Sevgiliniz size bunları söylüyorsa?

Sevgiliniz sabah erken saatlerde, boğazının ağrıdığını, ateşinin çıktığını, migdesinin bulandığını,boynunun tutulduğunu ve omzunun şiştiğini mesajda söylüyorsa bu nedemek olur.Ve 2 gün okula gelmeyeceğini ? Tek gecede hepsi olmaz ya. Regl olabilir mi ?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• İnsan hasta olunca ilk boğazı ağrır sonra atesi cıkar yemek yiyemez cünkü midesi bulanır. Ama omuz sorunu her gripte olmaz bilemiyorum. Regl de omuz şişmesi falan olmaz ama belki regl oldu da sana söyleyemiyordur ondan böyle demis olabilir.

0|0
    0|0
    • Sesi falan kötüydü telefonda

• ee o zaman neden inanmıyorsun?

• Yok inanıyor da ille regly yapacak derdi o sanki biz kadınlar normal hastalık sahibi olamayız ille regly olmak zorundayız yada sağlam ortası yok sanki.

Kızlar Ne Diyor 6

• E üşütmüş regly ile alakası yok.

0|0
    0|0
    • Ama ben hastayken huysuzum üzerime gitmede diyorsa

• Normal hastayken de huysuz olunur hey Allah' ım yahu hiç bir nelirti vermeden hastayım üstüme gitse dese tamam huylanın diyeceğim de bu kadarı da çok fazla gerçekten diyoum müsadenle.

• hasta yani gecmiş olsun dicegine neler dusunuyosun

0|0
    0|0
  • regl belirtisi değil bunlar .belliki üşütmüş hasta olmuş

0|0
    0|0
  • ona sorsaydın

0|0
    0|0
  • olabilir.sevgilini rüzgar çarpmış ve üşütmüştür.geçende benim başıma geldi benzer bi hurum

0|0
    0|0
  • normal hasta işte olur yani enedene olmasın ama omzunun şişmesini bilemedim:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• hastalık hastası kuvvetle ihtımal

0|0
    0|0
  • Hepsi birden mi :) Tebrik ediyorum onu.

İlgi eksikliği 1. öncül..

0|0
    0|0
  • hastalık hastası tipler katlanılmazdır belkide mazeret uyduruyor başka bir sıkıntısı vardır okula gelmemek için

0|0
    0|0
  • soğuk çarpmıştır regla göre bişey yok

0|0
    0|0
  • Seni aldatıyor. O 2 gün neler neler.. Neyse ben birşey demiyorum :/

0|0
    0|0
  • hastalık bu herşey olabilir

0|0
    0|0
  • Biraz ilgi bekliyor da olabilir.