Kızların hangi huylarını sever hangi huylarına sinir olursunuz?

Sinir olduğunuz huyu değiştirmeye uğraşır mısınız? Yoksa karşınızdakinden 200 km hızla uzaklaşır mısınız ?

1|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Açık konuşmak gerekirse kızların peşinden koşmayı sevmem ki yapmam da zaten. Aşık olmadığım için de sorun yok :) Kızların sevmediğim huyları çok var. Mesela en başta ben haklı olsam da karşımdaki kız illa haklı olacak. Bu zorunluluk. Niye böyle oluyor anlam veremiyorum. Ufacık nedenden demediğini bırakmıyorlar. Hemen tripler bir şeyler. Sonra erkekleri aşşağılarlar. Ama erkeksiz yapamazlar :) Sebebi yine bilinmiyor :) Ne bileyim hep ilgi beklerler ama her dakika da olmaz öyle. Yanlış anlarlar doğru zannetmeye devam edip kırarlar erkekleri ama farkında olmazlar. Sanırım bunlar yeterli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ben 2 sene bekledm değişmedi. sabırdan dişlerim döküldü nerdeyse. 200ün üstüne bile cıkabilirm artk..

0|0
    0|0
  • mızmız , kıllı , cok konusan , agzı kokan , patavatsız .kızlardan uzaklasırım genelde

0|0
    0|0
  • kızların hiç bir huyunu sevmem I dont care :)

0|0
    0|0
  • türk kızlarının hiçbirinin huyunu sevmem accık yüz versen totoları tavan yapıyor

0|0
    0|0
  • yaw uzaklaşmam da, tepki gösteririm tabi ki. çok soru soran kızları sevmem.

0|0
    0|0
  • neredeye gidiyorsun ne yapacaksın . kısacası sıkboğaz etmeniz biz erkekleri deli eder

0|0
    0|0
  • kıskançlıkla beraber sıkması halinde direk 5.vites 200 km

0|0
    0|0
  • 1-2-3 sonra konuşmam ama güzelse sayı artabilir :D

0|0
    0|0
  • kimseyi değiştirmekle uğraşamam... horoza sormuşlar:

-tavuk mu yumurtadan çıkar, yumurta mı tavuktan...

-ben anlamam üçü beşi ben s...kerim demiş

değişmeyecekse hızla kaçar uzaklaşırım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...