Neden bana bunu yapıyor neden neden sözünün arkasında durmuyo canım çok yanıyor..

beni hayata baglayan tek dalım.. beni seven deger veren hor görmeyen küçümsemeyen tek insan herşeyim o benim .. 14 aydır birlikteyiz.. böyle bi zamanda gercek aşk dogru insan buldum ben buldum.. ama neden böyle yapıyor neden sözünün arkasında durmuyor geçmişle ilgili ilişkimiz hasar görmüştü inişler çıkışlar olmuştu benm geçmişim.. ve birgün sordum dedim ki beni geçmişim için elalemin sözü için bırakırmısn elalemin sözüna bakarmısın ilk zamanlarda ki gibi asla dedi asla o zamanlar çocukluk etmişim asla dedi. . sözü buydu bugun yine birşeyler oldu resmimiz fardı arkadasının biri beni mahalleden tanıyormuş hayırdır bu kız yengemizmi su bu oda evet ne o bi yanlışını mı gördün demiş. oda yok gelip gecerken su bu görürdüm felan bana bu sözü veren insan beni başkasına sordu bana bu sözü veren insan yine bu yüzden aglattı beni neden bana bunu yapıyor neden arkadaşlar

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• ne kadınlar sevdim zaten yoktular

yağmur giyerlerdi sonbaharla bir

azıcık okşasam sanki çocuktular

bıraksam korkudan gözleri sislenir

ne kadınlar sevdim zaten yoktular

böyle bir sevmek görülmemiştir

hayır sanmayın ki beni unuttular

hala ara sıra mektupları gelir

gerçek değildiler birer umuttular

eski bir şarkı belki bir şiir

yalnızlıklarımda elimden tuttular

uzak fısıltıları içimi ürpertir

sanki gökyüzünde bir buluttular

nereye kayboldular şimdi kim bilir

0|0
    0|0
    • neden neden böyle yapıyor..

• aşkın gözü kör biliyosun ama senin sevgilinde insan ve mükemmel insan değil hatalar yapıyor. sende görmeye başlıyosun.

Erkekler Ne Diyor 15

• doğru insan o olmadığı için olabilir mi? ya da sen onun için o kadar önemli değilsen bu yüzden olabilir mi?

0|0
    0|0
  • iyide bişey mi oldu demiş sanırım. sana ne söylediki öyle

0|0
    0|0
  • kusura bakma ama başta güvensizlik problemi var böyle olduğu sürece anlaşma hiç ii değil belki kendince böyle yaparak erkek egemen kategorisi yaratmaya çalışıyor ama olumsuzluğa giidio bilmm farkındamı ?

0|0
    0|0
  • bayan şimdi ne desem boş şuan gözün ne bişey görüyo nede dediklerimizi dinliyosun. ama şunu sakın unutma sevsen bile boyun eyme . seven kişi her zaman kırılan ezilen kişidir. sen tabi bu dediğimide dinlemiceksin :)

0|0
    0|0
  • O bu bir şey değil de sen bu çocuğa kendini fena kaptırdın. Yarın öbür gün seni bırakıp giderse çok büyük hasarlar verebilir sana. Bir insana bu kadar fazla bağlanma;)

0|0
    0|0
  • dünnn dündürrr bu güm bugümmdürrr... geçmiştee geçmiştirrrr...geleceğe bakmamız lazım umutlar ileee,haydi ağaç dikmeyeeee.. bunnarı diyecen ivladım bunnarııı...

0|0
    0|0
  • İnsan oğlu garip varlık arkadaşım kimseye güvenemiyorsun ...

0|0
    0|0
  • Senden sogumus

0|0
    0|0
  • Bu soruyu ona sormayı denedin mi?

0|0
    0|0
  • ilk başta öyle denir ama erkek kıza baglanınca geçmiş sorunlar açar...

0|0
    0|0
    • öylede bana bunu 1 ay önce demişti asla sevdigm asla ne elalemin sözü ne başka birşey ben bunlar için seni asla bırakmam güzel gözlü aynen dedikleri bu şimdi şimde ise verdigi cevap onu o zaman demiştim ben..

• biliyorum çevremde çok oluyo böyle şeyler.. ya erkek kaldıramıyo ayrılıyo yada kız bunalıp bunlardan ayrılıyo...

• tipinde düzgün ama bu dallama nıe böle yapıyorkine

0|0
    0|1
  • yeni yeni senle ciddi düşünüyor olabilir ve bu yüzden geçmişini bilmek istiyordur. önceden aklından aranızda ciddi bişeylerin olabileceğini geçirmediği için başlarda ben senin geçmişini önemsemem, bakire olup olmamana önem vermem ve önceki erkek arkadaşların beni ilgilendirmez demiş olabilir.

Ama artık daha ciddi düşünmeye başladıysa bu tip şeyleri önemser.

Sonuçta geçmişiyle ilgili aklınızda soru işareti olan biriyle gezip tozabilirsiniz ama evlenemezsiniz!

0|0
    0|0
    • ama bana daha 1 a öncesi bu sözü vermişti şimdi ne oldu böyle 1 ay önceside ciddi düşünüyordu ve bu sözü vermişti..

• bugünlerde daha ciddi düşünüyo demekki. Onun yaş kaç?

• ilk satırı okudum yemin ediyorum kesin annesi yada babası öldü dedim. onu o zaman denemiş o

0|0
    0|0
  • Sorularını takip ediyorum son zamanlarda çok tatlı bir kızsın sadece bunu söylemek istedim ve gidiyorum...

0|0
    0|0
  • Aslında basit. Seni sevdiği için olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mahalleden birisiyle sevgili olursan olacağı budur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...