İyi günler Kızlar Soruyor Halkı, İbrahimovic'in Galatasaray'a transfer olacağı yönündeki iddialara karşı fikriniz nedir?

Özellikle Türk basınında daha net bir şekilde Zlatan Ibrahimovic'in Galatasaray'a transfer olabileceği iddiaları var. Sizce gelmeli mi? Gelmemeli mi? ya da gelir mi dersiniz? Sizin bu konuyla ilgili fikriniz nedir?
HABERİN DETAYLARI;

GALATASARAY'A IBRA MÜJDESİ

Zlatan Ibrahimovic'in menajeri, Galatasaray'ın da aralarında bulunduğu kulüplerle görüştüklerini söyledi

Paris Saint-Germain, yıldız oyuncusu Zlatan Ibrahimovic'in sözleşmesini uzatmayacaklarını açıkladı.

Ibrahimovic'in menajeri Mino Raiola, Fransız ekibinin sözleşme uzatmak istemediğini ve aralarında Milan, Tottehnam ve Galatasaray'ın da bulunduğu kulüplerle görüştüklerini açıkladı.

PSG'nin İsveçli yıldızın yüksek maliyetinden kurtulmak için bu yaz takımdan ayrılmasına izin verebileceği de iddia edildi.

Zlatan Ibrahimovic'in PSG ile olan sözleşmesi 2016 yazında sona erecek.

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Gelirse adam emeklılıgıne gelir futbolu bitirmeden once son senesı oncelı emeklılık tazmınatı almaya gelir ama sanmıyorum cl ye gidemeyecek bir gs ye gelmez ayrıca 1 milyar tl borcu olan bir klüp nasıl alacak ibra yı hayal gormeyın kiüpteki kongre oncesi kötü ortamı saklamak amaclı yapılmış ısmarlama haber bence

1|2
    0|0
  • Gelebilir gelmez diye birsey dunyada taninan buyuk bir kulup galatasaray drogba ornegide var yakinlarda ama maddi olarak sarsar bizi

1|0
    0|0
  • Gs nin parası mi varmısmis

1|1
    0|0
  • Hiç unutmam bundan 10 sene öncesi lisedeyim transfer sezonlarını büyük heyecanla takip ettiğim zamanlar.. Fotosporu elime bir aldım Totti ve Trezegeut Fener'e yarın imzaya geliyor diye manşet atıp formayı giydirmişler.. ikisi de canavar o zamanlar bende mutluluktan uçuyorum.. Sonra asparagas olduğunu öğrendikten sonra yaşadığım hayal kırıklığının tarifi yoktu :D
    Yani demek istediğim kalemi olan yazıyor..

1|0
    0|0
  • Acaba kendisi gelmek istiyormu bize? Bu önemli
    Gelemez diye birşey yok gelmek isterse kendisi gelir Galatasaray'a da müthiş bir reklam olur ama klübümüzün ekonomisi ne olur bilemem

1|0
    0|2
    • Muhakkak zorlar maddi açıdan, bide beklediğimiz verimi alamazsak daha beter. Geliyorsada hayırlı uğurlu gelir umuyorum.

• İnsallah bakalim görücez, bekleyip :) önce sampiyon olalimdaaa! 💪

• ALLAHın izni ile oluruz bu sene de şampiyon 💪💪😊😉😊

• gelebilir shneider ve drogba içinde gelmez diyolardı GALATASARAY bu başka takıma benzemez

1|2
    0|1
  • Bir Galatasaraylı olarak söylüyorum gelirse ve başarı yakalanmazsa batarız

1|0
    0|0
  • yok artık :)

1|0
    0|0
  • kıçımla gülüyorum. Bir galatasarylı olarak

1|0
    0|1
  • Gelirse iyi olur

1|0
    0|0
  • Zlatan gelse senelik 10 milyon euro alir.
    Futbolcularin maasi daha duzgun ödenmiyor anlamsiz olur.

1|0
    0|0
  • Mantıklı düşünmeyi dene? Ilk olarak Galatasarayın o kadar bütçesi var mi? Adam yıllık 10 milyon euro maaş alıyor zaten? Gelmek isterse bilemem ama Türkiye Avrupa ülkelerine göre arap ligi gibi bir şey açık olarak ortada. Ekonomik açıdan zaten galatasaray çöküntüde. Borçlarını ödeyemezlerse ki ödeyemezler bana göre. Çünkü baya bir yüksek borcu var. Şampiyonlar Ligi ya da avrupa ligine gidemeyecekler. Ee İbrahimoviç neden istesin avrupaya gidemeyen takımı?

0|0
    0|0
  • bence zlat alacaklarına baskete yatırım yapardım.

1|0
    0|0
  • Zlatan fransada 10 milyon euro alıyor sadece yıllık galatasaray değil yıllık 10 milyon euroyu transferi için bile 8 milyon euroyu zor verir galatasaray ekonomik çöküntüdeyken eğer olası transferde takım içi olumsuzluklarda yaratabilir sneijder benim zlatandan eksiğim ne der ben zam istiyorum der ben fenerbahçeli olarak gelmesini isterim çünkü tüm prestijli futbolcular klüplerde sıkıntı çıkarırlar sneijderin her maçta atar gider yapması gibi

0|1
    0|0
  • Bilaldir o ibrahimovic olsa duramazsın :D

0|0
    0|0
  • Bence Galatasaray ibrahimovice transfer oluşur :D

1|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 5

• Gelirse maddi yönden cazip geldiği için gelir o da gs yi epey sarsar.

1|1
    0|0
  • Bence gelmez ama isterim gelmesini

1|1
    0|0
  • Bu herifi sevmiyorum. İyi oyuncu ama parlak bir oyuncu değil. Gelmesin.

1|0
    0|1
  • Gelmeliii

1|2
    0|0
  • Fotomaçtan alıntı yapmasaydın keşke.

Kızların futbol konuşmasını hiç sevmiyorum

0|2
    1|1
    • Haberin detayı derken zaten haberi paylaştığım gayet net belli diye düşünüyorum. Kaynak HaberTürk'ten Fotomaç değil ayrıca. Sana sevip sevmediğini de sorduğumu hatırlamıyorum? Ya yıl oldu 2015 halen; kozlor fotboldon onlomoz, kızlar futbol izlemez, erkeklere yakışır gibi saçmalıklar kaldı mı cidden? Şaka gibisiniz. Futbol benim için ayrı, özellikle de Galatasaray. O yüzden sen sevmesende olur. Bu benim Dişi Aslan olduğum gerçeğini değiştirmiyor nasılsa.

• @abzürt gerçekten gerildim çünkü.

• @soran farkettim sinirini salla boşver futbol izlemez ama sorsan bazıları takım tutar :)

Yükleniyor...