Nasıl tanışırım (özellikle bayanların cevabını merak ediyorum)

Üniversitede okuyorum sınıfta bir kız var bi kere silgi istedi bnden bi kerede alışveriş merkezinde karşılaştık gözgöze geldik ama aynı sınıfta olduğumuz için bakışdik diye düşünüyorum.aynı sınıftayız bu kızla tanışmak istiyorum direk gidip konuşmak doğru olmaz diye düşündüm o yüzden nasıl tanışabilirim lütfen yardım

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• birader aynı sınıftaysanız zaten ister istemez tanışırsınız bu işler planlı programlı olmaz herhalde yeni başladın üniye dur biraz zaman geçsin akışına bırakmayı dene vize- final zaman zaten paslaşıcaksınız

0|0
    0|0
    • valla hacı çok geç yazdın ben kızın defterini istedim fotokopi çektirdik ama dönem bitmek üzere bidaha kızı göremem diye facebookdan mesaj attım içimden gelenleri yazdım bekledim bekledim mesaja cevap gelmedi sonra öğrendimki facede diğer kutusu diye bişi varmış şimdi 2 durum var ya mesajı gördü umursamadı yada görmedi. bnde 3 gün önce arkadaşlık isteği gönderdim face e girdiğini biliom kızın ama ne ret var na kabul var arkadaşlıık isteğim hala bekliyo bilmiyom artık nolacak durum bundan ibaret

• hacı ben bu kızı 3 gün önce eklemiştim şu an ne kabul var ne ret var face ye girdiği gördüğü belli reddetmemesi bişey ifade edermi sence

• vallahi kabul etmemesi bir şeyi ifade ederde reddetmemesini bilmem fakat sen bu kıza keşke yüzüne karşı söyleseydin..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• gidip konuşacaksın yaa alla alla.. yani herhangi bir fantaziye gerek yok..

öyle her silgi isteyene her gözgöze geldiğimizle birşeyler düşünseydikk..

benim başım yanmış olurdu.

0|0
    0|0
    • Ya gidip direk konusursamda bodoslama olmazmi

• O zaman gidip meraba diyip muhabbete giriyim bn artik yapacak bise yok

• ya bir muhabbet ortamı varsa dahil olursun. daha sonrasında gurup dagılırsa sen tanış konuş işte en basit yoldur. hadi öyle bir ihtimal yok. gidip merhaba demekten başka çıkar yol varmı sence ?

• hangi yüztılda yaşıyoruz hayret ediyorum ben üni okuduğum zaman 24 saat kızlarla takılıyordum çok basit bir taktik ders aralarında derslerle ilgili bir soru sor yada sohbet ortamına katıl...

0|0
    0|0
    • Haftada 2 kere zaten ayni derse giriyoz o da blok ders. ders arasi yok kizda derse son dakkada gelio ne ara gidip ders soracamda tanisacam

• bir merhaba dersin konu ders olabilir yada başka şeyler o an aklına gelen herhangi birşey olabilir..

• Bole guzel konusuyonda o an herseyi mahvederim diye korkuyom dediklerini cok rahat yapsam buraya yazmazdim qma dedigin yapaxaz baska bo yol gozukmuyo gibi

• Sana asist yapacak biri lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...