Her gün rüyalarımda eski sevgilim bana hakaret ediyor neden?

Arkadaşlar bni sevmedigini söledi ayrıldık her gün rüyamda bna bagırıyor oysa o suçlu psikoljim bozuldu her gün aynı rüya görünür mü ne yapmam gerekiyor farklı şehirde kız ve biriyle çıkıyormus ve çok mutluymuş

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yaptın da kıza bu kadar bilinç altına işledi?Bence sendeki suçluluk duygusunun yansıması.

0|1
    0|0
    • hiç bişe yapmadım beni sevmedigini söyledi ayrıldı benden çok seviyordum onuu ama o bni sevmedi sürekli bni arardı konusurduk ama bni sevmedigini söledi bnde ayrıldım başkada birşey yapmadım belki frklı birşy vardr farklı şehir ne oldugunu bilemem

• krdes pişman değilim KIZ BNİ SEVMİYOR DEDİ peşinden mi koşşsaydm başkasıyla çok mutlu keşke bna gelse ama gelmezz

• Bilemeyeceğim dostum ben bu kadar yardımcı olabiliyorum ancak. Bundan sonrasını bilemem bilmediğim şey hakkında konuşmak da aptallık olur.

Kızlar Ne Diyor 1

• takıntı yapmışsın düşünüyosan belki ondan görüyosundur benimde eski erkek arkadaşım evlendi ama bende onu görüyorum rüyamda hep mutsuz ve pişman görüyorum .bişeye yormuyorum tabiki elbette mutludur sadece bilinçaltı rüyaları

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Her gün onu düşündüğün için rüyalarına giriyor ve duydunuz mu bilmiyorum rüyalar sayesinde insan hafızasındaki bilgiler silinir..

0|0
    0|0
  • söyle açıklıyım link , rüya tabirlerine bak aranızda hak varsa onu helal etmiyor olabilir

0|0
    0|0
  • dostum ALLAH sana gerçekleri göstermiş unut aklından at değmez oldunu göstermiş her işte hayır vardır canın yansada gerçekelr acıdır peşinden gitme snn için hayırsız demek istiyor seni uyarıyolar

0|0
    0|0
  • Rüyaların tersi olurmuş :D Hadi hayırlısı...

0|0
    0|0
Yükleniyor...