"Bir kadın aşık olduğu erkekle evlenmez" Siz bu söze katılıyor musunuz?

Bir kadın, aşık olduğu erkekle evlenmez..! baktı bıçak sırta kemiğe dayandı' geleceği için bir tercih yapması lazım' o zaman tutar iyi bir baba ve iyi koca olacağını tahmin ettiği' sırtını yaslayabileceği adamı seçer' "aşk" dediğin bugün var yarın yok' cici bir histen ibaret' geriye kalan sevgi ve saygı

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• teorine ben de yürekten katılıyorum ama bende işe yaramadı bu lanet olsun,son birlikteliğimde ona gerçekten çok değer veriyordum ve geleceğimizin olmasını istediğimi yüzüne bağıra bağıra söyledim,hiç gitmediği yerlere götürdüm,inanırmısınız ikeada amerikan mutfaklarını geziyorduk birlikte ama onu en gerektiği anda terkeden azına s.can henüz üniversitede yeni öğrenci olan bir çocuğun, eski aşkının zehrini soktu araya ki artık biraraya gelmeleri kesinlikle söz konusu değilken,gerek yokken.. soğudum ve bitirdim, gözümde şu an o.s.pdan farkı kalmadı, evlenirsem kesinlikle karşılıklı bir tutku evliliği olacak, ne idüğü belirsiz bir salağa geleceğimi harcamayacağıma yemin ettim kendime

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• durum aynen öyle aşık oldugu değil anası gibi onu koruyan kollayan biri le evlenir herzaman erkek erkekte kadın ve eş idolu herzaman annesidir iç güdüsel olarak

0|0
    0|0
  • bir kadın aşık olduğu adamla evlenmeyip mantık üzerine başka bir erkekle evlenmeyi seçiyorsa, o kadın gerçekten aşık değildir. aşık olduğunu zannediyor olabilir. aşk öyle güçlü bir duygudur ki mantık gibi bir düşünce sistemini çökertir ve tüm kontrolü eline geçirir.

sevgi ve saygı konusuna gelincede bu aşkın da ortaya getirdiği davranışlardır. insan aşkını sevmez mi ? saygı duymaz mı? en çok saygıyı ve sevgiyi insanın aşkı hak ediyodur diye dşünüyorum

0|0
    0|0
  • Çoook ilginç çook. Hayatınız boyunca aşkı ararsınız. Onu istersiniz. Şimdi bi de böyle konusursunuz.

İnsanlrın ihtiyaci veya düşünceleri cok ilginç. Anlayamıyorum acıkcası

0|1
    0|0
  • kadınlarda aşk bence = para aile= para huzur = para parasız erkekle evlnemezler yatları katları evi olsun skk sı olsun isterler:)

0|0
    0|0
  • Bazen ona aşık olan ve onu koruyup kollayan erkeği bile terk eder de gider odunun tekiyle evlenir kızların zihin yapısını anlayabilmek imkansız gerçekten. Ne istediklerini bilmezler.

0|0
    0|0
  • Tercih şansın varsa aşk yoktur zaten. Aşk hastalıktır ihtimallere yer yoktur. Ya o olacaktır, ya o olacaktır.

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim bu sözün altına imzasını atardı

1|0
    0|0
  • aşkın ince bir yoldur üstü diken ile doludur desem bayan kızarmısın...

0|0
    0|0
  • DESTEKLİYORUM. HER İKİ CİNS İÇİNDE AYNI.

0|0
    0|0
  • aynen katılıyoru

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İyi bi koca iyi bi baba tahmini değilde herşey aşk demek değildir.. Kişilik ve kültür farkı aşırı önemlidir (kültür farkından kastım üni bitirip bitirmemesi değil) Ufak tartışma olarak görünenler büyüyebilir onarılamayacak yaralar vardır hayatta aşık olduğun insandan geldiğinde bu yaralar daha çok acıtır kolay silip atamazsında daha çok gerilirsin buda huzursuz mutsuz bi evliliğe neden olur.. Kalbin ve mantığın tamamen aynı olduğu durum çok nadirdir ama ortada buluşturmak gerekir bi yerde de..

0|0
    0|0
  • “sen nerdeydin lan bugüne kadar” diyebileceğim birisi gelebilir mi ? Teşekkürler.

2|2
    0|0
  • ben kısmen katılıyorum aynı durumdayım .ama eger aşık oldugun erkek evlilik kriterlerine uygunsa ondan başkası da olamaz

0|0
    0|0
  • cok cok cok dogru ... elıf safagın sozlerımıydı bunlar dah oncede duuyup hak vermıstım kendısıne :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...