Beraberken hayatımın kadını ayrılınca hayat kadını neden böyle oldu?

Çok mu değer verdik acaba üzel mi sevdik ? Neden arkadaşlarına meze yapar ki bir insan sevdiğini söylediği insanı ? şerefsizlik mi ? karaktersizlik mi ? nedir bu ?

0|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınların, sevdiğim dediği erkekleri tanımadan etmeden "bugün yemek yiyeceğim" der gibi sıradan bir şekilde seviyorum diyerek hayatına alıyor ya ondan olmasın o?

Ben 30 yaşındayım bugüne kadar böyle bir şey yaşamadım hiç bir eski kız arkadaşımla.

Hiç bir zaman o zihniyet ve kültürde olan birisini hayatıma sokmadım.

Bu hiç zor değil.

Ha, nereden anlayacaksın saklıyorlar kendilerini derler her daim.

Yalan, şip şak 2 3 günde anlayamazsın tabi onun için zaman vermen gerekli.

Neyse şimdi bir sigara daha yakayım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Minnet ile gül koklama al eline dikeni,

Veresiye g... verirsen bol bulursun s...ni

Diye bir şiir vardır... Ya da benim soruma bir göz at link

1|0
    0|0
  • her yönden bozukluk ve dingillik... bu tür insanların ruhuda bozuk, içide, dışıda bozuktur...

1|0
    0|0
  • Bu sadece fiziksel olarak erkek doğan, ruh olarak hiç bir zaman gerçek erkek olamayacakların ayıbıdır. Onurlu bir erkek beraber olduğu kadın kim olursa olsun, aralaında ne geçerse geçsin kimseye bir şey anlatmaz.. İki kişinin arasında geçen iki kişinin arasında kalır.

1|0
    0|0
  • Sen anlamışsın ne olduğunu bunun üzerine bize laf düşmez.

1|0
    0|0
  • İçimde bir boşluk var neyle doldursam

Parayla mı aşkla mı hayaller kursam

Alem oyuncu olmuş, sokaklar sahne

Sevdiğim bir kız vardı olmuş bir kahpe.

1|0
    0|0
  • ister serefsiz de ister karaktersiz. bi erkek olarak soyluyorum. erkeklerin yüzde 90 ı aynıdır. cogu kız arkadası ıle cinsel hayat yasamak icin bırlıkte olur evliligi hayal eden sadece 10 da 1 idir. erkekler kızlarla yasadıklarını arkadaslarına anlatırlar buda sadece havam olsun düsüncesidir. bugun su kızla yattım bi gün alt sokaktaki ile bi gün okulun sokagındaki vs. tamamen hava atmak baska bir sey degil. erkek ark. secerken yerinde olsam dikkatli ve agır baslı olurdum yoksa daha cok hayat kadını kasar vs laflar duyarsın.

0|0
    0|0
  • bak bu konuda çok haklısın kızlarla güreş ettiğim zaman deli divane aşık oluyorum güreş bittikten sonra aşk diye bişey kalmıyor neden böylke oluyor hiç anlamıyorum..

0|0
    1|0
  • Karaktersiz biriymiş demek ki.Yaptığı da şerefsizlik.

1|0
    0|0
  • Karektersizlik desem daha uygundur zaten bunu diyen adam olmadığı için öyledir beraber iken herşeyi oldukdan sonra ayrıldıkdan elimin kiri diyen adam adam değil zati

0|0
    0|0
  • hatalı üretim

0|0
    0|0
  • Kapılarını fazla açmışsın yada sende aradığını bulamamış şimdi bok atıyor. Kedi-ciğer

0|0
    0|0
  • çeşitli yakıştırmalar mümkündür

0|0
    0|0
  • şerefsizlik bile az kalır

0|0
    0|0
  • karaktersızlıktır dırekt.. haysıyetsızlık.. şerefsızlık...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• ne seveni sevebildik

ne de kendimizi sevdirebildik

ya sevmesini bilemedik

ya haddinden fazla sevdik!

geçmiş olsun kardeşim:)

1|0
    0|0
  • yok bu p*zevenklik. hepte haketmeyen insanlar seviliyor ne hazin..

1|0
    0|0
  • erkekler kaybedince kendilerini tatmin etmek için bu yola başvuruyorlar karaktersizler ancak bunu yapar

1|0
    0|0
  • Şerefsizlik karaktersizlik kötü ne varsa hepsi böyle insanların üstüne yakışır kardeşim

1|0
    0|0
  • Hangi susak bu hangi insanlık ayıbı, adamın şırıngayla kan aldırılası durumları bu tip godoşlar için geçerli.

1|0
    0|0
  • Bunu sadece karaktersiz insanlar söyler.

0|0
    0|0
  • Karaktersizlik diz boyu.

1|0
    0|0
  • sen cevabını vermıssın bızede onaylamak duser :)

0|0
    0|0
  • Hem serefsizlik hem karakterszlik . yuh öyle erkegin kalıbına tukurulur

0|0
    0|0
  • hem karakter meselesi hemde sevgi . ben inanmıyorum çok seven bir erkeğin böyle birşey yapacağına . çünkü bende çok sevdiğim birinden ayrıldım .sonradan onun kız arkadaşı oldu okuldan biri bir haftada ayrıldığını duydum sebebi yeni sevgilisinin kız arkadaşlarına benden bahsederken kötü bahsetmesiymiş . aradan dört sene geçti ne o ne ben birbirimizin arkasından değil konuşmak başkasınabile kötü söz söyletmeyiz

0|0
    0|0
  • şerefsiz ve karaktersizmiş o adam

1|0
    0|0
Yükleniyor...