Ben bilmem eşim bilir programı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Özellikle programın sonunda arabanın içine kaç kişi sığacak bakalım bölümüne kıl kapıyorum arkadaş.. kızlı erkekli onca insanı kucak kucaga sokmak rezillik..

He bir de o gençler para alıyormuş.. 100-150 tl alan bir kızın onca erkegin kucagına nasıl oturur o arabada yuh diyorum

Güncellemeler:
link

hele şuna bakın kızlar.. bir kadın bir araba için bunu yapar mı milyonların gözü önünde.. Ben kocası olsam öldürürdüm heralde
link

Adam: Ben karımı her türlü Hoplatırım!
link bu da o araba içine 21 kişi sokma sahnesi

0|0
14|9

En İyi Kız Görüşü

• O her bolumde mi var ya? ben bi kere izledim de o kismi şoklar icinde kaldim kizlar onun bunun kucaginda aileleri nasil izin veriyo acaba diye aklimda gecmisti..Degil 150 tl 150bin verseler hayatta o rezilligi yaptiramazlar bana.

1|5
    2|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Kötü bi durum 1 milyar verseler yinede o arabay binmem milletin oranı buranı ellemeside yanına kar kalıyo

0|3
    1|1
  • İzlemedim. anneannemle dedem seviyodu.

0|2
    0|0
  • tek aklıma gelen acıbiberler

0|2
    0|0
  • evet aylik maas bile baglasalar binmem o arabaya ama o programa katilmayi isterdim arabayada esim girerdi :D

0|2
    2|1
  • Programin oyunlarini seviyorum açikçasi, ama dedigin gibi o kadar kiz erkegi ayni arabada sIkIsIk koymak igrenç bisey, hele o guncelleme bu ne yaaa afedersin ar namus kalmamis bu kizda, ben orda ki sevgilisi olsam birakirim adamin bilegini kiza bitane patlatirim çeker giderim ordan kiza da tekmeyi vururum bi daha gorusmem oyle zilliyle !

0|0
    0|0
  • güzl program ama o bölüm bencede rezillik

1|2
    1|0
  • Onu geçtim bi araba için taklalar attırıyolar rezil ediyolar insanları..

0|2
    0|0
  • ne düşünüyorummmm ımmm . ben bilmem eşim bilebilir:))

0|3
    1|1
  • İzlemedim bilmiyorum

0|1
    1|1
  • Sanane </3 </3

0|1
    6|4
  • Kesinlikle katılıyorum.Rezillik paçadan akıyo..buna katlanan erkek adam mı tartışılır.

0|0
    0|0
  • show dünyası abartacak bişe yok bu kadr.

1|0
    2|2
  • O Arabada olmak isterdim.Oramı Buramı Ellesinler..

1|1
    3|3
    • senin kafan güzel mi? çok elletmek istiyorsan kendini yılbaşında git istiklal caddesine. istemediğin kadar sapık var orda

• iyi tamam bayan sinirli.. inşallah o zaman bir araba dolu erkege oranı buranı ellettirirsin bigün:D

• ben ellerim seni

Erkekler Ne Diyor 9

• Millet geniş, evrensel, global, medeni aga, sıkıntı olmuyor öyle insanlar için.

1|1
    0|1
  • ya bir bulsam bir kız kız arkadaşım diye yuturup yarışmaya katılırım arabayı alırsak satar % 50 50 parasını kırışırız

0|0
    0|0
  • kızların genlerinde var kucağa oturmak...

0|0
    1|3
  • işte böyle geriliyoruz insanlar para için her şeyi yapıyor ne namus ne insanlık kalmış.Sonra sen istediğin kadar 2023 hedefi koy önüne

0|0
    0|0
  • belediye otobüsleri daha masum bence.

0|0
    0|0
  • kaşınıyo işte napacan ellenmek hoşuna gidiyo boşver haa tamam hoş değil ama alan razı satn razı :)

0|0
    0|0
  • Bence hiçbir problem yok.Gayet normal.

0|0
    1|3
  • Güzel program ben izliyorum ama o son bölüm konusunda hemfikiriz o insanları oraya silah zoruyla çıkarmıyor ya çıkanları kınıyorum ben o kadar geniş olamam

0|0
    0|0
  • Kocalarına bağıran kadınları gördükçe tiksiniyorum

0|0
    0|0
    • oha videoyu gördükten sonra kocasına bağıran kadınları mumla aradım amk :S

Yükleniyor...