İnsan neden hiç tanımadığı birine içini daha kolay açar?

Hepimizin başına gelmiştir heralde. En yakınlarımıza anlatamadığımız şeyleri bile , pat diye bi yabancıya söylediğimiz olmuştur ... Bunun nedeni hakkında fikri olan herkesin fikrini almak istiyorum lütfen.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• yargılamazlar sadece dinlerler ve çoğu zamanda en çok ihtiyacın olan şeyde budur ayrıca benim hakkımda ne düşündü ne dedi dıye kaygılarında olmaz banane canım ne düşünürse düşünsün çokda tınnn ben içimi döktüm rahatladımya dersin en azından ben öyle derim

0|0
    0|0
    • bence de öyle ve çok mantıklı :D ben farklı bi düşünce arıyodum ama ondan ziyade bu durumu saçma bulan arkadaşlar buldum :) teşekkürler yorum için

• rica ederim : )

Kızlar Ne Diyor 4

• hiç yapmadığım ve yapmayacağım bir şey saçma ayrıca

0|0
    0|0
    • insan doğası arkadaşım bu. sana ya da bana saçma gelen , başkasına çok mantıklı geliyor olabilir. bunu yargılamak ne sana düşer ne bana ;) sen öylesin ben böyleyim. yorum için teşekkürler iyi geceler

• bana göre zaten sana bir şey demedim

• yok sadece saçma yorumunu eleştirdim ben de kötü bişey söylemedim =)

• Tabular..Aman beni yargılamasınlar , rezil olmayayım...vs düşünceleri.

0|0
    0|0
    • kulağa kötü mü geliyo yani bu düşünce ? :D

• Olur tabi..

• ekledim çerkes kızı ;)

• Yargılamazlar.

0|0
    0|0
    • katılıyorum , farklı bi düşünce gelecek mi diye merak ediyorum sadece ;) yine de teşekkür ederim yorum için :)

• hic yapmadim yakinlarim yetiyor bana

0|0
    0|0
    • hiç çok yakın bi arkadaşından , kazık yemedin sanırım ? tabirimin kusuruna bakma ayrıca ;)

• evet yemedim cok sukur :)

• umarım hiç de yemezsin ;) ama o yüzden böyle düşünüyosun bence =)

Erkekler Ne Diyor 2

• çünkü önyargılar yoktur dostum...

0|1
    0|0
    • açıkçası ben de öyle düşünüyorum. yani seni tanımayan insan seni yargılamaz en nihayetinde , o yüzdenmiş gibi geliyo ;) ama farkı düşünceler var mı bilmek istiyorum :) teşekkürler yorum için ;) iyi geceler

• Genelleme yapma bence :)

0|0
    0|0
    • sen de her genellemeye alınma bence ;) teşekkürler yorum için iyi geceler

• bi kadın genelleme yapsa , erkekler adidir şudur budur ... diye hemen kendini içinden sıyırmayı bilirsin ;) genelleme herkes için geçerli olan bişey değildir. herkes için geçerli olan şeye evrensel denir , tekrar iyi geceler.

• he canım.he kardeşim.hee haklısın :)

Yükleniyor...