Arkadaş olmak için benden büyük bir bayan arıyorum, hatalı mıyım sizce?

Arkdaşlar yaşım 22 yaşımdan büyük olgun bir bayan arıyorum arkdaş olmak için

nedenide benim yaşlarımdki kızlar beni sormiyor çocuksu geliyor sizce hatalımıyım benim için sadece kafa yapısı önemli bunu her yerde özgürce söylüyebiliyorum ailemin yanında arkdaş çevremde he yerde bu konuda çok rahtım yani özgürlüğüme düşkünüm sizce yanlışmıyım...

Güncellemeler:
bu konuyu sadece 5 kışımı okumus ya olamaz !

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• İlginc ne diyelim acaba ablalik duygusunu mu merak ediyorsun:) ablan var mi. Birazdan cocukluguna inecegim:)

0|1
    0|0
    • ablam yok abım war tanıstırbılırım cocuklgumuda anlatabılırm genelde benden buyuk kızlarla arkds ederdım abım saolsun onun yanındkaı kız arkdasları hep yanıma gelır sohbet ederdık bır de teyzem guzellık uzmanı baya byanla tanısmma wesıle oldu kendımden buyuk

• Yok kardesim surda iki cift laf ediyoruz:)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• En doğrusunu yapıyorsun dürüst olmak en iyisi varsın sonuç getirmesin.

0|1
    0|0
    • tesekkur edıyorum en onemlısıde bu ıste durstluk ben aıleme bunu soyledım saygı duydulaar hatta ben onlara sunu dedım benım ıcın kız olup olmamsı onemlı degıl once baya bır tepkı aldım sonraa rhatladım konusa konusa :)) sımdı cok rahtım ama

• tesekkurler :)

• Rica ederim dostum :)

• Değilsin dostum. Hislerini perdeleyip, milletin seni görmek istedikleri gibi davranmaktansa, kendin gibi davranman çok daha iyi. Bırak millet senin için ne derse desin, sen dürüst olda..

0|1
    0|0
  • Bende 20 yaşındayım 3 yaşında gergedan arıyorum bulursanız bana ulaşın.

0|0
    0|1
  • bazı şeyler senin rahatlığından önemlidir ailen en basiti Allah beni büyük konuşturmasın ailemin izin vermediği bir evliliği kafama silah dayasalar yine yapamam çünkü beni bügüne getiren insanlara sırt çeviremem tamam kavga ederim sinirlenirim ama bu duyduğum saygıyı değiştirmez ama aslaa babaannem kadar kimse olamaz orası da ayrı :D:D

0|0
    0|0
    • anlıorum benımde fıkrım su aıle kurmak ıcın aılenı bır kenera bırkmak gerek :)

• tamam o zmn ewlenmeyı bekle ve hıc bır kızın guruuyla oynamayı kalkma evde otur ve anenın bırnı bulmasını beklı ;)

• oda kötü de ben alternatif üretirim beğenirse ne ala beğenmezse olmaz zaten onlarında istediği birileri olursa olur niye olmasın hoşuma giderse

Yükleniyor...