Aç kalarak 2 haftada kaç kilo verilir?

Aç kalarak 2 haftada kaç kilo verilir sizce tahminen?

0|0
69

En İyi Erkek Görüşü

• ilk yemekte verdiğin kilolar sana geri döner.

insan depolama özellliği vardır. o özellik şöyle sen hergün 3 ögün yemek yersen vucut der ki havalarda ısındı bu haraket edecek düzenli yemekte yiyor depoları boşaltayım. yok yemek yemezsen ya da düzensiz yersende der ki bu belki ben acıkınca yemez ben depoları doldurayım der ve yağ kili olarak bunlar sana döner. enerji alırsın vucut kullanmaz bitkin yorgun olursun sebebi budur.

sabah 6 ile 7 arasında
    öğlen 12. 30 ile 1.30 arasında
    akşam ise 5.30 ile 6 arasında yemek yersen sorunu kendi kendine çözersin benim dediğim saatlerde 3 insanın yediği yemeği 1 ögünde yiyen arkadaşlarım bile oldu ama hepsi kilo verdik teşekkür ederim diye bana geri dönüşler yaptılar. ve akşam 6 dan sabah kahvaltısına kadar su hariç hiç birşey ağzına sürmeyeceksin. şekeri özellikle beyaz şekeri şekerli tatlıları kes. yemeklerini sen hazırla evde yap yanına götür. tuzu azalt hemde çok azalt her türlü yağa elveda de ve yerine zeytinyağı kullan ama gerçek zeytinyağı olsun. sonra sağlıklı beslen ve farkı gör.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• emin ol kilo veremesessin kendini öldürürsün hastalıktan ayağa kalkamassın millet bosunamı diyetle kilo veriyor

0|0
    0|0
  • Verilir ama hasta olursun yapma.

0|0
    0|0
  • hayierr

0|0
    0|0
  • 4 kilo

0|0
    0|0
  • Spor yap bol bol

0|0
    0|0
  • kac kilo olduğunla alakalı bir olay bu

0|0
    0|0
  • vücuduna eziyet etme aç kalarak bir Arroow atasözü derki ne bulursan yeee :D

0|0
    0|0
  • Hayır Ancak Hasta Olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Verdgni yedgn an alirsn canım baslama bile ona

0|0
    0|0
  • günde iki kase yoğurt ye bir haftada 4 kilo garanti demedi deme

0|0
    0|0
    • 22 kilo verdim, son zamanlarda boşladım. Acil vermem gerek, yoğurtla aram hiç iyi değil ama denerim.

• Aç kalarak kilo verilmez. Aç kalırsan sadece hasta olursun. Spor ve sağlıklı beslenmek ideal.

0|0
    0|0
  • Aç kalarak kilo verilmez. Metabolizman yavaşlar ve yemek yedikçe verdiğinin kilonun 2-3 katını alırsın. Kilo vermek istiyosan, az az ve sık sık yemek yiceksin

0|0
    0|0
    • 2 hafta gibi kısa bir sürem var ve 55 kiloyum.

• Sadece aç kalmak yetmez. Üstüne baya spor yaparsan ulaşırsın istediğin kiloya

• Okul, sınav derken aksattım bu hafta tekrardan başlamam gerek, bolca yapmam gerek

• hiç yemek yemeden 1 haftada 16 kilo verdim ama depresyondaydım :/

0|0
    0|0
  • 4 ile 8 arasi verirsin tabi kilona da bagli

0|0
    0|0
Yükleniyor...