Nasıl kilo alabilirim?

Boyuma göre kilom çok düşük. İdeal kilom 80 ve ben 67 kiloyum. Vücut geliştirme ile kas kütlesi inşa ederek kilo alabilirmiyim? ya da diğer bir değişle zayıflar kas yapabilir mi?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bu insanlar neden bu kadar garip yorumlar yapıyolar cidden anlam veremiyorum. abur cubur ye gece yemek ye yat gibi yorumlar çok yanlış ve bir o kadarda sağlıksız öneriler. öncelikle sana tavsiyem hemen bir spor salonun yazıl. internetten günlük metabolizmanın yaktığı kalori miktarını ortalama hesaplayabilirsin. eğer günlük 2000 kalori yakıyosan sen günlük 2500 kalori alkı o 500 kalori sana kilo aldırsın. günlük vücut ağırlığının 2 katı protein al ve bol karbonhidratlı beslen uyku düzenine dikkat et emin ol 1 yıl gibi bir sürede güzel bir vücuda sahip olabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gece yemek ye::d

0|0
    0|1
  • Protein tozu 👍

0|0
    0|2
  • her gece cips kola tuket alırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• yaparsın çalışman lazım düzenli spor ve düzenli beslenme ile 1 sene sonunda belirli bir yol katedersin. ama bu düzen haftada minumum 3 gün spor ve hergün yediğine içtiğine dikkat etmekle olur.

0|0
    0|0
  • sabah yumurta öğlen pilav ye makarna ağırlık karbonhidrat cips ye kola iyi değil tatlı ye birazda spor yap karnın acıksın yemek yerken yavaş ye ki tıkanma

0|0
    0|0
  • yemek yemeye başlayarak mesela

0|0
    0|0
  • sağlam ye, her sabah en az 3 haşlanmış yumurta, reçel bal falan, pilav üstü tavuk, et yiyebilirsin sürekli.

0|0
    0|0
  • bence göbek yapmamak için çok protein-karbonhidrat ve sporla kilo al

0|0
    0|0
  • Yemek ye

0|0
    0|0
  • hayır öyle alaamazsın veririn almak için yğ ketçap kızartma tatlı gibi şeyleri bolca ye

0|0
    0|0
  • Kas olarakta alabilirsin ama profesyonel yardım alman şart.

0|0
    0|0
  • ye iç s. çma

0|0
    0|0
Yükleniyor...