10 kilo ne kadar surede verilir? Boy 1.70 kilo 71?

yaninda fitness ve diyette var. İlk hafta bitti gibi ama bu göbek gitmiyor sanki ya

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• bir kilo 7.000 kalori civarıdır. Bir bayan spor hariç günde 2500 kalori yakar. Sporda yaktığın kaloriyi bununla topla. Son olarak beslenmeyle günlük aldığın kaloriyi bundan çıkar. Günlük verdiğin kalori mesela 700 ise 10 günde 1 kilo, mesela 1500 ise 5 günde 1 kilo verirsin. Kolay gelsin.

0|0
    0|0
    • Bu tarz şeyleri yapınca sapitip kafayı yiyorum. O yüzden yapmam bunları kotu oluyor bende. Tesekkur ederim yine de

• Sana günlük noktası noktasına hesapla demiyorum yediklerini. Kendini buna göre ayarlayacaksın. Mesela günlük 1000 kalori yakmak istiyorsan, harcadığın 3000 kalori civarı ise, 2000 kaloriyi geçmeyeceksin yerken. Bunlar seni motive eder, çünkü insan kısa vadede gerçek kilosunu göremez tartıda, bu defa çalışıyorum ama kilo veremiyorum dersin.

• Artı olarak verdiğin kiloları ileride tekrar fazlasıyla almak istemiyorsan, protein ağırlıklı besleneceksin.

Erkekler Ne Diyor 8

• 2 ay

0|0
    0|0
  • 1 ayda verilir.

0|0
    0|0
  • bence bir kız için ideal ya ben 170 72 kiloyum erkek olarak kalıplı falan normal görüntüm kadında baya taş olur yani bu durumda :D

0|0
    0|0
  • 3 ayda tertemiz olursun düzenli çalışırsan 1 ayda bile verirsin.

0|0
    0|0
    • Gerçekten mi

• Maalesef

• A101 bu hafta kum torbası getiriyor 40 lira onu alabilirsin 70x25 cm. Asma aparatı filanda var evde aksamları yumruk atsan tekme filan atsan gerçekten çok şey katedersin

• 40 günde sağlıklı bir şekilde verilir..

0|0
    0|0
  • ilk hafta vücuttaki suyu atarsın daha yeni başlıyorsun bırakma!

0|0
    0|0
  • 3 ayda

0|0
    0|0
    • Ne zaman belli olucak göbeğin küçüldüğü ya motivasyona ihtiyacım var bırakmak uzereyim her an yilasim var

• karpuz iyiymiş :D

• Karpuzda güzel ( :

• 2 ay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kişiden kişiye değişir ama 1buçuk 2 ay gibi bir sürede rahat verirsin. Diyet ve sporu birleştirip yap. ikisinden birini yapman zararına. spor tek başıma zayıflatmaz sıkılaştırır o yüzden diyeti asla bırakma. diyetide sporsuz asla yapma 10kilo vermek istiyorsun vücudunun şekli bozulur benden tavsiye:)

0|0
    0|0
    • Tamam öyle yapıyorum ama bir an önce vermek istiyorum beni motive eder misin

• biraz azim göster olur

• Tamam

• göbek diyetle gitmez canım mmalsef :( diyetle göbekten başka her yer gider. benm bir yakınım 1 ayda 10 kilo verdi azimle. her akşam 20den fazla mekik çekti. tabi arttıra arttıra :) 15 mekikle başladı 1 ay kadar hem diyet yaptı hem bol bol su içti hem de mekik çekti.

0|0
    0|0
  • 75 günde

0|0
    0|0
  • 2 ay en az. hızlı vermeye uğraşma. 30 kg verip 40 kg alan çok insan gördüm.

0|0
    0|0
    • Ya çok motivasyona ihtiyacım var her an bırakmak istiyorum bir an önce kuculsun diyorum su göbek bacaklar ya

• Ne anlatıyor

• kilo vermek ve kişisel gelişimle alakası. aslında kilolarının bir fırsat olduğunu göreceksin :) ben de 80-85 kg arasıydım 74 e düştüm son 1 ayda. yalnızca dikkat et yediklerine ve spor yap. diyet önermiyorum.

• 2 ay gibi bir sürede.

0|0
    0|0
  • Benim 2 haftama bakar
    1 ay icinde rahat verirsin diye dusunuyorum

0|0
    0|0
    • İnsulin direncimde var. Nolur motive edin beni ya her an birakasim vsr

• Ee tamm az azimli ol sende aaa : )

• Tamam :(

• 2 ayda verirsin

0|0
    0|0
    • İnşallah balım ya. bir de utanmadan bana yorum yapıyorsun. Yerim seni ulaan yeriim. Ekmeğe bana bana kasiklaya kasiklayaa

• İlk zamanlar kilo daha cabuk verilir, ideal kiloya yaklastıkca kalan 2-3 kilo daha zor gider. 2 ayda tam istediğin kiloya ulasırsın diye düsünüyorum. Diyet ve düzenli sporla

0|0
    0|0
  • dezpackle bir ayda

0|0
    0|0
Yükleniyor...