Kapat

Bir insanla telepati kurmaya çalıştım sonunda başardık ama bazen onun rüyalarını görüyorum.

bunun tehlikeli bir yanı var mı? dalga geçecekseniz hiç yazmayın çok ciddiyim. ben bundan çok eğlendim ama telepati kurduğum kişinin rüyasını farklı perspektiften gördüm kız kabus görüyodu boğuk çığlık attı duydum sonra onun gördüklerini farklı bir şekilde bende gördüm ertesi gün ona anlattım ağlamaya başladı bende bunu gördüm diye

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• telepati kurmayı nasıl başardın çok merak ettim bir de telepati kuruyoruz demekten kasıt birbirimizden uzak da birbirimizle iletişime geçebiliyoruz mu?

0|0
    0|0
    • Karşılıklı el ele tutuştuk sırayla birimiz aklımızdan bir kelime geçirip iletmeye çalıştık 5. denemede yaptık 3 kere tutturduk sonrasında bunlar başladı ama ben tarot bakıyorum ve düzenli yoga yapıyorum çakralarım açık

• peki şimdi uzakta misal o kendi evinde sen kendi evinde olduğunuzda öyle kelime kelime değil bayağa bayağa muhabbet edebiliyor musunuz? :)

• Oha hayır naptın sen ya :D o neredeyse imkansız birşey iki tarafında inanılmaz enerjisi olması gerek bildiğim kadarıyla rahmanlarda o kadar enerji yok

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Başkasında da denemeni ve öyle bunun doğru olduğunu kendine teyyid etmeni öneririm.

0|0
    0|0
    • Denedim karşı tarafa farkettirmeden 3 kere yaptım

• hmm sevdiğim bir konu peki nasıl yaptığını bizimlede paylaşır mısın?

0|0
    0|0
  • telapati kurarken bi ilaç hap yada damardan bişey alınıyomu peki evetse markası lazım :D

0|0
    0|0
    • Hayır tabiiki sadece çakralarının açık olması gerek enerjiyi doğru yönlendirip iyi konsantre olman gerek

• haa çakraymış tamam ben bulcam onu

• telepati kurarken sure felanmı okuyosun yoksa başka bişeymi nasıl başardınki bunu ?

0|0
    0|0
    • ne alaka ya :D müslüman değilim ki ben

• umarım bu yeteneğini daha fazla geliştirip insanlara faydalı olursun :)

• teşekkür ederim umarım :)

• nasıl kurmayı başardınız bize de anlatırmısın

0|0
    0|0
    • Çakralarım açık yoga yapıyorum ve tarot bakıyorum bu yüzden genel olarak duyu organlarım daha keskin enerjiyi iletebildim

• insan vücudundaki enerji merkezleri

• hım zor iş yani...ben yapamam galiba...

Kızlar Ne Diyor 3

• Oha çok korkunçsun.

1|0
    0|0
  • Vaovv eklesene beni astral seyahat yapmıştım bende bir kaç kere istem dışı sonra korktum geliştirmedim ama şu sıralar geliştirmeyi düşünüyorum belki senin gibi telepati falanda yaparım :)

0|0
    0|0
  • bı bana ulaş ya :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...