Filistin bu gece de bombardıman altında :( ne zaman bitecek bu savaş?

ne zaman bırakacaklar suçsuz çocukları insanları öldürmeyi. yeter artık. bizler bile o kadar duyarsız olduk artık.alıştık her gün her gün ölüm haberleri almaya. suçsuz insanlar katlediliyor dünyayın her bir yanında. bitsin artık Allahım :( fırsat verme bu açgözlü merhametsiz yaratıklara. onlara merhamet etme onların oyunlarını kendi başlarına çevir bir an önce. kurtulalım bunlardan. bunlardan şeytan bile korkar. nasıl bu kadar kötü duygusuz ve merhametsiz olabilir bir insan.akıl alır gibi değil. gönüllerimizi konuşturalım artık dualar edelim. bağrımız yanarken tek yapabildiğimiz bu. Gücü yetenden yardım istemek. gözlerimi kapatıp hayal dünyama kaçmak istiyorum savaşın ve haksızlığın olmadığı bir yere. sadece gelecekteki sevgiliyle romantik anların evlenmenin neşeli renkli tesadüflerin ve güzel sonuçların olduğu hayal dünyama sığınmak istiyorum. ama gerçekler geçiyor işte. silkeliyor uyandırıyor. bırakmıyor yakamı. çaresizlik büyüyor. yok işte. hayal dünyamda oysa süpermenle birlikte yada charmed dizisindeki gibi sihirli güçlerimle filistine uçuyorum.emirlerin verildiği katillerin toplandığı yeri havaya uçuruyorum.sonra kardeşlerimin yanına uçuyorum.ekinler yeşeriyor evler kuruluyor düğünler oluyor çocukların neşesi yüzlerinden anlaşılıyor. ama hayal bunlar diye üzülüyorum. oysa unutuyorum işte. insanın salaklığı. Allah var ve onun gücü yetiyor herşeye. herkes bir gün hesap verecek. er yada geç. herkes yaşadıklarının yaptıklarının karşılığını alacak. Allahım bizi bize bırakma. gücünün yettiğini esirgeme bizden. yardım et buna öyle ihtiyacımız var ki. temizle kalplerimizi temizle ruhumuzu. merhamet ver o insanlara. filistinde, türkiyede ve heryerde senin zor durumda olan insanlara her iki taraftada yardımcı ol Rabbim. tek umudumuz tek çaremiz sensin

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• o coğrafyada kan hiçbir zman durmamışki.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ne güzeldirki böyle bir sitede böyle dünyanın ve özellikle müslümanların yarayan kanası olan filistin konusuna duyarlı bir insanla karşılaşmak,bütün dilek,dua ve beddualarına yürekten katılıyorum,ALLAH senin gibi duyarlı insanların sayısını arttırsın,aslında daha fazla birşeyler yapabilmek gerekiyor ama,zaten hep ama diyoruz

2|0
    0|0
  • Tek damla göz yaşım akmaz onlara.Benim atalarıma karşı ingilizlerle iş birliği yapanlar onlar değilmiydi?

Orada esir kamplarında bizim atamıza işkence edenler filistinliler değilmi?

ASALA terör örgütünün kurulmasını sağlayan Filistin Kurtuluş Örgütü değilmi?

Kendi topraklarını yahudiye satan Filistinliler değilmi?

Allah boşuna vermiyor bu kadar cezayı... Allahlarından buluyorlar işte.Belki ihanet damarları ezilir Türk Milletinin değerini anlar hainler.

0|1
    1|0
    • böyle konusman yanlis. ozaman türkiye neyin cezasini cekiyor? ayrica günahsiz bir cocuk vahsice katledilmeyi hak ediyormu sence? mesele savas degil. mesele haksiz yere ölen günahi olabilecek kadar bile büyümemis insanlar. benim duam onlara. buna son verilmesini istemezmiyiz ki? ne genc genc askerlerimiz ölsün, ne haksizlik olsun ne ezilen cocuklar

• iste iste.ama böyle olmamali.herkes yaptigini bulsun ama sucu olmayanlar degil.kundaktaki bebekler vermemeli büyüklerin hesabini

• Ancak bu öyle değil işte dünyanın düzeni bu.Beğensekte beyenmesekte bu iş böyle.Adaletsiz dünya napabiliriz.Onun için diyorum ya çoğunluk hak ettiyse tüm halk onu bulur.

• araplar kendilerini satmaktan ne zaman vaz geçerse o zaman bu zulüm bitecek.iş suudi lerde bitiyor.suudi ler de abd ve israilin resmen metresi(tıpkı bizim gibi)

1|3
    0|1
  • amin.Kahrolsun İsrail.Dünyadaki tüm kötü şeylerin altından çıkan İsrail yıkılmadan dünya barışı imkansız

1|0
    0|0
  • ALLAH BÜYÜK...elbett gelecek zamanı kurtuşun...

1|0
    0|0
  • İslam birliği kurulana kadar, araplar amerikan kölesi olmaktan çıkana kadar, müslümanlar kendi güçlerini fark edene kadar devam edecek kardeşim ...

1|0
    0|0
  • vakti zamanında bizlere ihanet ettiler, halifenin cihadına uymayım ecnebileri kucağına oturdular.

amerika geldi yahiudi devletini kurdurdu. ırkdaşları araplar düşünsün. arap birliği çözüm bulsun cesaretleri varsa. bizi sevmeyeni sevmeye ne kadar meraklıyız... tarihe göz atmakta fayda var.

0|0
    0|0
    • sana Allah baban ne yapti diye sormayacak ama. merhametsiz insanlar sucsuz bir cocuk öldürüyorlar. buna cevabin böyle olmamali. savas kaybeden kazanan umrumda degil. acilar bitsin. anneler aglamasin güclü görünmeye calismasin. insanlik geri gelsin iste

• 1. dünya savaşında o cepheye gidip dönemeyen insanlarında çocukları vardı. filistinliler düşündü mü acaba biz bu türkler sayesinde yüzlerce yıl hristiyanlardan cefa çekmedik bize kalkan oldular diye?

savaş bitsin elbette ama bizim savaşımız değil bu. biz çıkarmadık bitirmek bize düşmez, biz kendi aramızda akan kanı durduralım önce. filistinlerin koruyucusu biz değiliz.

• Filistin ne la

Türkiyedeki iç savaşta ölen bir asker için bu kadar edebiyat parçaladın mı acaba

2|0
    2|1
    • modlar soruyu kaldırsın

• katliamın her türlüsüne karşıyım, insan öldürmeyi kim destekleyebilir ki ?

benim kızdığım nokta burada üstü kapalı "müslümanlar katlediliyor" mesajı verilmesi

yeterince açık oldu sanırım ..

• ozaman yanlis ifade etmisim kendimi. hayir ben ülkemi seviyorum.halkimi seviyorum. kendi ülkemden gecip baskalarini öne koymam ama haksizlik herkesi rahatsiz etmeli.ne saniyorsun?canakkaleye 15inde daha cocuk olarak gidenler ne icin gittiler?bir kisi dahi halkini ülkesini düsünerek benim icin ölmüsse ona karsiligini o sekilde davranarak vermek icin ugrasmaliyim.ama böyle yapma iste böye düsünme o kadar zoruma gidiyorki bu.el ele tutmak varken birbirimizi yemeylim.bu bitsin artik her yerde bitsin

• çok kotu :(

0|0
    0|0
  • terörist hamasın saldırıları bittiğinde...

0|0
    0|0
  • toptan sarılalım yüce kur'ana

çünkü rahmet inmez ayrı durana

müminler islama karşı durana

biraz öfkelenip kafayı taksa

esirmi olurdu mescidi aksa

islam toprakları oldu kan gölü

akan bütün kanlar hak için aksa

esir mi olurdu mescidi aksa

bulummaz mı çare nedir bu illet

böyle hayat sürmek ne büyük zillet

müslümanım diyen bu kadar millet

islam gözü ile kendine baksa

esir mi olurdu mescidi aksa

1|0
    0|1
  • ne zaman yeni bir Hitler gelir ve yahudilere tekrar günlerini gösterir o zaman biter. Dua edelim de ermeniler de bu savaşa dahil olmasınlar. Filistin daha da ezilir orada

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hepsinin altında din savaşı yatıyor...Müslümanlar ile Yahudiler savaşacak bu belli olan bir şey. Kutsal toprak meselesi Tevrat'a göre hareket ediyorlar.

1|0
    0|0
  • Rabbim yardımcıları olsun

1|0
    0|0
  • hadislerde yazar , hz. mehdi zamanında kudüs bize geçecek ; müslüman-yahudi savaşı olmadan kıyamet kopmaycaktır..

0|0
    0|0
Yükleniyor...