Sevgiliniz ve evleneceğiz kadının geçmişinde OKB varsa?

okb bi hastalık arkadaşlar.bilenler bilir bu hastalık takıntı hastalığı arkadaşlar.yani kimisinde temizlik takıntısı olur kimisinde kapı bacayi kontrol eder ve bu takıntılar hayatı ona zehir eder.bunu millet cinsel fantezi soruları gibi kaynatmasın diye bu kategoriye yazdım.bendede cinsellik takıntısı var .yani mesela hiç cinsel ilişki yaşamadım ama yaşasam atıyorum onunla birlikte olduğumuz yatağa dustan sonra otursun istemem hemen çarşafları değistrmek isterim .yada atıyorum cinsel bölgelere dokunduktan sonra duş almadan hiç bi şeye dokunsun istemem.yani kasıntıyım :( bu konularda.ve bu yüzden kimseyle flört bile etmek istemiyorum korkuyorum .yani iç çamaşırımı bile başka bi kirli sepetine atarım tüm kıyafetlerin olduğu sepete atmam bu kadar dikkatli bi insan aşktan soğutur mu?

Güncellemeler:
bu foruma su sorum itibariyşle girmemeye karar verdim.sebebi ise şu cevaplarınız arkadaşlar ben sie ne yapmalıyuım doktoramı gidim demedim ben zaten yeterince bilinçli bi insanım ki ailemde yeterince eğitimli insanlar.ama sizin şu cahil cesaretinie üzüldüm. özelliklede sen yaşama insana hayatı zehir edersin kimsenin basını yakma cevabı verenlere bu lafım bide psikoloğa git diye öneride bulunmuş.cahıl cesaretını ve fazla aklını sizin olsun ben aşka ait seyler sordum .ama hayat ve dün yasadıklarım
bana bu sorumun cevabını verdi.öncelikle gercekten sii sevecek birini bulmakmış .ve küçücük orluklARDA kacacak bırını degıl. şekil a burda sacma sapan yorum yapanlar.hastalık herkes içindir arkadaslar bunu unutmayalım yarın basınıa ne gelir bılemesiniz.çevrenıode sızı gercekten seven ailenız arkadaslarınız varsa bunlar sadece sorun olarak klalır hayatınızda .şu iğrenç yorumları yapanlat tek dileğim sizin çevrenıde kımse size muhtac olmasın .çünkü insanlık vasifınıı yitirmişsiniz ...

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bu seni yormayacaksa karşındakini memnun bile edebilecek bir takıntı doğrusu :) Keşke böyle titiz olsa herkes...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• cinsellik öncesi sonrası insan özgür davranmak ister misal erkek ilişkiden sonra bi sigara yakmak ister ama sen koş koş banyoya yıkan bende çarşafları değiştiriyim dersen illaki tartışma olur. öyle bi insan aşktan soğutmaz aşkı mezara gömer

0|0
    0|0
  • bu kadarsa eğer sıkıntı yaratacağını sanmıyorum. hem ilişkiden sonra hemen temizlenilmeli zaten. cünüp dolaşmak hoş değil hem sağlık açısından hem dinen uygun olmaz. keza çarşafların da temzilenmesi lazım.

1|0
    0|0
  • valla senin işin çok zor bacım birde seni alana Allah yardım etsin insana hayatı zehir edersin sen ya yazık psikoloğa git bir an önce

0|0
    1|0
  • Bence tedavi olmalısın, karşına gerçekten seveceğin biri çıkınca bu hastalığın yüzünden onu kaçırmamalısın.

0|0
    0|0
  • aşık olduğunda aşabilirsin belki, kendine bir şans vermelisin.

1|0
    0|0
    • bu sebepten herkesi reddettim ama artık aşkın benı körlüğe götürmesi dileyerek bi ilişkiye baslamam gerektiğini düşünüyorum belki bana herseyı unutturur...

• muhtemel, faydası olacaktır. "aşkın gözü kördür" derler...

• zor durum aşarsınız umarım

1|0
    0|0
  • bu şekilde davranman sanırım illaki problemlere neden olabilir. ileride mutlu olmak istiyorsan, sevgilinle sorunsuz bir hayat yasamak istiyorsan tedavi olmalısın. yoksa çok üzülürsün çokkkkk

0|0
    0|0
  • Evet işin zor bunlar gercekten büyük sorunlar yaratabilir ama denemelisin ilişkin olmalı ve bunlar en baştan konuşmalısın oda kabul etmeli yoksa kendini bitirirsin

0|0
    0|0
  • aslında doğru bişe ama benim için zor be:))

0|0
    0|0
  • e yani ilişkiye odaklanamazsınki o yüzden orgazm olamazsın yada geç olursun bence kendini o işe adapte edemezsin gibi geliyor

0|0
    0|0
  • enteresan bir obsession. zor olur tabi ama gülü seven dikenine katlanır. günde 10 kere halvet olmayacağınıza göre çok da problem olmasa gerek hem duş almak iyidir

0|0
    0|0
    • öncesindede duş alsamda tam temızlık hıssını hissedemıyorum ben:( ama ilişkiden öncede dus alırım kesınlıkle öyle bı durumda

• arşimetın kemıklerı sızlamasın :)

• sızlamaz memnun olur suyun kaldırma kuvvetiyle ilintili sonuçta :)

• Şunu söyleyebilirim ki,takıntılarından geçmen zor.Bastırabilirsin.Ama kesinlikle karşındaki insanı böyle soğutursun,tabii karşındaki de aynı takıntılara sahip değilse.

0|0
    0|0
  • bu devirde psikolojik sorunları olmayan kim var ki

0|0
    0|0
  • sevgilin olursa işi zor ...

0|0
    0|0
  • ÇÖZÜMÜ VAR ARKADAŞ SÖYLEDİ SOYUNUP DUŞTA HALLEDİYOSUNUZ O İŞİ:)

0|0
    0|0
  • hayırdır ne oldu dün ne yaşadın anlat hele bi.

0|0
    0|0
    • yahu anlatır mısın bi. nedir ne oldu bilelim de yardım edebiliyor muyuz ona bakalım. hemen parlama. gerçi parlamakta haklısın ama...

• zayıf oldukları konularda kestirip atmayı severler o tipler boşver. mutlu olmana bak. sağlıcakla. :)

• teşekkürler :)

• tedavi olmalısın kesinlikle, zaten tehlikenin farkındasın.

0|0
    0|0
    • oldum ama bı kacını hala asamıyorum işte mesela yazın tatılde kaldığım otelde bıleodamızı temızlemeye gelenler gelmeden hemen varsa çıkardığım çamasır vs. onları yıkayıp serıyordum çamasurlıgakı ona değip gidip baska esyalarıma dokunmasın vs. hep kontrolluyum

• çok zor birisin :)

0|0
    0|0
  • hayatı insana zehir edersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• tedavi olmalisin mutlu olmak istiyorsan.. biz kadinlar bu konularda ne kadar titiz olsakta erkekleri bogmamak gerekiyor bu konularda biraz serbest birakmalisin :-)

1|0
    0|0
    • bu konuya karısmasın onun dişinda herseye evet dıyebılırım :) işte bana milletin her yerını elleyip sonra oturup bılgısayarını karıstması garıbıme gidiyo yada telefonunu karıstrması yıkasan yıkanmazzzzzz :))

• :-) haklisinda kapa gözlerini görme :D

• haklısın hemde cokk :)

• Yoo bence takıntılı bi insanla yaşamak gayet zevkli olur. Titizse ortalığı dağıtıp sinir ederim oh mis.

0|1
    1|2
    • karsındaki insan atak gecırırsede oh miss diyebılcekmısın önunde bayılınca...

• Derim herhalde.

• kuzenimden biliyorum o hastalığı.sevgilisi olduğunda saçma sapan düşüncelere kapılıp duruyor.Normalde diğer insanlarla ilişkilerinde de aynı.Tedavi oluyor şu anda.Zor bir hastalık.Katlanabilecek insan sayısı az.En güzeli tedavin sonucunda iyileşip, öyle sevgili yapmak.

0|0
    0|0
    • benım böyle bı sorun oldugunu duyanlatr inanmıyo çünkü normalde çok mantıklı ve rahat bı ınsanım tedavıyle buyuk çoğunluğu asılıyo doğru doktoru bulun emınım yuksek derecede asacaktır ...ama iz kalıyo işte

• senı anlayan bırını görmek bızım için mucize kuzenın için dua edecem umarım oda özgurlugune kavusur ben 13 yasımda yakalandım bu hastalıga ve bu yıl bıtt şimdi 22 yasımdayım umarım onunkı de en kısa zamanda biter...

• o da kücük yaslarından beri öyle ve su anda 18 yasnda.o da cok fazla dua eder.umarım ikiniz de kisa zamanda atlatırsınız.

• tedavi oldun mu?

bu hastalığı biliyorum ben,tedavisi çok önemli...

0|1
    0|0
    • oldum evet ama bellı baslı seyler hala var mesela işte örnek verdiğim şey yanı cinsel ilişkiden sonra bı seylere dokunsun istemem bunun gıbı şeyler hanı bazı rahayt tipler var okuldayken çok rastladım bı seyler yasar kalkar yemek yer benım bunlara kARSI HASSASİYETIM HALA devam ediyor

• saol canım zaten kesınlıkle anlatırım okb de en buyuk felsefe dürüstlük :)

• rica ederim

ne güzel farkındasınız bunun:)

• seninki de abartıymış biraz. Bu kadar yok bende. tek tük şeylerde takıntılıyım ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...