Hosteslik mesleği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlarım hostesliğe bakış açınız nedir? hızlı tren hostesi olacağım galiba.

1300tl maaşı varmış günde iki sefer yapıyormuşsun konyaya. yarım gün senin oluyormuş.

Kararsız kaldım evde oturmaktansa hostes mi olayım bunalıma girdim çünkü evde): siz olsanız napardınız?

1|0
6|40

En İyi Erkek Görüşü

• arkadasım.yasamını bılmıyorum ama evde oturcagıan gıt helallınden çalısta.yarın evlenıceksın cocugun olucak.acil bişey oldu konyadan mı yetişcen...1300 ü nereye gitsen alırsın.20 yıl çalıssan nolcak mekanistmi olucan?kendi işini mi kurucak?mesleğe eğil bence?her yaşta para kazanırsın?her gün tecrube kazanırsın?sen o işte 20 yıl çalıs yerıne gelıcek olan ilk gün senden eksiği olmayacak?bi kere geliyosun hayata bir şeyin ustasıyım benimde mesleğim şudur diyebilmelisin.iş başka sey meslek baska sey...

1|0
    0|1
    • Yok zaten gecici bi is kardes yoksa omur boyu hostes olmayi ben de istemiyorum. Su an icin evde olmaktan daha cazip geliyor. Yorumun icin tesekkur ederim

Erkekler Ne Diyor 39

• tam sana göre kız... hemen yarın müracatını yap... kaçırma yazık olur.. daha ne bekliyon ya... sen ne tembelsin ? :(

1|0
    0|0
  • ciddiyse vallaha sevindim... hemde yarım gün kız hiç kaçırma... tabi imtan falan yokmuymuş?

1|0
    0|0
    • Mulakat var ama bana yok benim torpilim var:)

• Tamamdir aldim gazı...:)

• inşallah almışsındır.. ama korkuyorum gene yan çizeceksin diye :(

• Bayan olarak çok zor olur ama üstesinden gelirim dersen iyi iş

1|0
    0|0
  • İnsanlara yardımcı olmak ve hizmet etmek seni mutlu ediyorsa iyi meslek.

1|0
    0|0
  • iş senin icine sindıyse yap tabı ısını seven ınasnlar cok faydalı oluyor hem kendıne hemde dıger ınsanlara

1|0
    0|0
  • bence ol.. kötü bir şey değil hakkınla paranı kazanıyorsun.. asılan mallar tabii ki olacaktır tek riski bu sende umursamayacaksın onları olacak bitecek..

1|0
    0|0
  • hiç durma bence sosyal hayatta olmak istiyorsan öncelikle çalışmalısın.

1|0
    0|0
  • Ben otobüslerde 1 sene hostluk yaptım treni bilmem ama hemen hemen aynıdır herhalde...

hayattan soğutur adamı dengesiz dangalak insan çok fazla 2 kuruşa bilet alır bütün trenin sahibi sanar :)

hele birde sen bayansın aboooovv..sarkanından tut elleyenine kadar olur yani :)

1|0
    0|1
  • Seyahati seviyorsan tamamdır :) Hayırlısı Olsun...

1|0
    0|0
  • Hızlı tren hostesliği maddi anlam dışında havayolu hostesliğinden daha iyidir. Daha az yorucu olduğunu düşünüyorum. Fırsat varsa deneyin derim ama torpil gerekir onada :)

1|0
    0|0
    • Torpilim var:)

• Havacılık sektöründe olduğum için cevap vermeden kapatamayacağım. Hosteslikte bir hayal olabilmeli bence. Kendi halinde iş-ev arası hayatını sürdüren çok iyi hostes arkadaşlarım da var.

Yani hostes var, hostes vaaar :) İyi akşamlar...

• Yok tabi hosteslere lafim yok yanlis anlasilmasin. Sadece benim okudugum bolumle alakasi yok o bakimdan hedefim hostes olmak degil. Yoksa isini layikiyla yapan ekmegini kazanan cok insan var.

İyi aksamlar:)

• mis gibi meslek dıye dusunuyorum

1|0
    0|0
  • 1300 olamaz çok daha fazladır eminim

1|0
    0|0
    • Tam emin olmasam da bu kadar diye biliyorum ben bi de yillik ikramiye varmis galiba

• evde durduğunda, ömrünün sayılı günlerinden 1 er 1 er harcamış olursun, ama çalışarak geçen zaman içinde farklı insanlarla, ve olaylarla karşılaşır, hayatına anlam kazandırırsın.

1|0
    0|0
  • Kendine güveniyorsan olmalısın. Yazdığına göre kendini bilen birisin diye düşünüyorum. Bir dene derim kafanda kalmaktansa.

1|0
    0|0
  • valla ben uçankk hosteslerinee bitiyorum... umarım uçağımız düşerde beraber vefat ederizzz didiydimde bi daha yanıma gelmediii zilli...

1|0
    0|0
  • bence gayet güzel kaçırma bu fırsatı

1|0
    0|0
  • cok guzel kacırma bence erkelerı alıyorlarsa bende basvuru yapım

1|0
    0|0
    • Evet erkekleri de aliyorlar alim ne zaman bilmiyorum da ben torpille alinacagim

• O trenden hiç inmem eğer sen hostes olursan...

1|0
    0|0
  • :D ewde otur sen ya ne ısın var kız dedıgın ewde oturur :))

1|1
    0|1
    • Evden bunaldim yaa dort duvar arasi bana gore degilmis onu anladim:/

• Oldu o zaman:))

• yorumlarına saygılar gorusruz dıyorsun :))))

• çok seksi bi meslek. hızlı tren hostesleri hava yolu hosteslerinden daha seksi.

1|0
    0|0
  • Çalışabilmek için herhangi bir mental aktivite gerektirmeyen beden işçiliği gözüyle bakıyorum

1|0
    0|0
  • evde boş boş oturuyorsan ve okumuyorsan evlenme durumun da yoksa fırsatı değerlendir derim.

1|0
    0|0
  • onurlu şekilde her işi yapmalısın...çalışanı taktir ederim arkadaş

1|0
    0|0
  • İyiymiş :))

1|0
    0|0
  • gayet normal bi meslek ama ne yazıkki yobaz ve abaza erkekler hayvan gözuyle bakabilir

1|0
    0|0
  • uzun zamandır yapan arkadaşım var istersen konuşturabilirim tavsiye ve deneyim alırsın

1|0
    0|0
  • uçağa geçebilsn dış hatlar filan baya eğlenceli olabilirdi senin için mağaşı da 3000 tabi

1|0
    0|0
  • devlet işi nede olsa git bence

1|0
    0|0
  • yap yap gezmiş olursun

1|0
    0|0
  • kızım portakal suyu alayım ben

1|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 6

• Abi git sende o zaman, arada tanıdık falan çıkar muhabbet de edersin 1300 de maaş oooh kek...

1|0
    0|0
  • benim yapamayacağım bi iş çünkü yol beni mahvediyo midem bulanıyo başım ağrıyo 2 gün baygın yatıyorum. yapabileceğine inanıyorsan güzel iş

1|0
    0|0
  • Ben de uçak hostesi olmak istiyorum :)

bazı insanların hosteslere karşı bir önyargısı var ama bence, hoşuna gidiyorsa bu meslek; ol yani.. :)

1|0
    0|0
  • hava hosteslıgı hakkında tecrubelı bırıyım atlas jet ve corendon fırmalarını kazandım egıtımlerıne katıldım ama aılemın düşüncelerınden dolayı yapamadım. şu an ise bır arkadasım tren hostesı oldugunu ve 1800 tl maaş aldıgını soyledı nasıl oldugunu ne iş yaptıgını tam olarak bılmıyorum.. eger kı kendıne guvenın , gezmeyı seven , zor calışma saatlerıne aılenden ayrı kalmaya dayana bılcek bır yapın varsa neden olmasın derım.tükıye sartlarında iş bulmak cok zor buldugun zamanda cevre baskı denılen sey varya bayanların evde oturup koca beklemesıne sebep.yaşın gencse her fırsatı degerlendır derım

0|0
    0|0
    • Evet canım maaşları 1800 olmus bu da iyi bir sey tabi:) hele ki hava hostesliği çok daha iyi diye biliyorum keşke kazanıp da bırakmasaydın o benim imkanım olsa daha da zevkle yapacağım iş olurdu ama dilim yok en basta vs vs. Ama tren hostesliğinde öyle çok zor şartlarda çalışılmadığını biliyorum bakalım bu sene gireceğim gecen sene bazı şeyler çıktı başvuramadım. hava hostesliği için sartlar ne bu arada ve sınavları nasıl oluyor yardımcı olursan sevinirim:)

• e şartları iyiymiş evde boş oturana kimse bişey vermiyo vall.a yarım günde boş daha ne :)

1|0
    0|0
  • guzel bence , kaç gün calısıyorsun haftada?

1|0
    0|0
    • Onu hic bilmiyorum canim yaa daha konusamadim o kadar parasini biliyorum sadece:)

• rica edrm canım :)

• Hostes oldunuz mu acaba ben de işsizim yardımcı olabilirmisiniz nasıl bir iş öğrenebildinizmi

Yükleniyor...