Aklınızda kalan, gördüğünüzde içinizin gittiği bir insan var mı?

Aklınızda kalan bir insan var mı? Bir daha görmediniz veya da gördüğünüzde içinizin gittiği? Sevgilisi var, nişanlı, evli ya da imrenerek baktığınız bir insan. Ona sahip olamayacağınızı düşünüdüğünüz ve yanındaki insanı kıskandığinız? Sizin için ne ifade ediyor o insan?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 2

• aslında var aklımda kalan bir kişi. Üniversitede bir kız vardı pamuk şeker gibi yüzü vardı çok tatlı bir kızdı malum okula gitmediğim için sadece sıvalara gittiğim için anca bahçede aynı gün sınavımız olursa görebiliyodum aslında bir elektrik de yok değildi aramızda hani gözlerini ben baktığımda kaçırdığını da biliyodum ama nedense artık ortamdan dolayı daha çok gitmedim. Üniversiteye gittiğim zamanlarda da hep karşılaştık hatta bi keresinde evime yakın bir cafede arkadaşla oturuyodum ön masada da kalabalık bir grup vardı baktım bi hatun içeri girdi dedim ne güzel kız gözlüğü bir çıkardı ne göriyim benimki :)) çok şaşırmıştım tabi yine gidemedim çünkü yanındakiler abisi ablasıydı. Sonuç elde var 0 yani :)) ama olur da bir daha denk gelirsem bu sefer affetmem açıkçası

0|0
    0|0
    • güzel tesadüfler aslında pişmanlık duyuyor insan gidip konuşamaya cesaret bile bulamıyor heyecandan...

• gözlerinden ve kulaklarından kaçırmamışssın :) umarım olur

• onun üzerinden birçok kişi geldi geçti :)) yani olsaydı olurdu o zaman sadece onu elde edemediğim için aklımda kaldı hepsi bu

• var...eski çalıştıgım yerde kıza karsı tuaf bişi vardı içimde sevgi aşk değilde hayranlıktı :))) bazen öyle dalardım ona bakarken:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...