Kapat

Halsizlik için ne kullanabilirim?

Merhaba şimdi işe gidiyorum bizim kendi işimiz ama sabahın köründe 7-7:30 gibi kalkıyorum ama ben hep geç yatmaya alıştığım için 2'den aşağı uyuyamıyorum bu sistem hep böyle olacak artık 1-2 sene de hani erken kalkınca akşam çok halsiz gün içinde sabahlarıda halsiz oluyorsun buna göre bi aktardan alacağım birşey yok mu ? hani bitkisel bişi :)) çay may ne biliyim işte anlayın :) dinç tutacak halsizlikten düzeltecek şu eczacıbaşının vitaminleri var onlar iyi mi acaba zararlımı kapsül filan dinç yapıyormuş insanı ? teşekkürler...

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• sabah işe bisikletle git uykun açılır dinç olursun

0|0
    0|0
    • güzel fikir ;)

• arabamız var çok şükür :D

• sen yinede bisikletle git hem uykun açılır hemde işi çabuk giderim :))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• ögrenirsen banada söyle yaa benimde ihtiyacım var böyle birşeye 3 gün staja git sabahın köründe sonra saat 12 de okula git uyku düzenim kalmadı sabahları uyanamıyorm :/

0|0
    0|0
    • aynen öyleyim bende işte :/ şu sıralar uyumakta istemiyorum beyin alışmış o saatte 2'yi görmem lazım o da kötü oluyor sahahları du bakiyim bi aktara gitcem :)

• :) umarım bulursun

• :) bakalım irtibatda kal ;)

• Aktarlardan papatya yada melisa çayı alabılırsın hemen uyku getırıyor verahatlatıyor vücudu.. Her akşam deıl ama bı sure ıcersen zaten zamanla dengelenır uyku sorunun

0|0
    0|0
    • hmm anladım ama uykum gelmesin göz kapaklarım kapanmasın dip dik olayım :)

• kansız olma ihtimalin var,kahvaltı mutlaka yap,vitamini hapı falan salla,pekmeze yüklen :D

0|0
    0|0
    • ooo kestane balı pekmez herşey var evde :D doğal köyden kansız değilim zayıfım ama değilim.

Erkekler Ne Diyor 4

• İnsan vücudu ve organlarının dinlenmesi için gece 11 ile 2 arası olur yani şarj saati siz onu kaçırdığınız sürece şarj olmazsınız uyku düzeninizi ayarlayıp beslenmenize dikkat ederseniz vitamin vb. şeylere gerek kalmaz ama ayarlayamıyorsanız. Doğal arı sütü ve ginseng tavsiye ederim. Eczanede satılan vitaminlerden uzak durursanız daha iyi olur. Bu konularda ücretsiz destek için iletişim kurabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • İlaç içersen ilaca bagli yasarsin. Bence dogal şeyler ye. Doğal şeyler al. Ceviz gibi fındık gibi, bunlarla ilgili karisimlar gibi. Lokman hekim şifa merkezine git mesela ya da internetten arastir ne iyi gelir?

0|0
    0|0
  • var var aktarda o tür bitkiler halsizliğe karşı. ayrıca büyük şehirlerde doğal meyve sıkıp satan dükkanlar var ankarada maltepe köprüsünün orda mesela :) atom meyve suyu hazırlat süper karışım süper enerji veriri.

artı bal güde 2 kaşık

0|0
    0|0
  • Kahve kardeşim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...