Bencil Burak ve beceriksiz Mevlüt...

Abdullah avcı şu benciloğlu bencil burak tan ve beceriksiz bir kişiye bile çalım atmaktan aciz mevlütten ne zaman vazgeçecek. Forvet dediğin bire birde bir kere mi adam geçemez.burağa ne demeli ben atacam sevdasına kapılmış bomboş adam varken pozisyonları harcıyor. Yok mu Allah aşkına Türkiye'de hakan şükür gibi bir forvet.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• aynı fikirdeyim forvet kalmadımı başka yahu burak oynuyor bu takımda böyle bir şey yok arkadaş ben çekmek zorunda değilim onun triplerini kendi hata yapıyor başkalrını fırçalıyor hasan ali bir pozisyonda pas vermedi idye nerdeyse dövecek her top buna gelsin istiyor bencilin teki bir sürü gurbetçi genç alıyoruz takıma bunlar arasında hiç forvet yokmu ya liverpool da oynayan samed yeşil mesela onun geleceği var, kerim frei çok iyi bence mutlaka bu ülkeden forvet çıkarmamız lazım

0|1
    0|0
    • haklısın kardeşim bir futbolcu önce takımının başarısı için oynamalı kendi egolrı için değil. Burak her zaman yaptığı gibi sağda ve solda iki boş oyuncu olmasına rağmen önündeki iki defans oyuncusunun üstüne vurarak bencil olduğunu bir kere daha tescilledi.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• kesinlikle haklısın kazma dediğimiz Hakan Şükür ün tırnağı edecek golcü yok şuan

0|0
    0|0
    • kazma dediler ama adam atıyodu da attırıyoduda, bir tanju, hakan şükür daha çıkmayacakmı?

• benim umudum yok..fizik oarak hakan gibisi geldi Batuhan...ama karakteri 5 kuruş etmediği için kendini geliştiremedi

• dünkü maç da en beğendiğim oyuncu Kerim Frei oldu daha 19 yaşında ve ilk milli maçı olmasına rağmen o ne kendine güvendi.attığımız golün de yaratıcısıydı o olmasa golü atamazdık.Arda da ispanya'da kendini çok geliştirmiş.türkiye'deki arda ile ispanya'daki arda arasında çok fark var bence buradayken şişirip duruyorlardı ama şimdiki kadar iyi değildi.

0|0
    0|0
  • kerım frei çok iyiydi 10 senemiz kurtuldu gibi ikinci arda var artık.

0|0
    0|0
    • evet çok teknik hızlı ve kendine güveni yüksek. İnşallah bu güvenini kırmazlar.

• Burak kaleye bile bakmadan şut çeker bunu analiz edemiyorsunuz .

Yani sağa sola bakmaz . Dümdüz bir yapıştır gitsin oyuncusu .

Defans servetle aynı kafada .

0|0
    0|0
  • noktasına virgülüne kadar katılıyorum,ama şimdi gelir gsliler burak'ı över takma onları sen,güya dream team'dıler.

0|0
    0|0
    • ben gs de diye söylemedim ama öyle işte. Hakan şükür de gsli onu övdüğüm gibi burağıda eleştiririm. Bencilliği yüzünden gs yede milli takımada çok zarar verdi.

• Türkiye'de şuan kaç tane çalım atıp gol atan forvet var ki? önce bu tartışılmalı bence.

0|0
    0|0
  • Batuhan veya Mehmet Batdal bekleneni verseydi şu an rahattık

0|0
    0|0
Yükleniyor...