En güzel bacaklar sert mi, yumuşak olanı mıdır?

En güzel bacaklar sert mi, yumuşak olanı mıdır?

Yumuşak bacaklar, nasıl sertleştirilir? Bu aralar kafayı bacaklara taktım..

Güncellemeler:
Mesela bacaklar pürüzsüz, selülit'de yok, sadece dokununca yumusak gibi :D

0|0
13|12

En İyi Kız Görüşü

• Sert olanı makbuldür. Yürüyüş, koşu, plates, paten, bisiklet, yüzme iyi gelir. Hiçbirine vaktin yoksa evde topuklu ayakkabı giy. Parmakucuna bastığın için bacakların sıkılaşır bir süre sonra. Ayrıca yürüyüşün de düzelir.

-Bayan bacak konuştu.

0|0
    0|0
    • vaay superdi yaa. evde topuklu giymeyi deneyim, disariya cikip kosu, yuruyus yapmaktan eriniyorum:))

• Hmm tamamdir... sagol bilgi icin:)

• Rica ederim hanımefendi :).

Erkekler Ne Diyor 12

• Sert ve kaval kemiği arkası hafiften kaslı olmalı bence.

0|0
    0|0
  • Allahtan revamı daha ne istiyosun ya

0|0
    0|0
  • Pürüzsüz ve kılsız olması çok önemli. Bacaklar bana göre sert olmalı yani sıkı olmalı. topuklu ayakkabı giydiğinizde bacakların güzelliği gerçekten çok önemli, sarkık olan yumuşak olan bacaklarda sallanmalar oluyotr ve güzel göstermiyor. Yumuşak olan bacaklarda zamanla sarkmalar da olur. Bu yüzden sıkı ve sert bacaklara sahip olmanız için spor yapın diye yırtınıyoruz. :))

0|0
    0|0
    • Güzel bilgilendirdin gercekten:)) bacaklarimda bir sorun yok, sadece dokununca yumusak.. gorunuste sert.. spor yapmiyorum ondan olabilir..

• heyt babam adama bak be :D sende yol bakim bacaklarindaki killari ,sonra topuklu ayakkabi giy ve bacaklarinin dogal olarak yumusak etlerini sallandirmamaya bak ..:D hahayt

• merak etme küçüklüğümden beri antrenman ve spor yaptığım için bacaklarım sıkı ve fit. :))

• bence sert ve pürüzsüz olmalı

0|0
    0|0
  • Ne sert ne de yumuşak. Bence bir kadında ideal olanı, bonfile gibi bir sertliği ve kadifemsi yumuşaklığı olması.

(Ne dedim ben?!)

0|0
    0|0
  • sert olmalı elbette.

0|0
    0|0
  • kılsız ve ince olmalı ince olacagı içinde dogal olarak biraz sert olmalı

0|0
    0|0
  • Zaten biraz yumuşak olması lazım.

Bence ideali biraz kalın yani dolgun ve sıkı

0|0
    0|0
  • o kadar sert olmayacak bizim kriterimizde balık etli balık var çünkü

0|0
    0|0
  • pürüzsüz olması yeterli... dikkat çekmesi açısından...

0|0
    0|0
  • Boy kaç? Uzun mu bacakların?

0|0
    0|0
  • sıkı olacak ama sert olmayacak.

0|0
    0|0
    • sIkIysa bacak, ama dokununca yumusak olabilirmi?:D

• anladim:)) benimki yinede biraz yumusak kaciyor.. ben biran once spor yapmaliyim:D

• sen kazanırsın :)

Kızlar Ne Diyor 12

• topuklu ayakkabi giymeni tavsiye etmiyorum kesinlikle! arada giyebilirsin abiki ama sana yarardan daha cok zarar veriyor! ayaginin kemik yapisini ve en kötü durumda kalcalarinin kemik yapisini etkileyebilirler!

bana sorarsan yumusak bacaklar daha güzel. benim kocamda yumusak tercih ediyor.

kadin zaten kadin olarak yumusaktir,vücududa yumusak olunca cok erotik ve hos oluyor bence.

erkek seni ellediginde tutuyor resmen seni ,etini avuclariyla sIkIyor..bence bu cok hos oluyor.

ama sert bacak istiyorsan spordan kacinamazsin tabikide.kosu yapmak yagi eritir ve diger türlü spor kaslarini gelistirir. bence fazla kasli bacak cok kaba duruyor kadinlara yakistiramiyorum... :(

benim tercihim yimsah :D

0|0
    0|0
  • sert olsun, taş olsun :D bu yüzden sevgilimin bacaklarına bayılıyorum kadın olsaydı fena bişiy olurdu :D

0|1
    0|0
  • yumusak guzel degil tabi ki. sıkı olması lazım

0|0
    0|0
  • elbetteki sert ve selilutsuz olani :))))

0|0
    0|0
  • Sert bacak güzeldir.. Yürüyünce sallanmayacak.. Beyonce misali.

0|0
    0|0
  • bacağın sert olanı makbuldür tabi.. spor yaparak bu sorunu halledebilirsin

0|0
    0|0
  • sert olanı guzeldir. ama bebeklerin o yumusak minik bacakları dısında tabi :)

0|0
    0|0
  • Ne çok sert ne çok yumuşak olmalı. Ortası en iyisidir.

0|0
    0|0
  • sert tabiki de .

0|0
    0|0
  • Sert, selülitsiz ve pürüzsüz bacak güzeldir.

0|0
    0|0
  • Sert olanıdır. Yürüyüş yaparak bu problemi çözebilirsin sıkı vücut her zaman iyidir.

0|0
    0|0
  • bilemem ama dogru bence bacaklari iyi olan kadin super gorunus yaratir

0|0
    0|0
Yükleniyor...