Başbakan siz olsaydınız Avrupa Birliği'ne girmek için uğraşır mıydınız?

başbakan siz olsaydınız avrupa birliğine girmek için uğraşırmıydınız?

0|0
5|25

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye birliğine avrupalılar girsin,neden zorluyoruz ki,

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Hiç bir zaman Avrupa Birliğine ihtiyacımız olduğunu düşünmedim. Biz onlardan daha üstün bir potansiyele sahibiz ama kullanacak imkan tanınmıyor. Kısacası dötü sağlam bir lider yok restini çekecek. Özetle umurumda olmazdı Avrupa'sı da birliği de

1|0
    0|1
  • ne uğraşıcamki hiç uğraşmazdım :) başbakan şuanki başbakan olmadığı takdirde bu ülkede bilim, sanat, kültür, sosyoloji, futbol, eğitim, teknoloji artık aklınıza ne geliyorsa hepsi kendiliğinden gelişme gösterir ve doruk noktaya ulaşırdı zaten . böylece başka birliklere ihtiyacımız olmazdı.

1|1
    0|1
  • Avrupa Birliği'nin bir haçlı birliği olduğunu düşünüyorum.

Zira sembolündeki 12 yıldız devlet sayısını ifade ediyor olsaydı, yıllar geçtikçe o yıldız hep artardı ama sabit kaldı. Çünkü İsa'nın 12 havarisini temsil ediyor. Yüzyıllar boyunca bize seferler düzenlenmiş zihniyetin bir birliğinde ne işim olabilir benim?

1|0
    0|0
  • AVRUPA BİRLİĞİ... derken bizim gibi zavallilarin girmesi çok zor yolda yürüyüp balgam atarken etrafimizda insan war mi yok mu adam sokmuş elini burnuna metro tüneli açiyo trafikte araba kullanirken gereksiz şerit değiştirerek yol ihlali ve gereksiz korna kullanmak ya walla saymak istemiyorum... bu konuyu hiç açmasaydin keşke diyorum... yani öyle bi hayalin olmasin kisaca izle bak aradaki farki gör... link

0|0
    0|0
  • Hayır şu an Avrupa'dayım ve adamlar sürünüyor inan bizim durumumuz daha iyi yalnız insanımız kuralsız ve düzensiz.

1|1
    1|0
  • Roma imparatorluğunu yıktık batı romayı dağıttık doğu romayı yıktık bütün bunlara rağmen yeni roma olan avrupa birliğine girmek mi? A-S-L-A...

1|0
    1|0
  • Evet uğraşırdım. Türkiyedeki ilerleme karşıtı, gerici ve mütedeyyin halk tabanını birazcık olsun modernleştirebilmek için tek güvenilir dayanak.

0|0
    1|2
  • aklımın ucundan bile gecmez öyle bisey :)

1|0
    0|0
  • asla ugraşmazdım gerek yok..zamanında avrupa birligi kuruldugunda ilk üyelik teklifi türkiye yapılıyo ve biz düşünmek için zaman istiyoruz.aksine şimdi biz girmek için çabalıyoruz onlar almıyor

1|0
    0|0
  • başbakan bu siteden biri olsaydı avrupa birligi bize girerdi

2|1
    1|1
  • Uğraşmazdım.

AB'nin artık eski popülaritesi kalmadı zaten. Birçok AB ülkesine göre ekonomimiz güçlü.

Birgün gelecek onlar bize yalvaracaklar AB'ye girin diye.

1|0
    1|0
  • keşke başbakanlar böyle şeylere karar verebilse.. devletlerin uzun vadeli planları vardır ve bunlara göre hareket etmeleri gerekmektedir. ve türkiyenin uzun vadeli planları içinde abye girmek varsa o abye girmek için çaba sarfederdim ama bu alternatif oluşumları desteklemeyeceğim onlara dahil olmayacağım anlamına gelmez..

0|0
    0|0
  • Keramet o altın varaklı deri koltukta! Geçmişte Avrupa Birliği'ne koşulsuz karşı çıkanlar, totoşları rahata erdiğinde tükürüklerini yalıyorlar. Hele mevcut başbakan bu konuda duayyen. Herif her sözünün ardından adeta tükürükleriyle ziyafet çekiyor.

0|1
    0|0
  • Mustafa Kemal'in dediği gibi ; "Onlar bize gelsin" :) Biz Türkler yüzyıllardır kimseye boyun eğmemişiz, kimsenin ayağına gitmemişiz avrupa birliği kim ki onun ayağına gideceğiz?

0|0
    0|0
  • bizim onlara girmemiz için önce onların bizden çıkması lazım

1|1
    1|0
  • yapılan/yapılacak olan reformlar AB istiyor diye değil bizim lehimize olduğu için yapılması gerek zaten

0|0
    1|0
  • ne uğraşcam yaaa kendi Türk birliğimi kurardım . gör bak birlik nasıl oluyomuş :D

0|1
    1|0
  • öyle bi girerdimki

0|0
    0|1
  • uğraşmazdım avrupayı türkiyeye yalvartırdım gelin birleşelim diye.

0|0
    0|0
  • yok uğraşmazdım ne uğrasıcam abi biz abye girceğimize ab bize giriyo gün geçtikçe zaten

0|0
    0|0
  • aksine, alacak olsalar bile girmezdim

0|0
    1|0
  • Girmek için ne uğraşıcam ya uğraşmam bile onun yerine Büyük Türk Birliğini kurmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • Vize olayı kalksın, kimse girmek istemez. Herkes vizesiz dolaşım hakkı için girmek istiyor.

1|1
    1|0
  • şuan ki tutum iyi ne eskisi gibi aşırı nede tamamen vazgeçildi. fırsatları iyi ülkeler arası geçiş vs. tabi yanlış hatırlamıyorsam bizimkiler euroya geçmek istemiyor. doğru bir tutum. bende olsam şu anki gibi bir uğraş gösterirdim

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ugrasmazdim. Turkiye kendi kendine yeten, ureten bir ulke. Göruyoruz Ab nin gundemini ekonomik kriz, issizlik ve bunun getirdigi multeci dusmanligi vs vs

1|0
    0|0
  • Avrupa çatlak bir gemi bizde can simidi. Batan gemiye can simidi vermek gemiyi batmaktan kurtarır mı?

1|0
    0|0
  • Ugrasmazdım.

1|0
    1|0
  • hayrrrrrrrrrrr manda ve himayeyi kabul edememmmmm

1|0
    2|0
  • mili kimliğimden, kültürel değerlerimden taviz vermemek şartıyla; evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...