Gobegim var nasil eritecegimi hic bilmiyorum?

spor salonuna basladim ama yanis yaptim galiba cnku ordakilerin nerdyse hepsi gobeksiz sadece sekil vermek icin ordadalr ama benim gobek galiba 2 yil kossam anca gider ben ne yapacam spor salonuna bosuna para vermeyim eger gercekten yardimci olmasa diyorum dogrumu

bana sadece kos diyorlar ne yapacagimi bilmiyorum simdi?

0|0
78

En İyi Erkek Görüşü

• spor hocası yok mu orada tabi o kişinin eğitimli ve tecrübeli olması gerek.. ona ne istediğini söyle , onun yazdığı programa uy sonuç alacaksın.. Daha ilk haftada ne olacak benim halim diye kendini sorgulama, vücudun çok ham, yavaş yavaş olacak her şey.

0|0
    0|0
    • var spo hcasi 2 gun bana hareketleri falan ogretti, ve plan verdi ona gore idecem simdilik bakalim
      iste ben oyleyim onalri goruncekedime bakinca cok sinilniyorum agladim hatta (

• tamam cok tesekkur ederim yardim oldun valla sen
      ne biliyim spor salonundaki insanlar bana bakiyor bende cok rahatsiz oluyorum belki gobegime bakiyorlar diye :(

• sana öyle geliyor :) Baksalar bile bakalım kaç ayda eritecek o göbeği hoş gelmiş yeni arkadaş diye bakarlar ;)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• az ye bol spor yap

0|0
    0|0
  • düzenli ve ekmek olmadan besin tüket sabah erken kalk aç karna bir bardak ılık su iç ve koş düzenli yaparsan eriteceğini umuyorum.

0|0
    0|0
  • Koşu yalan dolan bacak kası yaparsın anca kızlarda da hoş durmaz. En iyisi senin için mekik bide böyle hani bir alet var ayakta sırtını yaslıyossun kollarını iki yandan tutup ayaklarını bele kadar kaldırıyosun oda iyi

0|0
    0|0
    • gecekten mi ne yapacam ya rejimede girdim artik allahm yardimci olsun cok cirkin

• Sen mekik çek boşver rejimi ama tosun gibide yeme metabolizmanı hızlandır daha rahat olur senin için

• tamam cok sagol

• Halka çevir

0|0
    0|0
    • oda cok gzel fikir ama ben onu beceremiyrum ;/

• spor yap

0|0
    0|0
  • Gitmeye devam et yararı olur

0|0
    0|0
  • Bende bnmkiyle sikintidayim:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sadece sporla değil yediklerine de dikkat etmelisin. Ama spor salonunda yapıklarını evde de çok rahat yapabilirsin (doğru teknikleri tabi ki), bırakabilirsin paranda cebinde kalır.

0|0
    0|0
    • oyle yapiyorum canim dun basladim iste rejimde yapiyorum yagli yiyecekler sekerli seyler yemiyoum, birde kendime gunluk bir plan yaptin ne yapayim diye spor salonunda

• Çok su, antreman, stüdyo dersleri,, vakit varsa haftanın 5 gibi spor.. Bizim sporda bir kız 95le başladı su an 70 🙍🙍🙍

0|0
    0|0
  • ben böyle bir soru paylasmıstım ve mekik cekmemi söylediler ve şu an göbekten eser yok ;)

0|1
    0|0
  • Yararı olmaz olur mu illa olur

0|0
    0|0
  • Mekik çek ben öyle erittim birde yemene dikkat et çok yağlı besinler tuketme

0|0
    0|0
  • Ac internetten plates videolarını izle hergun 2-3 litre su ic yürüyüş yap yarım saat hepsi gider

0|0
    0|0
    • onu yapiyorum canim ama emin olmak icin sizdenede biraz fikir almak istedim

• Onu bunu bilmem ama bizde şöyle derler :
    Azimle çiçan tasi deler derler :)))

1|0
    0|0
Yükleniyor...