Ara transferde Fenerbahçe'ye hangi mevkiye transfer yapılmalıdır?

fenerbahçe çok önemli oyuncularını göndedi her ne kadar iyi oynasada hangi mevkilerde eksikler olduğu ortada siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• kanatlara iyi orta kesen oyuncular alınsa iyi olabilir bence iki bekinde (Gökhan Gönül,Hasan Ali) ortalarını ve bitirici paslarını beğenmiyorum.

0|0
    0|0
    • Futboldan iyi anlıyorsunuz belli ama bence ortasahaya tino costa lazım,gelirse fener ligte rakipsiz olur uefada favori olur.

• izledinizmi bilmiyorum ama tino costa tarzı bi adam lazım bize oyunun temposunu ayarlıcak ters top atıcak,uzun toplar veya ince ara pasları atıcak bir futbolcunun yoklugunu çekiyoruz şuan,meireles az çok yapıyor ama yanlız kalıyor ve mehmet topalın oyun kurma özelliği olmadıgı için stoperlere yaklaşıp top alıp oyun kuruyor bu seferde ileriye destek veremiyor işte onu tamamlayacak adam tino costa bence.

• aynen öyle umarım devre arası ya tino costa'yı yada diego ribas'ı alır fener,ama tino costa gelse daha iyi olur.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 11

• transfere gerek yok

0|0
    0|0
  • link baskan gıtsın , ruh gelsın takıma baska bıseye gerek yok

0|0
    0|0
  • teknik d.rektör ve başkanlık mevkine transfer yapılmalı acilen

0|0
    0|0
  • Fener kadrosu yeterli .

Ama bence bir yabancı genç yetenek alınmalı forvete. Türklerden iş çıkmıyor bu zamanda artık

Bir tane italya(çevik ve hızlı) yada danimarka-belçika(uzun ve yapılı ) forvet alınsa (19-20 yaşında olabilir) Özellikle (atalanta-fiorentina-torino gibi takımların u19 larından) az maliyetle alınsa gelecek için sağlam yatırım olabilir . Ama mutlaka AB sıfatında olmalı ki satarkende Non-Eu statüsünde değer kaybetmemeli . Daha anlatacak çok şey var ama iş güç .

0|0
    0|0
  • lugano ve nobre ile baroni yerine süper bir 10 numara ,diego olabilir...3 orta saha ile oynuyorsak selçuk ve sezer dışında fernandes tarzı biri lazım...hattta bjk ın paraya çok ihtiyacı var..10 milyon a fernandesi satar...hiç durmayalım bence...lugano olmazsa olmaz...nobre veya bobo veya webo alınmalı

0|0
    0|0
  • başkan :D ...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle kanat.. Şu takım bu kadar transfere bu kadar yatırıma hala nasıl orta kesip gol bulamaz anlamış değilim..

0|0
    0|0
  • Tino costa'nın alınması lazım,valencia'yla sözleşme yenilememiş,gelirse meireles ve topallaligi alt üst ederler avrupa'da uçarlar.

0|0
    0|0
    • zaten sezon başında da uğraştı bayağa tino costa için fenerbahçe aykut kocaman özellikle istiyordu.Gelirse bence de iyi olur.

• biliyorum valencia'da oynarken birkaç maçını izledim tino costa'nın.Mehmet Topal ile zaten beraber oynuyorlardı orada.birbirlerini tanıyorlar o yüzden Mehmet Topal'ın eksiklerini tamamlar zaten Aykut da bunu bildiği için sezon başı Mehmet Topal ile Tino Costa'yı beraber takıma katmak istiyordu sanırım.

• Yönetim mevkiisine.

0|0
    0|0
  • bienvenüyü yollayıp iyi bi golcü alınırsa bu takımı kimse tutamaz

0|0
    0|0
  • Teknik direktör mevkisine bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...