Karşı cinste sizi çeken insan için kendinize engel olamadığınız oldu mu?

karşı cinste sizi çeken insan için kendinize engel olamadığınız oldumu? bu sorumu cinsellik olarak sormuyorum tabiki. biri var ve arkadaşız ancak onun beni çektiğini düşünüyorum ciddi anlamda sarılmak istiyorum ne biliyim öpmek istiyorum ancak tekrar söylediğim gibi masumca soruyorum cinsellik olarak algılamazsanız sevinirm arkadaşlar. 2mizin arasında onunla bi çekim olduğunu düşünüyorum gerçekten çok ama çok farklı bir duygu bu.. tarif edemiyorum bile. ondan hoşlanmıyorda değilim ancak daha önce hoşlandığım erkeklere karşı böyle bir çekim hissetmemiştim. sizce bu normalmı? yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirm

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• can bu herşeyi çekiyor işte sana tavsiyem dikkatli ol çok fazla cekimlere kapılma :)

0|0
    0|0
    • neden böyle bir yorum yaptın peki?

• ondan hoslanıyorum ve sarılmak istiyorum. bundan nasıl bir fesatlık cıkartıyosun anlamadım? ruhunuz bozuk

• böyle başlar bu işler diyorum sana fesatlık yapmıyorum karşındakinin erkek olduğunu bil sadece yeter

Erkekler Ne Diyor 5

• ilk önce masumca sarılırsın..sonra masumca yürekli öpersin..daha sonra sehvetle sarılırsın ateşle öpersin..daha daha sonra deli gibi tutkuluca sarılırsın parcalarcasına öpersin..eninde sonunda cinsellige gelirsin..cünkü ask bu..askın diger adı tutkudur..zirveside cinselliktir...cinselliksiz sarılmak öpüşmek kalıcı degildir..eninde sonunda arzularınla öpersin sarılırsın...anlatabildimmi

0|0
    0|0
  • Karşı cinsimde beni çeken bir çok şey oldu ancak kendime engel olabiliyorum.

0|0
    1|0
    • neden anlamıyorsunuz? cinsellkle alakalı birsey kastedmedim ben yaa

• evet yanlıs verdin cnku cnsellıkle alakasız bi cekim benimki. zaten anlasaydın adam akıllı cevabın olurdu

• Sen bahsettiğin şeyi ya iyi anlatamıyorsun ya da cinselliğin ne olduğunu kavrayamamışsın.

• Çekici olsa bile kendimi tutmayı başardım. Hiç bir kız şu ana kadar çıkmadım

0|0
    1|0
  • çocuk çekicidir

0|0
    0|0
  • olmuştu zamanında evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• arkadasim bende ayni durumdayim kendimi tutamiyorum bu bir cinsellik degil cinsellik baska bence bunu bende anlatamiyorum sanki o beni iple kendine dogru cekiyor onu gordugum zaman tum gucum kaciyor kosup ona sarilmak opmek geliyor aklima ona taraf bakmamazliga calisiyorum baska seyler dusunmeye calisiyorum ama olmuyor ya anlarsa diye odum patliyor sanirsam oda ayni durumda

0|0
    0|0
    • evet. biz aynı ortamdayız arkadslarımzda ortak işim zor:( sanırım sende bendensin. napıcaz? ne yapmak lazım ben bugun ona sarıldm ve cok farklı oldum ama bunu kmse anlamıyoo...

• cidden o ne tepki verdi ?ama ben sarilamiyorum ya yalnis anlarsa diye bide onun sevgilisi var cok uzuluyorum careside yok uzak durmamda imkansiz

• biz arkadasız zaten o da bana sarıldı ama ben ona sarılıp opmek ıstıyorum ne biliyim farklı yani.. sarıldık optuk yani arkadasız arkadas gibiyiz ama büyük bir çekim var ve onunda benden etkilendgini düsünüyorum

• Duygularınmı çoşuyor başka yanınmı yokla bakim .

Cinselse çekimin kaynağı soğuk duş,hislerse git konuş.

0|0
    0|0
    • cinsellk degil canım. sadce sarılmak ve opmek bu kadar. bunun dsında duygusal bir cekimim zaten var. ancak cok farklı ...nasıl anlatyım bilmiyorum

• Oldu çok norml olabilir. Ben de sürekli dokunuyordum

0|0
    0|0
Yükleniyor...