O benimle ilgileniyor mu gerçekten?

bi dernekte başkan, bi kaç programda sunucülk yaparken gördüm kendisini. aynı semtte oturuyoruz. ben derneğin etkinliklerinden haberdar olmak için derneği facebookta beğenmişti, nasıl olduysa o sunucülk yapan kişi beni kendi özel facebook adresine eklemiş 2 sene öncesi bu :D hiç ayrıntıya girmim. şu an nerdeyse hergün konuşuyorz ama facebook üzerinden o beni sadece resimlerimden biliyo, ve okadar çok seviyeliyizki, buna rağmen hergün halimi hatrimi sormasından benimle ilgilendiğini düşünüyorm, biyandan yoktur öyle bişey diyorum.

bugün facete resim paylaşmıştm onu görmüş özel mesaj atmış '' zümra hanım o fotoğraf ne?' diye bende anlayamadım dedim. sonra ' güzel anlamında söyledim, masal gibi dedi.. bende konuyu değistrdim..ama sizce bu ifade benden hoşlandığının ifadesimidr

Güncellemeler:
o fografta abıyelıyım, etrafta yeşillik alan, bırazda oyuzden aslında :)

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Bence gayette sana karşı ilgili yani masal gibi demiş biraz dda romantikmiş arkadaş

0|0
    0|0
    • o fografta abıyelıyım, etrafta yeşillik alan, bırazda oyuzden aslında :)

• Bence ilgili bunu diyorum başka da bir şey demiyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• ewet falcınız geldı bana memleketını nerde oturdugunu ve tesetturlumuusn acıkmısın onu sole bıde yasını ben sana anlkatıcam herseyı

0|0
    0|0
    • istanbulda yasıyorum tesetturluyum yasım 21

• kesin hoşlanıyor

0|0
    0|0
  • seviyeliyse tamam ozaman bu kesinlikle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bekarmı adam

0|0
    0|0
  • Masalin sürmesini dilerim sizin adiniza. Bence ilgileniyor olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...