Rahatsız mı oldunuz yoksa başka bir şey mi ?

hep uzaktan gördüğünüz ve güzel/yakışıklı bulduğnuz biri var.

Onunla gözgöze geldiniz (aranızda 7metre var).

O size (mimiksiz, gülümsemeden) derin derin, baktı baktı baktı ve sizde gözünüzü çekmeden baktınız ve siz yavaşça gözünüzü indirdiniz.

bakışma rahatsız mı etti, yoksa başka bir sebep mi?neden yaparsınız ve ne düşünürsünüz bu durum hakkında?

bakışma zaten yeterlimiydi? uzasa iyimiydi? neyapıcak diye mi bakmısınızdır?sadece o bakıyor diye mi bakmısınızdır?nedir?

Güncellemeler:
link veremiyorum söyle baktim ben: goog'le ''blue eyes snow inspirations'' yazip reismlerden aratin. ilk cikan mavi gozlu beyaz eldivenli kiza tiklayin. ayni o sekilde baktim ben oda oyle bakti .

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Karşı taraf bakıyor diye bakmış olabilir,bunun dışında bunun ne kadar uzayacağını merak etmiş olabilir.Belli bir yerden sonra insanı sinir ediyor bu bakışma,en azından benim için.Bir daha göz göze gelmemee çalışırım.

0|0
    0|0
    • hosuna giden biriyle bakismak hosuna gitmiyor sanirim? ben bayilirim gözlerin dansina.. senin söyledigin mantikli. sanirim nedir bu diye meraktan devam etti sonra çekti gözünü. ama bu sahis ben bakmayinca bakiyor, ben bakinca'da bi türlü yakalayamiyordum ta bugüne kadar :)

• çok haklisin. bana olayin diger yüzünüde gösterdigin için tesekkür ederim. bundan sonra önerebilecegin birsey varmi? izlemem gereken yol nedir? digerleri gibi olmamak için? tekrar gördügümde bakayimmi? yakinlasmaya mi çalisayim? yoksa bekleyeyimmi sadece napiyim?

• ö.değil,bahsettiğin kişi bana da benziyor olabilir davranışlarıyla.ben kendime göre cevap veriyorum,ben nasıl düşünüp davranıyorsam.ileride bir şeyler yaşamak istiyorsan yakınlaşman lazım,yoksa sadece bakmakla yetinirsin,karşıdakinin sana hamle yapıcağını düşünme.benim açımdan bende ilgimi çeken insanlara bakıyorum aynı şekilde onlarda bana bakıyor ancak bir şey hissettiğim yok,yolda koşan kedi köpek nasıl dikkatimi çekiyorsa yine öyle bakıyorum..sen gidip kendini tanıştırmazsan hiçbir şey olmaz

Erkekler Ne Diyor 6

• link

güzel kızmış :)) doğru degilmi

0|0
    0|0
    • evet bu :) kiz böyle baksa bu kiz olsa mesela :) ve sende baktin baktin gözünü yavasca çektin. neden yaparsin ?

• ben yapmamda. utanmıştır.

• Resimdeki gibi bakmışsa kesin hoşlanıyor bacımmmmmm abayı yakmış,sende yakmışsın ya gerçi.Tanışsana onla,bu kadar bakan tanışırda yanii :)

0|0
    0|0
    • öyle de :) sevgilisi olma olasiligi var. Bu yüzden tanismaya soguk bakar bence. Keske arkadasca baslayabilseydim onunla :(

• özünde sosyal birisiyse 'ki öyle göz göze bakabilen birisi sosyal biridir,sosyal olan hiçbirşeye soğuk bakmaz.konuşmak iyibile gelir..

• öyle boşboş gözgöze bakılmaz.

gözünü yavaş yavaş indirdiyse vardır bişeyler.

0|1
    0|0
    • linke bakarmisin ? bende o da bu sekilde baktik. ne öküz gibi :) nede tebessümlü yani. bos gibi belkide ama bende çok'tu anlami :)

indirdikten sonra birdaha bakmadi acaba neden dir ?

• Belkide senden hoşlanmıştır neden hep kötü düşüncelere gidersiniz ?

0|0
    0|0
    • gözünü çekmezdi ama ozaman ben çekmedim o baksaydi hala devam ederdim çünki. peki neden yapmistir? gözünü inidrmistir?

• ''yada utanir basimi çekerdim'' belkide bu onu yapmıştır ?

• olabilirde once derin derin bakti ama oda sora utanmistir mi diyorsun ?

• bakan olursa ne bakıyon diyorum hep

0|0
    0|0
    • güzel buldugunuz halde mi?

• ha siz sevgilisiniz nur_abi ve sen :D anladim. e sende ona baktiginda oyle dedimi yoksa basi bagli oldugu icin mi diyor :D?

• yesin seni hatunun

• ahahh..ne zaman oldu bu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• biriyle gözgöze geldiğimde hemen başka yere çeviriyorum kafamı. dikkatle bakmam kimseye

0|1
    0|0
  • insan bi degisik oluo bendede aynisi oldu icine bisey oluo ;-)

0|0
    0|0
    • ben kitleniyorum :) seviyorum bakismayi. onun içinde neler oldu bilemiycem sanirim :(

• Ben çok sinir olurum bu tür bakışmalara , bak bak nereye kadar yani? belki o yuzden gözlerini indirmis olabilir

0|0
    0|0
    • haklisin. peki hoslandigin yakisikli yada çekici bir erkekle bakismazmisin? o haz o heyecan olmazmi? yinede bakismam mi diyorsun?

• bakısırımda cok boyle dikmem gozlerini onun gozune belki çaktırmadan olabilir :)

Yükleniyor...