Depresyondaki eski sevgilinizi terk edildiniz diye bırakır mıydınız yoksa dönüp yardım eder miydiniz?

Çok sevdiğiniz aşık olduğunuz biri var.yakın bir zamanda bu kişi sizi terk etmiş.ancak görüyorsunuz ki ayrılırken depresyonda ve duygularının neredeyse tamamını yitirmiş.(gülememe,konuşamama)g.Terk edildiniz diye bırakır mıydınız yoksa geri dönüp yardım eder miydiniz?lütfen yardımına ihtiyacım var.

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• ben bunu nereden biliyorum ? her neyse böyle bir durum başıma gelmişti. ölüyorum bayılıyorum durumları da.. geçmişi kirletmekten başka bir şey değil. ilişkiye devam edilmez o süreçten sonra. bir ilişkinin dayanağı sevgi olmadığı sürece o ilişki yürümez. gülemiyo ya da konuşamıyo diye onunla birlikte olamam. zamanla geçer.

0|0
    0|0
    • Bahsedilen kişi gerçekten ara ara böyle depresif durumlar geçiren biri.kendinde farkındaydı.yani yorumulütfen gerçekten hasta olduğuna dair yapınız.

• anladım benim 3 sene önce ayrıldığım kız arkadaşım hala sapık gibi mesajlar atıyor ve doktora gittiğini biliyorum. ama olmuyor işte. bir noktadan sonra ilişkiye saygı kalmıyor. her ne kadar zorlasan da bir noktadan sonra kopuveriyor..

Erkekler Ne Diyor 10

• Tam olarak anlayamadım soruyu ben. Biraz daha açarmısın? Yardımcı olacağım

0|0
    0|0
  • Aşk modundan çıkıp insani moda girerek davranacaksın ona yani bak sen beni terkettin benim gururum var amma velakin seni böyle bırakamam ihtiyacın olduğunda yanındayım gibi olaya gireceksin sonucunda o kendine gelir zamanla ve ilişkinin aşk çarkı tekrar dönebilir..

0|0
    0|0
  • ruh sağlığı uzmanımısın sen

yardımı falan geç, onunla olmak istiyorsan git

yoksa hiç uraşma

0|0
    0|0
  • beni terk etseler normal durumlarda arkama bakmam fakat ciddi acili hızır gibi durum olrsa yardım etmekten çekinmem...

0|0
    0|0
  • vicdan ve yüreginin seni dinle benim görüşüm ise hiç bekle geri dön ve yardım et zarar degil yarar olur.

0|0
    0|0
  • dönersen tamamen dönmen lazım ona nasıl olacak

0|0
    0|0
    • yeniden beraber olmak mı?evet zaten ben istiyorum.duygularını tam olarak anlamlandıramağını düşünüyorum.çok mutlu olsa eğer bırakıcam ama inanılmazkötüye gidiyor.

• üzülen benolduğum için sonunda mecbur :/

• sevenın kaderımı dıyleım

• basar gıderdım

0|0
    0|0
  • o dediğini ben uyguladım kardeşim sana rol yapıordur ve hiç bi sonuç çıkmas yoluna bak

0|0
    0|0
  • "Çok sevdiğiniz aşık olduğunuz biri var"

Nerden bildin ?

0|0
    0|0
    • kendimden :) o kişiyi düşünerek cevap alayım :)

• Bu sorunun çözümü belli zamana bırakmalısınız.

• ben geri dönmemesi hata karşıma çıkmaması için yardımcı olurdum. Yardımcı olmazdım sevgim kalmadıysa veya başkasını seviyorsam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ne kadar terk etsede sen seviyosan hala kalbin acıyosa onu o halde dusundukce yardım et derım yınede sen bılırsın

0|0
    0|0
  • yardımcı olmak derken tekrar birlikte olmaksa kastın olmazdım ama insandır der yardım edebilirim. baska sekillerde.

0|0
    0|0
    • yazının başında sevdiğin aşık olduğun kısmını özellikle yazmıştım.yani sen aşık olduğun buşekilde terk edebilirsin demek oluyor?

• Allahtan o konuda tam olarak eminim :)) sorun şu ki sık tartışmalarımız onu boğdu ve kaldıramadı.nasıl eminsin deme benim sevgilimdi :) ben hala cevabı alamadım ama?

• tekrar birlikte olma ama yardım etmek istiyorsan et.

• yahu çok seviyorsun madem hemde kızın ihtiyacı var ne düşünüyosun dön bence

0|0
    0|0
    • kızım :) ancak terkedildiğim için emin olamıyorum ya işte.

Yükleniyor...