Sevgilim beni çok kısıtlıyor . Ne yapabilirim?

Sevgilim beni çok kısıtlıyor . Kendisi gezmeyi falan pek sevmiyor . Benimde çevremde herkes gezmeyi seven insanlar . Bende seviyorum . Ama o anlamıyor . Ne zmaan dışarı çıksam kavga ediyoruz . Kavga etmekten sıkıldığım için artık eskisi gibide çıkmıyorum . Ama biyere gittim zamanda yine kavga ediyoruz . Benle sende gel diyorum gelmiyor . Sende gitmiyceksin diyo . Napabilirim ?

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• kendine göre doğru olanı yaptığını zannediyor ve bu doğru olanı sana açıklamak yerine direk kısıtlama getiriyor.Bu durumda onu karşına al konuş bu gibi durumlarda mantık ile hareket edilmelidir.Ona de ki tamam gitmicem ama sence neden gitmemeliyim gidersem ne olur ki de?İllaki onu kendine göre cevapları vardır aslında bu durum senden çok sevgilinin bilinç altında yaşadığı bir sorunla alakalı ve sende onun en yakınında kişi olduğu için sana yansıtıyor bunu.Eğer sevgilini karşına alıp bu gibi durumları pskolojik anlamda çözmeye çalışırsan onada kendinede iyilik etmiş olacaksın. asla UNUTMA tartışmak bir çift için harika bir şeydir çünkü fikir ayrılıklarında anlaşmak için yapılır ama tartışma anlaşmayla bitmelidir ve tartışmalar yapılırken mantık kullanılmalır mantıklı konuşulmalıdır.Tartışma yaşamanız sizin kötü bir çift olduğunuzu göstermez bu birbirinizi tanıma sürecinizdir ve zamanla herşey daha mükemmele doğru gider

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• kıskanmak karşısındaki kıza kısıtlama koymakla olmaz o öyle yapınca böyle erkeklik yapmış gibi oluyor o bana ait dediğimi yapacak bende de ego patlaması falan olacak vs vs

0|0
    0|1
  • Aynı benim sevgilimsin işte..ne var bu kadar gezilecek..bizde gezdigi zaman kavga ediyoruz..cünkü senin gezmene degil,etrafınızdakilere güvenmiyoruz..kızkzıa geziyorsanız tamam..ama işin içinde erkekler girince durum degişiyor..cünkü en iyi erkek arkadas bile adı üzerinde erkektir..yani sen etek giyersin dekolte giyersin arkadasımdır dersin rahat davranırsın ama o erkek öyle olmaz..ister istemez farklı seyler düşünebilr..hatta yeri gelir hayallerini bile süslemeye baslarsın..o yüzdfenn derim ki ciddiyseniz fedakarlık yap..emin ol erkeginde senin için fedakarlık yapacaktır ve seni mutlu edecektir...

0|0
    0|0
    • Mutlu ediyo zaten . Aramızdaki tüm sorun bu . Beni sevdiğindende eminim . :( ama çok sıkılıyorum .

• sıkılmana gerek yok...bir müddet istedigi gibi ol..zaten seviyorsan istedigi gibi olursun..erkek sakınır..tüm kısıtlaması bundandır diye düşünüyorum

• kız kıza gezmeleri daha sakıncalı bence yaptıkları muhabbetler kikirdeşmeler bütün abaza tayfa bakar eder.

• Bu tür kıskançlık durumları neticesinde gelen kısıtlama anlarında ilişkinize bir bakın ve kendinize sorun; "Bizim bir geleceğimiz var mı yoksa öylesine mi takılıyoruz" Eğer birbirinizin hayatında sürekli olma düşüncesiyle yola çıktıysanız ortak noktada kanlaşılır, kabul edilebilir şeyler bence. Hayatınızın merkezine birbirinizi koyarak yaşayabilirsiniz sonuçta.

0|0
    0|0
  • çağır gelmezse kovarsın hayatından. En azından bahanen olur. Benimle dışarda görüşmeyen evde pinekleyen sevgiliyi neyleyim ..

0|0
    0|0
  • Terk et.

0|0
    0|0
  • konuş onla hala devam ediyor ve hislerine gem vuramıyorsa yarın daha da zorluk çekersin...ayrılıp kafana göre özgürlük alanı tanıyan birini bulursun...

0|0
    0|0
  • vur tekmeyı gitsin ya ne ugrasıosun

0|0
    0|0
  • sevgili iken bunu yapıyorsa . lütfen ilerde zincire baglar :)) dön melegim . dön bebegim :))

0|0
    0|0
  • belki cocugun parası yok arkadaş e tuturuyorsun gezmeye gidelim diye

1|0
    0|0
  • onun en değerlisi sensin. kıskanma duygusu güvensizlik değildir sevgi fazlalığıdır..

0|0
    0|0
  • SENİ

BENİMSİYOR

SEVİYOR

0|0
    0|0

• kazak erkekmiş

0|1
    0|1
  • hala soruyomusun?

0|0
    0|0
  • Çak ağzına iki tane kendine gel tapumu mu aldın de

0|0
    0|0
    • Diyorum anlamıyor. Annemle gidiyorum bi yerlere yine beyni basmıyo . Kavga ediyoruz .

• ayrılıcaksın ozaman ne yazıkki

0|0
    0|0
  • yol ver gitsin

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• o tam benlik bırak kız çocuğu raat bırak yani özgür bırak sal gitsin.. dönerse seninmdir dönmezse benim olsun..

0|0
    0|0
  • Çıkmaya devam et bi' süre sonra pes eder.

0|0
    0|0
  • hayatimda hep beni boyle sevgililerden uzak tut diye allaha yalvardim. cunku kisitlanmak kotu ve zor birsey. evlendiginizde ne olur tahmin bile edemiyorum. yol yakinken vazgec

0|0
    0|0
  • OFF AYRIL YAAAAAAAAAAAAAAA

0|0
    0|0
  • bırak gitsin tasma takmış sana

0|0
    0|0
  • sen de onu kısıtla o katlanıyorsa sen de katlanırsın

0|0
    0|0
  • beni babamın himayesindeyim seninle evli değilim bu yüzden sınırını bil diyebiirsin

0|0
    0|0
  • Ayrılmaktan başka çare yok..

0|0
    0|0
    • ama seviyorum :( Kaç kere ayrılalım dedim . Hemen barışırıyoruz . Tek neden bu yani . Çok iyi anlaşıyoruz beni sevdiginden eminim :(((

• Benimde ilk başlarda aklıma geldi ama değil . Ne bilyim çok çok iyi hatta . Bi giydi ayakkabiyı bidaha giymiyo Sonra annesiyle falanda tanıştım . Gayet iyi yani .

• Böyle insanlar vardır sevgilisini başka kimseyle paylaşmak istemez.Sen durumdan memnun olsan sorun olmazdı ama bu durumda zor yani onu fazla değiştirebileceğini sanmam.

• Ayrılabilirsin mesela

0|0
    0|0
  • tam aradigim sevgili profili

0|0
    0|0
    • Bende bi zamanlar öyle diyordum ama emin ol insan bunalıyo :(

• boşver en doğrusunu yapıyorsun sana güveniyor demekki aldatmak ona yaptığın bir hakaret değil kendine yaptığın bir karaktersizlik.

• bana sonuna kadar güvenebilirde, ama insan biraz kiskanilmak ister

Yükleniyor...