Spora başlayalı çok pis iştahım açıldı ve kilo aldım ya neden böyle oldu sizce?

fitnesa başlamadan önce böyle sürekli acıkmıyordum. eskiden 6 dan sonra bişey yemiyordum sadece çay falan içiyordum. Şimdi akşam 10 da bile bişeyler yemek istiyorum tutamıyorum kendimi. ;(

Spora giderken falan bişey atıştırıyorum eğer yemessem spor yapamıyorum halsiz kalıyorum.

sizce bir sağlık problemim mi var bu kadar acıkmam ve halsiz kalmam normalmi?

Nasıl beslenmeliyim örnek verirseniz çok mutlu olurum?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi arkadasım vucut spro yapınca kalori acıpı yaratıyo depolar bosalıyo ve sen aç kalıyosun buda sende halsizlik be açlık yapıyo eğer sen dengeli ve düzenli beslenmezsen doğru şekilde beslenmessen bu hep snn karaına cıkıcak burada olay öğünleri doğru bir biçimde alarak doğru şekilde kalorisi sana uygun şekilde beslenmendir spor yapmak tek basına yetmez doğru beslenme şart bu yüzden kilo alıyosun bu öentaliteyle devam eder daha cok kilo alırsın ve bu senin için daha kotu olur yol yakınken bir uzmandan yardım al kilo bile almak istiyosan yine al cunku doğru şekilde kilo alman önemli kilo almak veya vermek değil olayındoğru şekilde yapmak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Vücudunda protein eksiliyor spor yaparken ondan protein tozu ya da makarna yumutranun beyazı pilav cok yemelisi nbunları

0|0
    0|0
    • pilav makarna çokmu yemeliyim? İnan şaşırdım :)

• Neyse her kafadan yalan yalnıs bilgiler çıkıyor burada, sen en iyisi kendin araştır. ;İyi geceler

• Peki sağolun sizede iyi geceler

• Bence sporu bırak asd

0|0
    0|0
  • boyun kaç kaç kilosun?

0|0
    0|0
    • 165 - 60

• Çok çok teşekkür ederim sağolun tavsiyeler için. benim çok uykum geldi iyi geceler size :)

• Rica ederim, iyi geceler..

• Miden genişlemiş artık bikere ekmeği kes

0|0
    0|0
  • Tavuk, yumurta protein yani hem kilo alma hem gücün sağlam olsun

0|0
    0|0
    • Peki Ekmek yemicekmiyim?

• Hayır et yeterince doyurur

Kızlar Ne Diyor 2

• Yok bence bir saglik problemin yok bu gayet normaldir :) şimdi sen spor yaptıkça kalorie yaliyorsun ve hali ile açıkiyirsun bu gayet normal, senin tek yapacağın şey düzenli beslenmen lazim :) nasil diyim bir rutin haline gelene kadar bütün gün boyunca ne yiyeceksen planla ama tabiki mantikli ol abartma 3 öğün olsun arada snacks olabilir ama sağlıklı ve az :) protein ve sebze agirlikli beslen ama yinede çok protein yeme aşırı şekilde :) abur cuburdan kaçın ve doyurucu şeyler ye :)

0|0
    0|1
    • Teşekkür ederim ya. İşte şu beslenme olayını bir düzene sokamadım. Günde iki ana öğün yiyorum. Aralarda hep bişeyler atıştırıyorum :) çok sık acıkıyorum o yüzden o anlarda ne yiycemi şaşırıyorum :)

• Çok teşekkür ederim gerçekten. Yani az ekmek az makarna pilav ve düzenli yemek yemek :) yapmaya çalışıcam :)

• Ne demek her zaman :) en iyisi canım :D

• keske benimde acsaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...