Hangi protein tozunu almali?

Arkadaslar bildiginiz kaliteli guzel fiyatida makul seviyelerde olan proteinleri soylermisiniz

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Simdi sana nasil uygun oldugunu da dusunmek lazim, bir kerede 250tl verebilecek duruma sahipsindir porsiyon basi 2tllik gelir, bir kerede 150tl falan verebileceksindir ama urun porsiyon basi 3.5tlye gelir. Mesela soya proteini ucuz ama ben asla kullanmazdim Whey tercih ederdim. Yine de grnel olarak turkiyede hardline ucuz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• almamalı..

0|0
    0|0
  • Tabikide WHEY

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence şüpheli şeylerden uzak durmak lazım kardesim. Protein tozları hakkında iyi diyenlerde çok kötü diyenlerde çok ve evrensel doğruluğu tespit edilemediği çok bariz ortada ve üreticisi batı. Yani her türlü pisliğin beklenebileceği bir yer.

Gıda yoluyla almayı neden denemiyorsun. İnsan beslenmesine önem verdikten sonra emin ol gıda yoluyla gerçekten ihtiyacı olan proteini alabiliyor eğer 200 kilo bir adam değilsen zaten 400 gram gibi bir proteinede ihtiyacın kalmayacak. Spor yapıyorsan eğer kilogramın çarpı 1.5 veya 2

Şöyle söyleyeyim 100 gram bademin içinde 22 gram protein var ve bu bir ara öğün gıdası. Sende tahmini 80 kilo olsan 120-160 gram proteine ihtiyacın olacak günde bir ara öğün bile bu kadar fazla protein getiriyoken haşlanmış tavuklar kırmızı etler ne kadar protein getirir gerisini sen düşün

0|1
    0|1
    • Kardesim ben gunde en az 1 paket (90) gr badem 1 paket findik (90) gr ve yiyebildigim kadar et ve tavuk yiyorum ama artik okuz gibi yemeten bikiyo insan yiyesi gelmiyi agirlasiyo mevburen alicam bunu ki okadar cok yemektee bayaa bir zararli bu da var

• daha fazla ileri gitme dostum sende yani cokta abartmak iyi değil çirkin gösteriyo vücudu kadınlarda beğenmiyo zaten simdi ben kadınlar icinmi yapıyorum deme bir yengemiz olucak kısmetse evlenicen felan hani baba olucan :D bunlarıda düsünmek lazım herşeyin bir dozu var dozunda bırak bence :D suanki halin nasıl bilmiyorum ama çokta abartma bence :D

• hiçbiri.

0|0
    0|0
  • Bsn Syntha-6 Protein Tozu 2270 Gr

0|0
    0|0
  • whey gnc de satılıyo gnc karta bu hafta sonuna kadar yüzde 30 indirim var

0|0
    0|0
Yükleniyor...