2012 Puskas ödülünü Sow kazanırsa, Musleranın elinden alacak, ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

2012 puskas ödülünü sow kazanırsa,musleranın elinden alıcak? ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çokmu hoşuna gidecek senin

0|0
    0|0
    • karımız belli zaten ezelden beri gitmez yani normal karşılarım.

• Beyinsiz ergen sen ergun gursoy'un malatyasporlulara brodway arabaları nasıl hediye ettiğin araştır ezik insan,malatsporlu futbolcuların nasıl şikeyi kabul ettiklerini dinle ezik insan.

• Ezik görmen için aynaya bakman yeterli korkudan soruyuda gizli soruyorsun

Kızlar Ne Diyor 1

• kşke bn kazansaydım alırken elim musleraya değerdi <33333

0|1
    0|0
    • >üçççççç >üççççç elin bana değsin >üç.

• olduu

• değdi elin bana yumuşacık pamuk gibi >üç.

Erkekler Ne Diyor 5

• kadıköyde şampiyonluk kupası almaya benzemez tabi:))

0|2
    0|0
    • veya bir takımın 100.yılını kutlarken ezeli rakibinin şampiyon olmasınada benzeme değilmi :D ?

• Bir Galatasaraylı olarak, sizin stadınızda beşiktaşın başkanından şampiyonluk kupamızı almışız sizin futbolcunuz Musleranın elinden bir ödül almış çok mu:) Varsın alsın;)

0|0
    0|0
    • dogru yaaa bizde sizin 100.yılınızda şampiyon olduk,başkanınız bizi alkışladı :D artık 200.yılınız da şampiyon olursunuz.

• 200.yılınızda şampiyonlugu kutlarsınız artık,bjk bile 100 yılında şampiyon oldu siz olamadınız :D.

• Tamam genç sen haklısın zaten 100. yılında şampiyon olan takıma 2 tane şampiyonluk kupası veriyorlar:)

• yakışır harika bir rövaşatası golü var 6saray a...

0|0
    0|0
  • barosun yazdıklarına cevap olarak yazıyorum : madem bukadar çok üstünsünüz fenerbahçe ile galatasarayın arasındaki maçlarda en çok KİM KOYMUŞ öğren bakalım ozaman anlarsın kim kime ne kadar üstün diye

0|0
    0|0
  • Sen manyakmısın o listede ne kadar güzel goller var ayrıca Stochun golü varken Sowun golümü seçilecek bu biraz hayalcilik

0|0
    0|0
    • ezik gsli :D.muslera ödülü sova vericek nede olsa tarihte beni hatunumuzsunuz :D.

Yükleniyor...