Protein tozu tavsiyesi?

Günaydın arkadaşlar 1 yıldır spor yaptım 2 ay ara verdim bir gelişme olmadı kilo almadım protein tavsiyesi bekliyorum hardie martix3 mü optimum mu? Sağlıklı şekilde kas kilo istiyorum?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka whey protein al antremandan sonra iç yapımı hızlandırır yıkımı engeller sindirimede cabuk karısıyı süt ile alma su ile al karısması daha kısa sürsün ama bu tekbasına yeterli değil biliyosun bir ölçektw 23-25 gr protein vardır devamlı düzenli hergün kullanmalısın bir ölçek antrema yaptığın günlerde antreman sonrası antreman yapmadığın günlerde ara öğün veya gece yatmadan olabilir Ama dunu unutma önemli olan günlük ğrtein ihtiyavını karşılamalısın bı sadece protein tozuyla olmaz en az kilo baısna 1.5 gr kadar protein almalısın birde marka önerisi istersen bence weider gibi cok pahalı ürünlere kaöma birkere feğil devamlı alcağın için standart ürünleri tercih etmelisin ürünler arası cunku pek birfark yok weider isim haptıpı için ve reklamı fazla oldupu için fiyatı cok fazla yani ürün tad verim konbinasyonu kotu değil ama optimum veya multipowerı tavsiye ederim besin değeri olarak ultimate prostarlarda fena değil ama biraz tadı kotu

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederimnzaten antrenmandan sonra alacağım en büyü sıkıntım oydu zaten hardie martıix3 almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz?

• Tamam teşekkürler 1 yıl spor yaptım 1 ay ara verdim tekrara yapıcam tozu alır mıyım yoksa 4 ay sonra mı alıcam?

• Anlamadım kanka toz almayımındiyodun al kanka toz işlemiş pryniraltısuyudur bir sakıncası yok :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Proteinle beslenmek daha iyi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Üst düzey sporcu değilsen protein tozu kullanmamanı öneririm. Yok illaki kullanacam diyorsan en iyisi whey protein tozudur. Ama kullanmana hala karşıyım :) Böbreklerine, karaciğerine boş yere zarar verme. Kilo almak istiyorsan diyetisyene gitmen daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • Olimp whey yeni basladim oneririm

0|0
    0|0
  • Dr kontrolde yap

0|0
    0|0
    • Kan trsti yapyım temiz çıktı başka ne kontrolu yapıyım?

Yükleniyor...