Ve eski sevgili tekrar terk eder kim haklı şimdi?

4 bucuk senelık ilişkimde 1 ay snra barıstm sevdıgım ıcın ama 2 hfta olmstu barısalı facebookdan erkeklerı ekledı bnd nedn arkadaslarımı eklıyrsun öyle muhattp olmasm bıle dedm bana sfrenıo vr bıde sohbetıne bakıcm dedı ne oluyr ya dedım snra zorla aldı sfremı bktı ve bana ne bok yedın sn nedn sıldn sohbetı dedı ve bnd bana guvnceksın shbetekılere dgl dedm oda ne malum 1 ay ayrıykn bryle svsmedıgın siktr gt hayatmdan dedı snra aradı aradı baya ve bnd acıp donersn serefsızsın allh belamı vrsın snı svdıgım gune lanet olsn dedm kapadm ve bu adm 1 ay bnden ayrıyken barda b kzla dans edıyr kız hmde yabncı snra kz bunun gobegıne içki dökp yalıyr snra klkmıs bnu ılk barstıgımz gun bana anlatıyr sımdı kım haklı kım haksız bu ne yapmaya calısmıs

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• adam senden ayrılmış abaza kalınca hemen sana dönmüş...istediğini tam alamayınca yada sende ateş görmeyince kaçmış...boş ver gitsin sonra canın daha çok yanar

0|0
    0|0
    • hklı olma ıhtımaln cok fazl cunku barstıgımzdn berı bnle sureklı cınsel muhabbetd acıyrdu bıde ustune ustluk snı tam anlamyla ıstıyorm dedı bana bnd hyr b knuyu acma bn snın cınsel objen degulm dedm ve uzerıneden 1 hfta gcmedı bana o* dıyerk btrdı resmn yaa

• ne acı bi durum :(

• bida ararsa cevap bile verme aynen dediğim gibiymiş...kendini bencillere kullandırtma

Erkekler Ne Diyor 8

• onu hala seviyosun.

1|0
    0|0
    • ya bn ztn sveıyorm o benim hakkımda ne dusunuyor bn bu yuzden sızdn yorum ıstıyorm kı degısık yorum bakısı yptın vala :D

• hayır açmazdım bnı 7 defa aradı ve actım 4 sene ın acısını cıkaramasmd ılk kez bgrdm dusunmedn bgrdm herseyı soyledm artık dıck brseyım klmadı svgı hersy degıl derdı bunda hklı cktı btı artk

• çok güzel bi anda olmaz tabi yavaş yavaş ama asla ümidini kaybetme olurmu.

• her kezı kendı gıbı sanmışşş... kkendı suclu ya senıde suclamaya çalşmışş... bu yanı : )

1|0
    0|0
  • Kişilik bozukluğu gibi duruyor. :/

1|0
    0|0
    • bnde mı onda mı of off

• Gözlerini kapatip uçuruma atlamak olabilir MANTIKLI. Aynen lise yıllarında okul tuvalletlerinde sigara içmek gibi.

• mantık yoktur mutlulukta bunu untma içtiğin her sigara çiğerinde düğümlenir dumanıylaa

• Şu açıdan düşün, o açık açık doğruluk gösterip senden ayrı olduğu zamanlarda ne yaptığını sana anlatmış.Peki ya sen ?

0|0
    0|0
    • bn cok dusundum bnu ve anlttmd ılla k o bahane ıcın sebpo aradı bn yln soylemedm snctaa

• ne bicim iliskiler bunlar anlayabilmis degilim civisininden zivanasindan cikmis

0|0
    0|0
  • kımse ıcın uzmyeceksın kendını boşwer sımdı bak hayatına

0|0
    0|0
  • birşey anlamadım o dedi bu dedi ne dedi... :D

0|0
    0|0
  • ya yine mi sen :D sen haklısın dedim ya o gün sana :D hala neyi dert ediyorsun içine?

0|0
    0|0
    • ya btmedı benim derdım yaa yoıne ben :( KS üyeleri bıktı bneden vala ya

• sana birini bulacam ben merak etme sen :D

• yok yok ben artık ıstemıyorm kımseyı ıkıncı kez terk edıldm artık hayat bana bekar guzl olck :D gızlılıgını kldrsand snde kmsın bıl bılsem

Kızlar Ne Diyor 3

• Yıkınç bir erkek arkadaşın var. Erkek dediysem harbi erkekler üstüne alınmasın... Neyse siz evlenmeyeceksiniz ha boşuna böyle hayller kurma :D En iyi cewaptaki açıklaman da yıkmış siteyi ablacım oturup da üstünde düşünmeye değmez, bulur belasını, sakın ha cinselliğe falan kapılayım deme o geri zekalı yabancı kadınla düşüp kalkmış, kızılay o tür heriflerden kan bile almıyo :D Harbi dallmaymış ha sen bırak bu dalgayı, temiz dürüst hayatını muhafaza et bacım...

0|0
    0|0
  • erkek işte

0|0
    0|0
  • Ve eski sevgili 2 kere keklenir

0|0
    0|0
Yükleniyor...