Haftada 1 aynı kas grubunu çalıştırmak yetmiyor başka program uyguladım epey yorucu geldi bana yardım eder misiniz?

Göğüs + ön kol
Sırt + arka kol
boş
Omuz bacak
boş
boş

Bu programı uyguladım ve nasıl diyim sonra ki haftaya hamlaşmış gibi giriyorum sanki hiç spor yapmamış gibi çabuk recovery oluyorum sanırım ki ben öyle düşünüyorum beslenmem iyi ve antrenman sonrası kas ağrılarım olmuyor ertesi günde çok hafif oluyor. İdmanda maksimum şekilde zorlamama rağmen durum böyle.
Bu programı 2 hafta uyguladım geçen hafta şöyle yaptım fakat epey yordu daha ilk haftadan.
Pazartesi Göğüs ön kol
Salı sırt arka kol
çarşamba omuz bacak
perşembe boş
cuma göğüs ön kol
cumartesi sırt arka kol
pazar omuz bacak

Bu programı bir hafta denedim haftada 2 kas grubu çalışmak iyi geldi fakat dün kü idmanımı beğenmedim motivasyonum eksikliğinden ziyade yorgunluğun etkisi olduğunu hissettim bugünde bu halsizlik devam ediyor bende bu haftayı şu şekilde biticem.
göğüs ön kol
boş
sırt arka kol
boş
omuz bacak
boş
boş

Yeni programım nasıl olmalı

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kas grubu 48 saat dinlenmesi lazim bence haftada 2 gun gogus kol diger bolgeleri 1 gun olarak yap

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok basit geldi programın fakat her gün gittiğin için faydasını görürsün tabiki. Ben 3 gün gidiyordum tabi 1 gün dinlensem bile ağır oluyordu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...