Evlenirseniz düğününüz nasıl ve nerde olmasını istersiniz?

Evlenirseniz düğününüz nasıl ve nerde olmasını istersiniz.balayını nerde geçirirdiniz. Hayaller ücretsizdir uca bilirsuniz:-)

Güncellemeler:
Hepinizin hayali gerceklesir insaallah selametle

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• düğün istemiyorum sade bi tören kafi.. düğüne harcayagımız parayı ben balayında harcamayı tercih ederim.. söyle bi adaya gitmek isterdm balayı için.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• semt pazarında evlenelim kalabalık ortam esnaf felan takı bol olur.

1 kasa domtes..

1 kasa mandalina

1 kasa üzüm..

Hasılatın dibine vururuz..

0|0
    0|0
  • uçmuyorum hayalimdeki Düğün kır düğünü :D

2|2
    0|1
  • Simdi ben fazla ucarim ondan korkuyorum da mutevazilik yapayim bari

Balayim maldivlerde olsun dugun de rixosta bu kadar yeter bana:/

0|1
    0|0
  • iki düğün yapmak isterdim birisi gece yakın arkadaşlarımla siyaj gelinlik giymek isterdim kısa ama kuyruk kısmı uzun simsiyah bir gelinlik duvagı uzun olacak kır düğünü gibi olacak ama gece olacak müzik falan olacak

biriside aile arasında bembeyaz bir gelinlik sade kugu gelinlik giymek isterdim

sonraa evleneceğim adam izmirli olsun isterdim dügünüde orda yapmak isterdim :)

birde iyi bi iş,saglık, huzur istiyorum :D

0|0
    0|1
  • düğün de nedir ya :D biz arkadaşlarla toplanıp yine always ya da backhouse a gider birer bira içer kutlar sonra evlere çekiliriz herhalde bi nikah yeter yani :D balayına da yurtdışına konsere gitmek isterdim :D

0|0
    0|1
    • eksilemenin mantığı da nedir anlamadım hayalimi mi eksiliyosun kardeş yani oraya bari dokunmayın :D

• ben sarhoş olana kadar içmem ki abartmaya da gerek yok b.knu çkarmamak lazım :D

• Evet suyunu cikartmamak lazim :-)

• standart yani büyük yemekli dügün salonu davullu zurnali yaklasik 700-1000 kisilik balayinida daha düsünmedim

0|0
    0|0
  • en büyük hayalim balayına dubai ye gitmek

0|1
    0|0
  • Çırağan sarayı. Balayı KL. Fena uçtum ben, biri dünyaya döndürsün benİ.

0|0
    0|0
  • Düğünümün kız kulesinde olmasını isterim.Balayı gibi zamazingoları da hiç düşünmedim

0|0
    0|1
  • Düğün kır düğünü olsun ama ben evlenene kadar zaten teknoloji gelişir uzayda insanlar yaşamaya falan başlarlar ordada balayı yaparız oh mis.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• bir hayal olduğu için yaziyorum :)

Evlenirseniz diye bir ibare var :

Evlenirsem düğünü böyle olaraktan link

böyle bir yerde isterdim :)

link

0|0
    0|0
  • Çırağan Sarayında mütevazi bir düğün. Maldivlerde bir haftalık bir balayı...

0|0
    0|0
  • Denizin ortasında olmasını isterdim.

0|0
    0|0
  • düğün yok arkadaş !

farkımız olsun istedim

0|1
    0|0
  • kırdügünü yapacam balayını hatun secsin allaha şükür yapacak gücümüz var hayelde kalmayacakta bi he dese işte

0|0
    0|0
  • düğün mü o da nedir yavv. düğün mü kalmış bu devirde. ıyyk. ben kendi düğünüme bile gitmem. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...