Galatasaray-Fenerbahçe?

Sürekli bir kavga halinde olan bu iki takımın taraftarları mevcut ben sadece bunları fazla büyütüyorlar diyorum.
Şahsen bir Galatasaray'lıyım Fenerbahçe'nin de başarıları vardır saygı duymak lazım değil mi sizce

Ayrıca hangi takım?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kadıköyde alınan kupadan sonra rekabet filan kalmadı beter olsunlar. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ben de Galatasaraylıyım
    ligde ki bütün takımlar bana fenerbahçeyle aynı uzaklıkta.. beter olsun hepsi
    hiç umrumda değil :D

1|1
    0|0
  • Gezi parkinda besiktas fenerbahce galatasaray kolkolaydik birbimizi koruyup marslarimizi soyledik birliktik asamayacagimiz engel kalmadi ama taksimde olay bittikten sonra rekabet yine basladi :)

1|0
    0|0
  • G. saraya artık ezli rakipten çok ezeli düşmanız. Yaptıkları tezgahları asla unutmadık ve ilk fırsatta fazlasıyla karşılık vereceğiz.

0|0
    0|0
  • Galatasaraya saygi duymam sen bayan oldugun icin sana oyle geliyo... Sonsuza kadar fenerbahce asktir fenerbahce onsuz hayat dusunemiyorum <3

0|0
    0|0
    • Bayan olmamla alakası yok.
      Ben sadece tartışma olmadan bir soru sormak istedim ama beni illa bana laf sok diye zorluyorsun :D

• Hic tartismayalim susmam ben size saygi duyuyorum iyi geceler :D

• Türkiye nin en büyük taraftari Beşiktaş taraftaridir...

0|0
    0|0
    • Ben kavga halinde olan bir taraftar konusundan bahsediyorum dikkatli oku bence soruyu.

• Fenerbahçe.

0|0
    0|0
  • kavga halinde olan takımlar değil holiganlar. 2 takım da köklü geçmişe sahiptir hasta bir fenerbahçeli olarak büyük saygı duyuyorum

0|0
    0|0
  • Ben galatasaraylı olarak fenerbahce yabancı bir takımla maç yaptğnda fener leyine tezerruhat yapyrum ama coğu fenerli bunu ypmıyo bu kadar düşman olmya gerek yok

0|0
    0|0
  • haklısın Fenerliyim ben

0|0
    0|0
  • haklısın ama sahada olan sahada kalır

0|0
    0|0
  • Turkiye de saygi duymayacagim tek takım karşıyaka dır.

0|0
    0|0
  • Galata Galata eşeklere salata asdfghsdds:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• rerere rarara gassay gassay cimbombom.
    fenerlilere saygım var tabi, gavatasaray vs. gibi salak saçma lakaplar takanlar hariç

1|0
    0|1
  • Galatasaray

0|0
    0|0
Yükleniyor...