Erkekler sevdiginiz kızla face hesabınıza resim koymak ister miydiniz istemez miydiniz neden?

ama takılmak için degil gercekten helaliniz bildiginiz ciddi düşündügünz kız arkadaşınızla resimlerinizi koyarmıydınız yoksa koymazmıydınız nedenleriyle beraber yazarmısınız teşekkür ederm şimdiden

0|0
0|19

En İyi Erkek Görüşü

• Face işini sevmiyorum ama açtıysam tabiki koymak isterdim. Yanıma yakıştırıyorsan niye bunu insanlar bilmesin. Yanına yakıştırmayan göstermek de istemez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Faceye resmimizi koyabilirdim tabiki sonucta face artık sanal alemde önde gelen bir sosyal ortam oldu benım sevdiğim biz kızla olan mutluluğumu kimseden gizlemem :)

0|0
    0|0
  • öyle şeyleri sevmiyorum millete ne ya. nedir bu sosyal medya da kendini etiket etme durumu. yok arkadaş :D gerici deniyorsa gericiyim. cahil deniyorsa cahil ayıysa ayı. kimseden bir şey kaçırdığım da yok. ama bu eskiden cüzdan da bir vesikalıktı şimdi facebook da bir resim haline mi geldi ? facebook da yayımlanmayan ilişki ilişkiden sayılmadı mı ? bu tür şirinliklere girmek istemem. çok isterse kıramam ama illa da olsun diye bir durum yok.

0|0
    0|0
  • koymam ne o birilerine gösteriş yapmak ister gibi. belki beraber 1-2 resim oda cok samimi pozlar olmamalı.

0|0
    0|0
  • Facebook'um yok sevgilim de yok ben ne yapayım şimdi :D

0|0
    0|0
  • koymazdım.özel olan benım ozeldımdır.mesela sadece bana özel gelmiş bi mektubu ben açıp herkeze göstermıyor okutmuyorken.bwnim olanı hiç paylasmam o gülüş o an sadece bende kalsın isterim

1|0
    0|0
  • vallahi nazar değer arkadaşım hiç gerek yok

0|0
    0|0
  • nazar değer. bide ben face gibi ortamlara karşıyım, tamamen insanları takip edebilmek için geliştirilmiş bir ortam. tam bir insanları izleme analiz etme ortamı, zucker ağabey in o bilgilere cia den saklayacağını hiç düşünmüyorum. ama kız arkadaşımın güveninin sarsılacağını hissedersem istemeyerek de olsa koyarım.

0|0
    0|0
  • Gösterişe gerek yok bence hem çok fazla kem göz nazar değdirebilir bilimsel bi bakış açısı olmasada:D

0|0
    0|0
  • koymazdım hep milleti kıskandırmak gibi görünürdü hem nazar değdirirler :D

ama kızlara göre koymadığın zaman bi bit yeni ararlar hemen acaba faceden aldatıyormudur vs gibi gibi...

0|0
    0|0
  • bı kızla o kadr cıddı dusunmedım daha bılmıyorum

0|0
    0|0
  • hayır tabikide biri abuk sabuk yorum yapacak sarkan olacak internet alemi sonuçta delikanlı çok, katil ol işin yoksa bu arada ne güzelmişsin sen ya

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşım ve facebook hesabımı yok ederek sorunu kökünden halletmiş bulunmaktayım.

1|0
    0|0
  • koymak ıstemezdım nedenı reklamı sevmıyorum.

0|0
    0|0
    • ee bize yazcak bişi bırakmadın :\

hele birde anasayfada birbirlerine yazan, iltifat edenler yokmu... anladık sevgilisiniz amk.

• ılıskısı var gostertın o kafı gercı onada gelek yok ya neyse

• yok o kadarda değil

• koyarım tabi kendisi de izin verirse paylaşırım

0|0
    0|0
  • beraber resmimizin face ye koymayı ve koymasını isterim.

0|0
    0|0
  • şahsen bn koyardım hatta ortak bile paylasırdım sonunda onunla hayatmı birlestrcm

0|0
    0|0
    • hayatını birleştirecen diye özelini herkeze mi açıcaksın

• Önce face hesabı açmam lazım:) Sonra da evleneceğimi düşündüğüm kızla beraber evet koyardım.

0|0
    0|0
  • koyarım hesabı ortak bile kullanırım..ama sevmem lazım..bu arada sağlık falan tıpta mısın sende yoksa..tanıdık geliyosun da

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...