Birçok iş teklifi arasından hangisini, neden seçerdiniz?

merhaba,

bu aslında çok genel ve karmaşık bir soru ama sormak istedim.

şu sıralar birçok yere başvurdum aralarında iyi isimler de var; varyap meridian, iş kuleleri,sabancı center vs başvuru yaptığım zaman ya hiç aramıyorlar yada 5 10 yer birden arıyor hangisine gideceğimi nasıl karar veeceğimi şaşırıyorum.

siz olsanız bir işe başlarken öncelik olarak neleri dikkate alırdınız?

0|0
1|15

En İyi Erkek Görüşü

• kariyer imkanı sunuyor mu diye bakarım. çünkü iş bulmak için herhangi bir teklifi kabul ettikten bir süre sonra işini oturtup önünü görmeye başladığında yükselemeyeceğini farketmek hayal kırıklığı yaratabiliyor.

1|0
    0|0
    • malesef kariyer hedefi vaadeden bir iş yeri şuana kadar karşıma çıkmadı. Öyleki kariyer planınız nedir? sorusunu bile çok nadir duyuyorum :(

• boşuna moralini bozma. adı duyulmuş firmalarda çalıştıkça senin fiyatın artar. her iş değiştirdiğinde öncekinden daha iyi maaşla işe başlarsın. en mutlu olduğun yerdede kalırsın. yaşın genç bence iş değiştirmekten korkma :D 2 çocuk annesi 40 yaşında bir kadın değilsin ki :D

• haklısın aslında :) saol..

Erkekler Ne Diyor 14

• Evime ulaşım olarak yakın olması. Bana birşeyler katması. Yükselme imkanı olması. Maaş ve diğer imkanları. Çalışma ortamı.

1|0
    0|0
  • İş ne ile ilgili?

Bu işi yapabilme verimli olma oranın nedir?

İşlerin ortalama olarak maaş durumu nasıl?

Firmaların geçmişi, projeleri ileriye dönük planları nedir?

Sizin bu planlar içindeki yeriniz nedir?

O işe girdiğiniz zaman kendinizi geliştirmeye fırsatınız olabilecek mi?

Maaş konusunda sizi tatmin edebilecekler mi?

İş yerinizin evinize veya kaldığınız yere uzaklığı ne kadar?

Bu soruların cevaplarını kendince verip nereyi seçebileceğini kestirebilirsin diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • kriterler,

bir bayanın rahat çalısacagı bir ortam,

sana işten cıktıgında da bişeyler katacak bi iş

sendikal hakkı varmı?

ulaşım,servis,kurumsal yapı,

hafta sonu çalışması?

1|0
    0|0
  • maaaş tabiki :))

1|0
    0|0
  • Severek yapabileceğin bir iş olsun yoksa kendi işin bile olsa sana ağır gelir o iş ;)

1|0
    0|0
  • başligi büyük açmişsin büyük başlik açmak yasak bildigim kadariyla soruna gelince parasina dikkat ederim :)

1|0
    0|0
  • kendi yeteneklerim ve aldığım eğitimim doğrultusunda bir iş fırsatına öncelik veririm.

Firmanın uzun vadede ne kadar ilerleyebileceği ve senin bu işte ne kadar payın olabileceği vs

2|0
    0|0
  • öncelik olarak çalışma saatleri ve aldıgım maaş bir ikincisi mesleki bir iş bulmanı tavsiye ederim bn müzisyenim para kazanıyormuyum? beni kurtarır mutlumuyum mutluyum sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • hangı mevkııde veya alan ne

1|0
    0|0
    • üst düzey yönetici/yönetici asistanlığı

• bunun için zamana ihtiyaç var..

• oyle hersey ıcın zaman gereklı ama onu ıyı kullanmak ıyı degerlendırmek lazım

• en iyi maaşı veren ve imkanları iyi olanı seçmelisin.

1|0
    0|0
  • çalısma saatlerıne ve maasına

1|0
    0|0
  • İş olmasına.

0|0
    0|0
  • çalışma saatleri, parası ve hayatıma en uygun olanı seçerim

1|0
    0|0
  • maaş + prim + yol + ssk