Kıck boksa gitmeli miyim?

Çok kararsızım sizce bir bayanın altından kalkabileceği türden bir spor mu

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Ben bir kickboxcuyum zorlugu cok ama hirsin varsa o zorluk kus kadar hafif bana gore en zoru bile hafif ama yapabilecegine inaniyorsan gitmelisin burada biz ne dersek bos

0|0
    0|0
  • kadınlar her şeyin altından kalkabilir eğer istiyorsun kadın ya da erkek olman fark etmez git dene en azından

0|0
    0|0
  • Altindan kalkabilecegi bir spor kadinlar herseyin altindan kalkar ama kick boksa baslayacaksan o sporun sonucunda olusacak seyleri de onceden kabullenmelisin bir kere guzelligin elinden gidebilir yuzun sarkabilir disin kirilabilir gorme kaybi yasayabilirsin sakatlanabilirsin felc kalabilrsin ama adrenalin seviyorum diyorsan hic kacirma

0|0
    0|0
  • Kalkar tabi zayiflarsinda git git

0|0
    0|0
  • kadın spor yaparken bekaretinide düşünmeli alıcağın bir darbeyle elden gidebilir ayrıyetten kadınında bir durumu var yani yakışmaz o spor

0|0
    0|0
    • Hangi spor yakışır

• Ben daha 18 yaşındayım çocuk yetiştirmek hakkında ne öğreniyim evlenmeme daha çok var önce kendimi yetiştireyim sonra çocuk bakmayı öğreniyim daha mantıklı değil mi

• bu sadece bir örnekti kendini de yetiştirebilirsin ama mantıklı konularda kick boks u kendimi yetiştiriyorum diye yapma :D insanlığına merhametine kalbine neler katabilir yaptıgın seyler buna odaklan bu şekilde değerlendir 20 yasında annelerde var ve bence kişi 20 yasında felan evlenmeli en güzel çağıdır evliliğin

• Bence git

0|0
    0|0
  • Git voleybol felan oyna dövüş sporları kızlar için çok erkeksi

0|0
    0|0
    • Daha önce voleybol ve futbol oynadım zaten sıkıldım onlardan yeter artık

• Güzel soru :) ben böyle dövüşe çok meraklıyım sıkılmam benim için heves değil voleybol ve futbol hevesti geçti bitti bunun daha farklı bir yeri var bende anlatabildim mi

• Sen bilirsin

• Ben cok sacma buluyprum

0|0
    0|0
  • Gusel bir spor bnde gttim ama heryerin nasirlastiriliyorr bz erkekler için bir skintisi yok ama sz bayanlar için bilemem çok takintiliysan tavsiye etmem;)

0|0
    0|0
  • Krav maga ya git.

0|0
    0|0
    • Nerde o çok uzak yerlere gitmek istemiyorum

• Krav maga kesinlikle benim de tercihim. Kickboks yapiyorum ben altından kalkiyorum acikcasi. mutlaka bir savunma sporu ogrenmelisin. bu sene bir de krav maga icin vaktim yok sadece videolarini izliyorum ama gelecek sene gidecegim.

• Ooo sende yok yok, evlenince kocanıda döversin sen😂, şaka yapıyorum alınma sakın.

• git gitsin

0|0
    0|0
  • Git canım

0|0
    0|0
  • Bir bayan diye bir sey yok. Isteyen herkez basarabilir.

0|0
    0|0
  • Gt otur evde yemeğini yap ne işin var bokus la döğüşle ☺️

0|0
    0|0
  • gitmelisin sana aslanın ağzını burnunu dağıtmak için ideal

0|0
    0|0
  • niye olmasın hem bayanlar herşeyi yapabilir

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • yakışır sana

0|0
    0|0
  • Kendine güveniyorsan git derim :)

0|0
    0|0
  • yapan var sonuçta

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende yapiyorum. Kesinlikle gitmelisin. Ilk 2 hafta zorlanırsın ama sonra alismaya baslarsin.6 aya zaten iyice alişirsin. Esneklikte kazandirir. Stres attiriyor. Ben başlamadan önce acayip güçsüzdüm, başladiğimda kendimden umutsuzdum. Şimdi acayip bir özgüvenim var. Kalkabilirsin altindan yani.

0|0
    0|0
  • İstedikten sonra basarilmayacak hiç bisey yoktur ben kendim ağırlık sporu ile uğraşıyorum 11 yıldır avrupada derecelerim var herşeyi erkekler yapacak diye birşey yok kendine güven ve iste

0|0
    0|0
    • Ben ne zaman spor yapmaya kalksam hep sakatlanıyorum o yüzden kararsızım ve beni çok iyi eğitecek bir yer arıyorum

Yükleniyor...