Bir kızı ilk gördüğünüzde dikkatinizi çeken ilk şey nedir?

Beyler bir kızı ilk gördüğünüzde dikkatinizi çeken ilk şey nedir? Dişler, saçlar, boy-kilo, tırnak, eller, bacaklar, kalça, göğüsler, parfüm vs. dikkatettiklerinizin hepsini yazar mısın ilk dikkat ettiklerinizle başlayın ama

Güncellemeler:
kalça ve gögüz diyenler nasıl kalça ve gögüsten bahsettiğini yazabilir mi büyük küçük falan diye ama hoşlandığınız kız için yani bir kıza karşı bir şeyler hissetmeniz için yatağa kız seçmek amaçlı değil

0|0
1|35

En İyi Erkek Görüşü

• İlk Gözleri Sonra Yüzü Güzelmi Değilmi Sonra Saçları Ve Son Olarak Kilosu .

Göt Kalça Göğüs Falan Diyen Arkadaşlar Sağolun Çok Güldürdünüz Beni :)

Napıyonuz Siz Öyle Ya Yatağa Hatunmu Seçiyosunuz :)

Bu Ülkenin Abaza Erkeklerinden Nefret Ediyorum Miğdemi Bulandırıyorsunuz .

0|0
    0|2
    • evet çok haklısın, ben yatağa seçmek anlamınsa sormamıştım ama çoğu kişi sanki o anlamda cevap verdi, teşekkürler

• Hemen başlıyorum izlemeye teşekkürler..

• Ricaederim .

Erkekler Ne Diyor 34

• Erkeğin dikkatini kızın belirgin yanları çeker.yoksa erkeğin belli bir baktığı yer yoktur.kadınların baktirdigi tarafları vardir.bukadar basit.

1|0
    0|0
    • belirgin yanları derken fizik olarak mı

• tamam şapşalım doğrudur ama hala anlamadım şimdi karısına göre değişir diyorsun bazılarında fizik bazılarında güzellik anladım umarım doğru anladım !

• Bi b.ok anlamiyon. Fizik iste.neresi en güzelse,yada ona neresi güzel gelirse.ankadinmi.dahada uzatma.

• Gözler ilk dikkatimi çeker. Sonrasında yüzü ve vücudu.

0|0
    0|0
  • direk gözlere bakıyorum sonra ellere aşırı derecede ellere dikkat ediyorum tırnaklarda beni etkiliyor ama gözlere ve ellere çok dikkat ederim ikisinden nasıl bir kız olduğunu anlayabiliyorum

0|0
    0|0
    • peki renkli ojeler hakkında ne düşünüyorsun sence itici mi bir çok erkek güzel durmadığını söyleyor yoksa french mi olmalı

• oje olmasada olur ama desenli ojlerde ilgi çekicilik var mesela bi arkadaşımda görmüştüm kelebek desenliydi çok hoştu aşırıya gidiyorlar açık kırmızıdan hariç öbürlerini gördüğümde sadece midem bulanıyor

• Normal göğüsler ne çok büyük ne çok küçük ? ortası ne oluyor bunun :)

1|0
    0|0
  • nefes alsın yeter :D

1|0
    0|0
    • ben de diyordum ilk kim yazacak bunu :D

• bende kontrol eddım yazan olmamış eksık kalmasın barı dedım olduundan dııl yanı hahahahaha

• Bence ilk önce yüzü dikkatimi çeker kendine bakıyormu diye sonra parfümü (bu arada o parfümü nasıl sıkıyorsunuz bilemiyorm 10/2 sini falanmı sıkıyonuz :DD) evet sonra bacakları vs...

0|0
    0|0
    • :D peki beğendiğin bir parfüm var mı ya da net bir isim yoksa ne tür kokular dikkatini çeker çiceksi misk baharat meyve vs.

• Bilemiyorum güzel kokusu olan parfümler dikkatimi çekiyor özellikle dikkat etmiyorum

• ilk önce fizigine bakarım daha sonra yüzüne , gözlerine. kişiyi oluşran giyiniş tarzıdır bunada dikkat etmek gerek

0|0
    0|0
  • ilk ilgi ceken yeri neresiyse oraya bakarım

2|0
    0|0
  • önce bel ince mi diye bakarım. sonra göğüsler ve kalça, dudaklar, saçlar, giyim. eller. ben aslında bütün kadınları seviyorum, onlar benim bebeklerim, öpüşek mi?

1|0
    0|2
    • gögüzler kalça nasıl olursa dikkatini çekiyor

• ince bel olacak, kalça bele göre daha geniş olacak. göğüsler ise dik ve toplu olacak. yaygın ve sarkık olmayacak.

• yüz , bacak , göğüsler , gözler :)

0|0
    0|0
  • önce yüzü ve gözleri. sonra kalça ve göğüsleri. bu dördü bana hitap ediyosa dikkatimi çekmiştir.

0|0
    0|0
  • gözler...

ayrıca ,bir bayanın kendine yakışanı giymesi ve tabiki bakımlı olması oldukça önemli...

0|0
    0|0
  • Bakımlı, temiz olup olmadığına bakarım. Eğer öyleyse sağlıklı olma ihtimali nispeten yüksektir. Hele makyaj yapmayıp, pis kokan parfümler kullanmayacak kadar kendine güveni varsa, bakmaya doyum olmaz.

0|0
    0|0
  • dışarıda genelde burnumun dikine yürürüm sağa sola bakmadan ama koku noktasında hassasım etkilendiğim bir koku olursaki ender olur o zaman o kokunun sahibine dönüp bakarım...

0|0
    0|0
  • bacak dudak parfüm göz göğüse bakmamak elde değil zaten saç ya kısacası fiziğine işte ama genellikle o saydıklarıma..

0|0
    0|0
  • kalça tabiikidee..göz dienleree gülüyorummm

0|1
    1|0
    • kalça büyük mü olmalı peki

• sınıfta bir çocuk varda burnu baya büyük ondan zayıfta bir şey ama :DD

• test et o zman :)

• 1göğüs(bu konu uzun çckluktan gelen alışkanlık)

2kalça

3 fizik

4çorap

5 ayakkabı

6 yüz

0|0
    0|0
  • kesinlikle saç!

0|0
    0|0
    • nasıl saç mesela renk ne olursa daha dikkat çekici yoksa doğal rengi mi olmalı ve uzun mu kısa mı düz mü dalgalı mı

• saç tarzı da denebilir.dikkat çekici olması yada rengi değil.Küt saç ve kahkül mesela bazı kadınlarda çok güzel durabiliyor.Dalgalı , düz saç yada toplu saç olabilir. Bazısına ise paçoz gibi saç bile çok yakışıyo :)

• neredeyse tek gögüs ya da kalça demeyen kişisin bu arada :D

• Boy-pos, yüz, saç ve gözler... İlk defa gördüğüm bir kızda sırasıyla bunlardır benim için.

0|0
    0|0
  • Kilo Ve Tipi :)

0|0
    0|0
  • dudakları ve saçı

0|0
    0|0
  • tesettürlü olup olmaması tesettürlü olmayanlara ondan sonra bakmıyorum

1|0
    1|1
  • Yüzu,kolları, bacakları, poposu...:)

0|0
    0|0
  • Dudakları ve poposu :)

0|0
    0|0
  • detay vereyim mi?

0|0
    0|0
    • evet lütfen

• benim anlamadığım sonuçta bir erkek bir kızı seviyorsa cinsellik olarak yaklaşmaz yani etraftakilerin bakacağını bile bile neden böyle bir şey ister ki

• iri candır sen de iri penis istemz misin?

• göz kalça ve saç :))

0|0
    1|0
  • Saç, göz ve mini etek falan varsa bacaklar tabiki.

0|0
    0|0
  • Son zamanlarda göğüs <3 Ama normalde yüzüne tatlılığına bakardım :)

Önümdeyse ve tayt biçiminde pantolon giymişse tabiki kalça :D

0|0
    0|0
  • gözlerinin rengi :))

0|0
    0|0
  • mükemmelin peşinde olduğum için o mükemmelliği kimsede bulamıyorum. fakat ilk olarak masum bir çekiciliği olsa yeterli olurdu sanırım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 1

• bende cevap vermek istedim. göğüsleri ve kalçası

0|0
    0|0
Yükleniyor...