Kapat

Çok sevene geri döner misiniz?

kızlar çıktığınız oldu mesela genelde erkek ilişkten sonra sevse bile bi yolunu bulur unutur ama bu sefer karşınıza şiiz gerçekten seven aylarca bekleyen biri olsa özleyen filan abartıyorm imkansız belki erkek için günleri sayan ayrılık filan sonra mesaj atsa aylar sonra örnein ayrılığın 350 günü filan diyee affet şans ver dese siz duygusal olarak aşk kolay bulunmuyo şans verirmisiniz yoksa gerçekten çok çabaladı çok koştuu peşinden u devrde seven az olur bidaha çıkmaz karşıma deyip barışırmısınız

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Soğuduysam dönmem.

0|0
    0|0
    • yani sen ask olarak bakarsın ölemiii beni bu akdar cok seviyo anlamında degil sans vermeliyim filan ne bilim

• Ben sevmedikten sonra karşı tarafın sevmesi yetmez.

• biriyle cıskan sevsen sonucta seviyonnn ayrılıyon sonra ama sen unutuyon filan o seviyooo

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• dönmüyoruz şekerim ağzımıza mıçanı daha bi seviyoruz..

1|0
    0|0
  • 350. günü değil hemen mesaj atsaymış şansını kaybetmiş ben 350 gündür acı çekerken nerdeydi ... her gün yalvarsaydı baştan beri 5. güne ona cevap atara yavaş yavaş affederdim istediğim kıvama gelirse

0|0
    0|0
  • Bunun için kesin birşey söylemek zor.Ben de sevdim ayrıldım mesela şimdi aynı şeyleri yapsa dönmem yine de..Ayrılık sebebine bağlı biraz.Gereksiz birşeyden ayrıldıysanız veya şimdi koşullar değiştiyse olabilir.

0|0
    0|0
  • 350 gun akli neredeymis,hem bunca zaman sevdali olsaydi yanimda olurdu :))) Olamadi mi,zorlamanin anlami yok...

0|0
    0|0
  • Ayrıldıktan sonra kimseye dönmem. İsterse Roma yı yaksın.

0|0
    0|0
    • bu kadar sey yapsa bile dönemzsin su düsünce olusmazı bidaha belki beni bu kadar seven cıkmıcak düsüncesi gün saymak her erkege göre degil

• Çıkmasın beni seven zaten.

• Eger seviyorsam ve güvenimi sarsmamissa hic bisi dinlemem dönerim

0|0
    0|0
  • neden ayrıldınız ona baglı

0|0
    0|0
    • ben sahsen merak ediyorum konu ayrılk degi kızalr cünkü duygusal kararlr veriyo böle konularda gercekmi yani

• beni sevdiğini biliyorsam asla bırakmam ben

• ayrılsan bile diyorum yine bırakmazmısın

Erkekler Ne Diyor 3

• Dönmezler.

Dönseler de bıraktıkları son duygu kırıntısı olan "vefa" duygusunu sonuna kadar tadarlar ve yine giderler.

Ruh vampiri hepsi ama tatlı afacanlar insanın kendisini ham ettiresi gelene kadar fış fış lıyorlar.

0|0
    0|0
  • dönmem falan derler şimdi burada çoğu ama dönüyorlar bro

0|0
    0|0

• çok sevene dönmezlerse gidip başkalarına dönecekler er geç

0|0
    0|0
Yükleniyor...