Neden biz bayanların bir erkeğe ihtiyacı var?

Ben düşündüm bulamadım bayanlar fikir verin

ihtiyacımız yok demeyin, neden biz bayanların bir erkeğe ihtiyacı var ? hadi onların nefisleri gereği düşünür kadınları çoğusu, bizler neyin nesiyiz peki ?

Güncellemeler:
şimdi erkeklerinde günahına girmeyelim hepsi öyle değil :)

0|0
714

En İyi Kız Görüşü

• yawrum çünkü kadınlar sarılınmasını, korunmayı ister. her erkek sevdiğini göğsünde uyutmayı her kadında sevdiği erkeğin göğsünde yatmak ister. erkek kollamak kadın kollanmak ister... sonra da erkeklere sevgisinden ihtiyaçlarına cevap vermeyi ister.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• kodlanmış gibi bir şey. Bir erkeği ya da kadını doğuşundan al kafese koy, ne erkek göster ne kadın. al karşısına bir çıplak kadın ve ya erkek gör, cinsel arzuları depreşir. Yani bu doğuştan var.

Aslına bakarsan, günümüzde o kadar basitleştiki ilişkiler sadece cinsel arzuları gidermekten başka bir işe yaramıyor kızlar ve erkekler. Öyleki bana karışma etme cart curt, başka karşı cinslerle iletişimi sürdürme gibi şeyler üst düzeyde var her ilişkide, yani ne erkek kadına muhtaç, ne kadın erkeğe. Yalnızca seks için muhtaçlar. Çünkü arkadaş olduğu her hangi biri sevgili etiketi almadan seks yapmıyor. Eğer her erkekle yakınlık kurmazsan, sevgili olarak bir erkeğe ihtiyacın olur.

0|0
    0|0
  • Organizmanın çalışması böyle. bunun için mantık mı arıyorsun ? yada kendini tatmin edecek bir cevap mı ? ihtiyacım yok diyen kadın da estrojen ve testesteron hormonu alsa emin ol kendine şaşıracaktır. hormonlar duygu ve düşüncelerimizi etkilerler. duygu ve düşüncelerimizde hormonlarımzıı etkilerler. hayata pozitifi bakıp o güzel şeyler düşünmeli ve öyle yasamalıyız.

0|0
    0|0
  • Asıl ihtiyacı olan erkektir. Bir erkeğin arkasını toplayan bayandır. Bunu temizlik olarak düşünmeyin. Kadın erkeği rezil de eder vezir de lafını düşünün anlarsınız.

1|0
    0|0
  • her canlinin en buyuk icgudusu soyunu devam ettirmektir. soyu devam ettirmek de disinin erkege,erkegin de disiye karsilikli ihtiyac duyarak birlesmesiyle olur. yani herkesin herkese ihtiyaci var.

0|0
    0|0
  • Biz olmasaydık eğer diğer dünyevi durumları ihtiyaçları katmıyorum bile sadece kadınların olduğu dünya bilim ve teknolojide ortaçağı yaşıyor olurdu . Şuan kullandığın bilgisayardan telefona makyaj ürünlerinin teknolojisinden bindiğin arabaya kadar ne varsa erkeklerin ürünüdür ;)

0|0
    0|0
    • keşke eski insanlar gibi yaşayabilseydik be dostum... tüküreyim teknolojisine.

• erkekler olmasaydı makyaj yapmazdım. nokta :DDD

• Aynen öyle erkekler olmasa makyaj bile yapamazdınız :) tüylerinizi aldığınız cihazları bile erkekler yapıyor :) ağda derseniz onun şekerini yapmak için hazırlanan sistemi bile erkekler yapıyor erkekler olmasa siz kadın olamazdınız zaten erkek gibi bişey olurdunuz biz ne biçim bişeyiz böyle keşke erkekler yaratılsa falan derdiniz :)))

• prizin fissiz, fisin de pirizsiz hic bir ise yaramamasi durumu.

0|1
    0|0
  • sizin nefsiniz yok mu bacım?

0|1
    0|0
  • Nefsi olmayan zaten insanda değildir.

0|0
    0|0
  • İnsanın doğası ve tabiatın kanunu gereği kadınların erkeklere, erkeklerin kadınlara ihtiyacı vardır. Bu kadar yani.

0|0
    0|0
  • sizler yoğun ilgi beklersiniz..hatta o derecedir ki erkeği bunaltırsınız

0|0
    0|0
  • yaw hayvanlar bile çift yaşıyor, bu işin doğasında var.

0|0
    0|0
  • Kızların erkeklere ihtiyacı vardır elbet ama hiç belli etmiyorlar ya.Çok sinsiler uyuz oluyorum:D

0|0
    0|0
  • doğanızda var...doğanız gereği muhtaç varlıklarsınız...

0|0
    1|0
  • kadınların para,korunma ve cinsel isteğinden dolayı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kadının da erkeklerinde cinsellik isteği vardır yok değil sadece kadınlar daha dayanıklıdır. Kadınların erkeklere ihtiyac duymasının en büyük sebebi anne olmaktır.

0|3
    0|0
  • kızlar kendi kendilerini tatmin edebilen tek canlı bu gerçek...

ama şöyle birşey varki.. bu soruyu açıklayan. biz sevilme ihtiyacı duyarız, sevilmeye ilgilerine, korunmaya ve bi erkek gücünden destek almaya muhtacızdır.

1|0
    0|0
  • ilgiye ve bebek gibi şımartılmaya ihtiyacımız var.

0|2
    0|1
  • cogusu :-).

0|1
    0|0
  • Dengesizliklerimizi dengelesinler diye..

0|0
    0|0
  • olm hormonlarınızdan bu kadar mı bihabersiniz gerçekten lan?

0|1
    0|0
Yükleniyor...