Eşinizin sizi aldatacağını öğrenseniz ne yaparsınız?

eşinizin yada sewgilinizin sizi sizi en yakın arkadaşınızla aldaticagini öğrenseniz aldatmasına engelmi olursunuz yoksa aldatmasını beklip ayrılırmısınız

0|0
11|1

En İyi Kız Görüşü

• arkamizdan genelde tum erkekler aldatir,bilemiyoruz,ama oyrendigimde affederdim yine affederdim ve yine affederdim,belkide bana kendine saygi duyamayan birisi gibi bilecekler ama ,hayir,esime saygimdan affederdim,utanmasi icin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ALDATMASINA ENGEL OLURU.VE AYRILIRIM DERS OLSUN.

0|1
    0|0
  • Bekler dökumanlarim sonra gör yaygarayi :))

0|1
    0|0
  • aldatacağını öğrenmek:)

kafasından geçirmesi yeterlidir. Engellesem ne değişecekki fırsat bulduğunda yine yapacaktır.

0|0
    0|0
  • cok sacma bır soru. boyle bır durumda ınsanın yapması gereken bellı.! son lafımı soylerım ve o anda bıter yanı

0|0
    0|0
    • yanı kocanı bastan cıkartan en yakın arkadasına degıl kocana kızıp yuvanı yıkarsın ve ılk defada ıyı bısey degıl tabıkı ama soruyu guzel okursan harıka bı soru yasın kucuk olmalı bu cewaba bakılırsa bekara karı bosamak kolay derler

• senın gıbı basıt ınsanlarla burda laf yarıstıramam zaten canım. senın sevıyene dusemem

• yazma o zaman

• hele bir doyayim yerim onu ciy kofte gibi :DDD

0|0
    0|0
  • Nasıl öğreniyorum garip..

Engel olmam, ama aldattığına emin olursam ayrılırım.

0|0
    0|0
    • mesela telefonda mesajı yakaladın esın yazmıs karımı hıc aldatmadım ılk defa olucak korkuyorum yazıyo engel olmazmısın yanı

• Buna neden engel olayım ?

Deli gibi sevsem bile eşimi, güven sevgiden daha önemlidir. Güvenim sarsılır, hayatıma onunla devam edemem.

• Beklerim basarım

0|0
    0|0
  • Önce bi göreyim gözümle sonra yol veririm 2 si ne de

0|0
    0|0
  • engel olmam yapmayı düşünmesi yapmadığı anlamına gelmiyor benim için düşünmesi bile yeter

0|0
    0|0
  • cani sagolsun aldatsin koku ben de dali nereye uzarsa uzasin slklmlstlr ayni yemekten :DDDDD

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• gerekirse aldatırım ! ! !

0|0
    0|0
    • ya oyle deme lutfen sakada olsa çok kotu ben fıkrımı solım gıderım anladıysam derımkı benı neden aldatmayı dusunuyosun benımle yapamayıpta onunla yaptıgın ne var derım ınan yerın dıbıne gırer

Yükleniyor...