmuyor aramızda. güven tam birbirimize.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu kişisine göre değişir bence.eğer daha önce bir mesajını gizli bir işini yakaladıysan hiç uğraşma zaten. Ama 4 yıl boyunca sözünden çıkmadıysa senden gizli bişey çevirmediyse güvenebilirsin.uzak biryere giden insan yeni birilerini bulacak diye bişey yok. ama üniversite ortamıysa iş değişir.karakteri oturmamış bir kızsa tehlikeli

0|0
    0|0
    • üniversteyi ztn benim yanımda okucak ama tedirginlik & telaş var içimde

• makarna yapardım mantar soslu :P şaka ^ _^

0|0
    0|0
    • hahaha şakacı maviş seniiii :)

• ya bende çıktığım herkezden soğuyorum :S dr. gittim güven duymuyorsun ve korkularını yenememişsin dedi verdiğim parayı geri istedim :))

• ya lant olsn bndede bir tedirginlik var bilmiyom ya kafam allak bullak pff 4 yldr emek verdim bu aşka boşa gidrse üzülmem ztn ama az cok bir burukluk olur paşa gönlümde

• Uzaktan uzağa 4 sene öncelikle ödül beklerdim her ikimize de:-)evliliğe gelince o kadar da değil ya olmaz o iş

0|0
    0|0
    • zannedersem yeni birini bulmam gerek ama bn sabırlı birisiyim surda fazla bişeu kalmadı kavusmamıza umarım bir yanlıs yapmaz ama bnde cok tedirginlik var sanki biran onu kaybedecekmişim gibi düşünüyürum bu düşünce hiç aklmdan cıkmıyor offf

• Herşeyi sen bilirsin hissedersin mutluysan devam et yok şüphelerin varsa gerçekten dikkatli ol iyi hisset aramak isteyen bulur sen onunla aldatmasına şahit olmak istiyorsan olursun emin ol

• hani benim sima nasıldır biliyorum siz bayanlara göre fakat kibar birisiyim bir karıncayı bile incitemem fakat u olayı boyle dusundukce dhada cok üşüntü geliyor içime...

• şimdi şöyle kişisine göre değişir güvenilir biriyse yapmaz ama 4 yıl takıldın anlayamadın mı

0|0
    0|0
    • anladmda arada garip bişiler oluyor bna! ne bilim yeri geldiğinde geriliyorm tedirginleşiyorum falan

• yani 4 yıl olmasına rağmen sen daha sevip sevmediğini bile anlayamamışsan bence ayrıl çünkü kıza da yazık 4 sene beklemiş bari daha fazla beklemesin

• ya aslında durum şudur o lise okuyor universite icin benim yanıma gelcek dha 2 yılı var ne bilim iste ya karamsar düşünceler oldugu zmn evden dsarı ckasım gelmiyor

• belli olmaz ne malun gelene kadar başka kızlarla eylendirmediği..sen bence kızı bırak

0|0
    0|0
  • üniversiteyi senin yanında mı okuyacak? oohooo daha çook düşünecek şeyleriniz olacak sizin. erkenden korkulara kapılmışsın bence ilişkinizin tadını çıkarın ve zamana bırakın dert edecek başka şeyleriniz olacaktır. hem yaşınız kaç ki sizin hem evlenip hem üniversitede mi okuyacak kız?

0|0
    0|0
    • evet hem evlenece hemde üniversite okuyacak dha sonra o okulu bitirince bnde acıktan yazılacam

• hakkınızda hayırlısı olsun mutluluk sizinle olsun diyor çekiliyorum :)

• şüphelerim olmicak yönünde ama hala bir umudum var yinede tesekürler :)

Erkekler Ne Diyor 5

• 4 yıldır güvenemediysen daha da güvenemezsin. önce kendine güvenmelisin.

0|0
    0|0
  • dostum bu hayatta yarın çıkcağından eminmisin sağ diiliz ona göre sen her zaman hazırlıklı ve güçlü ol derim güçlü olursan yapmaz..

0|0
    0|0
  • Ben gider başkasını bulurum.

0|0
    0|0
  • yürümez o işler bro

0|0
    0|0
  • uzakta olsaydı yanımda olsaydı diye düşündürdüm. Hiç olmadı , olamadı. Param yok dedi olsun demiştim yıllar sonra aşık oldum ve onu yine bırakmadım sonra deli divane aşık oldum yine bekledim gelmedi sonra anladım ki ona beslediğim aşk nihayetinde karşıma çıktı. Sevdiğim uzakta olsun seveyim yeterli. İnsan sevince uzaklığın önemi olmuyor. Ama uzakta olup, yakınında olup kaldırıp aldatma olmassın

0|0
    0|0
    • işte benim icimde teirginlik hissi olusuyor bu baska bişey

• sevdiğin kıza sor haccı fazla takılma

Yükleniyor...