Dukan diyeti ne kadar zayıflatır?

arkadaşlar iddiaya girdim şu an 65 kiloyum ve 1ay sonra tartıya cıktıgımda 10kilo vermiş olmam gerekiyo dukan diyetine başladım sizce verir miyim

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• yaparsan veririsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bmi (VKİ) beden kitle indexine göre dukan diyeti ile ödem atarsın bayağı ama 10 kilo olur mu? zor bence. protein ağrırlıklı olduğu için ailede böbrek hastalığı varsa amman dikkat. kilo vereyim derken böbrek gitmesin. diyet tek başına hiçbir işe yaramaz mutlaka cardio + fitness gerekir.

0|0
    0|0
  • Dukan diyeti çok radikal bir diyettir.1 ay kaldıramazsın, vücudun zarar görebilir. Protein ağırlıklı beslenildiği için Gut hastalığına neden olabiliyor. En sağlıklı diyetler Akdeniz diyeti ve Taş devri diyetidir

0|0
    0|0
  • _ı_ kardeş

0|0
    0|0
  • Dukan diyeti için o kadar para harcıyacaksın ki zaten sonrasında yemek yemeye para bulamayacaksın xD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• dukan değil ama dukana benzer bir diyet yapıyorum, sıkı yürüyüşle destekliyorum. ama yine de 1 ayda 10 kilo benim için imkansız. hedefimde de bu yok zaten. seni bilemem.

0|0
    0|0
  • zararlı o dıet

0|0
    0|0
  • Bence spor ile birlikte yap diyeti. Hatta bırak Dukan Diyetini bilmem neyi bir diyetisyene git. Gidemem pahalı, oyalıyorlar vs. dersen devlet hastanesine git böylelikle kendine göre ve emin bir şekilde kilo verirsin. Hem de sağlıklı bir şekilde.

0|0
    0|0
  • Yapma bence birakince tekrar aliyosun

0|0
    0|0
  • atak evresinde annemin 5 kilo verdiği diyettir seyire geçince sebze ve protein beslenildiği için pek sorun cıkmıyor. dukan testi var nette araştır neyi kaç gün yapacagına bakarsın.

0|0
    0|0
  • 1 ay da 10 kilo veremessin

0|0
    0|0
  • Bir ayda 10 zor. Ben atağın 4. günündeyim 3 kilo verdim

0|0
    1|0
    • peki ne yiyip içiyorsun

• ton balığı yiyo muydun

• Hayır yemiyorum

Yükleniyor...