İlişkiye ciddi başlayıp hüsrana uğradığınız oldu mu?

hoşlandınız sevdiniz yada sevmediziniz vs ilişkiye başladınız o kişiyle ciddi düşünerekten mi başlarsınız?daha sonra ilişkinize o gözle bakıp hüsrana uğrayanınız oldumu?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• hüsran diyemem iyi ki diyorum arkasından. şartlar ve hayat yüzünden ayrılmak zorunda kaldık. pişman değilim. hatta o arkadaşına "içimde bir ses ileri de ...'la evleneceğimi söylüyor, inşallah da öyle olur" demiş bunu da biliyorum. ama olmadı napalım nasip değilmiş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• şu ana kadar hiçbir ilişkiye ciddi başlamadım,(hep karşı taraftan ilk adımı bekledim) kısacası ilişkiyi o daha çok istedi,sadece hoşlanmışımdır,ama bi gün aşık olucak olursam ne yaparım bilmiyorum ama muhtemelen onu etkileyebilmek için herşeyi yaparım,kimsenin yapmadığı ,düşünmediği incelikler,ve ilişkiye zorla başlamak yerine onun uygun zamanını beklemek ve ondan en ufak bir sinyal görebilmek hepsi bu fazla uzattım galiba :D

0|0
    0|0
  • tamam hoşlanıyorumda hele bi cıkmaya başlayım daha neyin ne olduğu ortada değil. belki cok sevecem belki sevemiycem değilmi ama.

0|0
    0|0
  • Oldu gibi oldu :) Direndim bırakmadım ve şuanda 5. yılın içindeyiz

0|0
    0|0
  • ilişkilerimi titizlikle seçip her defasında bir sonuca varmasını temenni ettim. Ancak her ciddi ve planlı başlayan ilişkim hüsranla bitti, aşk planlı bir olay değildir bunu öğrendim.

0|0
    0|0
  • hayatımın değişti bir karar vermiştim...

0|0
    0|0
  • hep dalgasına başlar oyle devam ederim.hiç sıkıntım olmadı daha :)

0|0
    0|0
  • Oooooooooooo cok oldu :(

0|0
    0|0
  • Galiba ...

0|0
    0|0
  • hep oyle oldu benim ya nasıl bir kısmetim varsa.

0|0
    0|0
  • hiçbir tebessüme küsmedim bir kızla iki defa gezmedim

0|0
    0|0
  • ben bir arkadasımın sevgilisinin kız arkadasından çok etkilenmistim oldukca ciddi düşünüyordum ama o benim baska bir arkadasımla çıktı arkadasımla 1 ay küs kaldık sonra arkadasım bana kızı anlattı benim ciddiyetim bir anda baska seye dönüstü arkadasımla ayrıldıklarından sonra ben bu kızı ne yapıp edip ayarladım ama ciddi düşünmedim ilk basta ki o kadar güzel şeyler hissederken o kadar basit bir kız olduğunu duyunca şok olmustum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...