Bisiklet ile 10 yıl sürecek bir dünya turuna çıkacaksınız. En çok neleri özleyeceksiniz?

Bisiklet ile 10 yıl sürecek bir dünya turuna çıkacaksınız. En çok neleri özleyeceksiniz?
Uzun zamandır planladığın dünya turuna çıkmak üzeresin. Bu seyahati bisikletin ile yapacağın için sevdiklerinden 10 yıl uzak kalacaksın. Peki bu 10 yıllık süre içerisinden en çok neleri, kimleri özleyeceksin?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Internetten gurkan genc e bak ama ben kendimden bahsedeyim ;
    2 aylik bisiklet turuna cikmistim. ege ve akdeniz turuna 2 si ayni anda ozledigim seyler tabikide oldu iyice yorulmustum yol kenarinda cadir kuruyordum kamyon kornasi bir geliyor cadirda uyurken yerinden sicriyordun artik bisikletten bikma safhasina geliyorsun aksama kadar pedal cevir ve cadir kur bisikletini kontrol et derken sana 6-7 saatlik uyku geliyor. Bazen yuksek rampalar cikiyorsun bacaklarin koparcasina cok aciyor nefes nefese kaliyorsun ölürcesine ama rampayi inmek kadar zevkli birsey yok ruzgari teninde hissediyorsun gunesin anlinda 2 gun sonra afrikali gibi zencilere benziyorsun istersen daha fazlasinida anlatirim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• tur candır

1|0
    0|0
  • Baglı olduğum hiçbir şey hiç kimse olmadığı için emin ol hic bişeyi özlemem gittiğim yerlerde takılırım birileriyle ama bisiklet ezik ya başka bir araç olsa daha iyi gibi

2|0
    0|0
  • artık işe yaramayan bacaklarımı :D

2|0
    0|0
  • Bisikletle 5 km den fazla gitmem

1|0
    0|0
  • ailem ve yemekler :( bide yatakta uyumak gerisi fıs

1|0
    0|0
  • Yetecek kadar para. d